Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Merhabalar :)

Eve tablet bilgisayar almak istiyoruz hem annemin kardeşimin hemde benim kullanabileceğim bir tablet çok seçenek yok :) Ya iPad yada Galaxy Tab.

Şöyle bir durum var android telefon kullanıyorum hem flash desteğiyle samsung galaxy note 10.1 benim için daha alınası ama kardeşim ve annem için karışık gelir mi? Birde Samsungda 2 3 tane ürün var galaxy Tab 10.1 var bide Note 10.1 ikisi arasındaki fark nedir?

samsunggalaxynote101.jpg

75136v5.png

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Annemlerde iPad diyor tabiki samsungu gösterince iPad çakması diyorlar ama androidden devam etmek istiyorum bazı karşılaştırmaları okudum Note 10.1 üstün çıkmış peki bir sorum daha var

Samsun galaxy tab ile Note 10.1 arasındaki fark nedir?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Peki nedendir ? Yazabilirmisin zahmet olmazsa birde yeni Note 10.1i kullandiniz mi?

Hayır galaxy kullanmadım. Kore bana bana ters :D :D :D Samsung alacak olsam latitude alırım cillop gibi Samsung o da :D

Şaka şaka.

Takip ettiğim kaynaklar telefonda androidin başarılı olduğunu ama tablette apple ın iyi olduğunu söylüyorlar. Uyumsuzluk sorunları vs çok fazla . Yani başka tablete veya telefona uygun olan aplikasyon başka tablete olmuyor falan. Bir miktar stabilite sorunları var gibi (tabii bu dediklerim benim dandik tabletime özgü de olabilir) .

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayır galaxy kullanmadım. Kore bana bana ters :D :D :D Samsung alacak olsam latitude alırım cillop gibi Samsung o da :D

Şaka şaka.

Takip ettiğim kaynaklar telefonda androidin başarılı olduğunu ama tablette apple ın iyi olduğunu söylüyorlar. Uyumsuzluk sorunları vs çok fazla . Yani başka tablete veya telefona uygun olan aplikasyon başka tablete olmuyor falan. Bir miktar stabilite sorunları var gibi (tabii bu dediklerim benim dandik tabletime özgü de olabilir) .

Electro worldde sadece bir tezgah tabletlere ayrilmis gidip orda ikisinede bakicam ama tamamen gorsel olarak orda ne kadar anlayabilirimki.

Galaxy note 10.1 kullanan var mi sitede ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hiç düşünmeye değmez , tabikide İpad alacaksın ...

Bu kadar kesin mi ya hiç mi şansı yok galaxy note 10.1in :D

Yeni çıktı galiba note 10.1 isterseniz bi bakın özelliklerine

http://kiyas.la/tablet/karsilastir/Samsung-Galaxy-Note-10.1-vs-Apple-iPad-3-Wi-Fi-%2B-4G

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bilmiyorum bide şöyle bişi var ben apple ürünlerinde sıkılıyorum kullanırken bana bi iPad verin 10 dakika sonra bırakırım sıkılırım. Arayüzü hep aynı aynı ben normalde abartmıyorum en fazla senede 1 telefon değiştirirdim ama HTCyi aldım ve hala ilk günkü gibi hiç sıkılmıyorum ama iPhone ve iPad ( iphoneun büyümüş hali arayüz aynı ) kullandım sıkıldım anneme verdim yeni bi app gelince indir oyna veya kurcala 1 hafta sonra aynı yine

Ben heralde Samsung Galaxy Note 10.1 alıcam hem flash desteği çok önemli benim için

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Electro worldde sadece bir tezgah tabletlere ayrilmis gidip orda ikisinede bakicam ama tamamen gorsel olarak orda ne kadar anlayabilirimki.

Galaxy note 10.1 kullanan var mi sitede ?

Mediamarkt'ta açık olarak test edebileceğiniz şekilde sergileniyordu ipad belki diğer tabletler de olabilir de emin değilim malesef.

Hangisi daha çok işinize yarayacaksa onu alın bence. Flash desteği ve depolama alanı önemliyse zaten ipad pek kullanışlı olmaz size.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.