Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Iphone 5 Tanıtımı Burada Sunuldu - Detaylı Resimler

Önerilen Mesajlar

gittigiyorda 5599 tl..sıfır kutusunda

Yakup hemen alalım sana bak izmirdeymiş hemde sen arabanı ipotekle hemen krediyi çek parayı yolla :)

Yalnız hakikaten şunu satan adamı arayıp helal olsun diyecem fırsatçılığın bu kadarı vallahi pes insanlık bitmiş :) Aman banane alıcak ikoncan lar düşünsün :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ya ferhat simitci de bile samsung s ıı varya bırak allasen...iğrenc...

Abi ne güzel işte halk telefonu samsung dedimya ikoncanların değil canım milletimin telefonu :)

Bu arada s2 de baya bir eskidi artık note 2 var artık abi lütfen :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yaw bırak al bi iphone 4 s ucuzlayınca esnaf adamsın koy şöle masaya bi rajon at ne o öyle yakışmıypr sana samsung hem...

Abi almasına alayımda sonra gözlerim bozulur ufacık ekranda yazanları okumak için :)

o güzel htc iyidir...

Abi htc ye ben çok kızdım geçen gün bir reklam yok htc one-x5 geliyor 1080 p destekliycek cart olucak curt olucak.Noldu hikaye milleti kandırmaktan bişey değil.İ phone gibi yapamayacağı şeyleri vadediyorlar. ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ya bırak ya...bozulacakmış sende uyduruk samsunglarla iş cıkmaz...hem geç söyle prestjli bir ürüne....biri başlı başına bir sistem digeri java olmasa bir nane yiyemez...

Bi sistem için para vermek bana gereksiz geliyor abi.Bi sistem için ufacık ekrana zırt diye biten bir şarj a yok milletle müzik veya dosya paylaşamamaya gerek yok kanımca.Yalnız yakup girmedi muhabbete şaşırdım.

Bak gör ferhat demişti dersin yakında yakup ta androide geçicek ama sırf bana inat samsung değil htc alıcak :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yako...ne dediyse asla dönmez...kaçyıldır böledir o...hepte haklı cıkar...oyüzden gel inat etme gec iphone farkınfarkına var....

Ben hanıma sabah laf arasında i phone 5 çıkmış fiyatıda 3300 müş alıcam ben dedim hanımdan yanıt sabah sabah karnımı ağrıttı gülmekten kendisi dediki benmi başvurayım yoksa sen mi dedi boşanmak için mahkemeye :)

Yakupa bana sat dedim telefonunu helalinden bi 400 vereyim dedim oğlana vericem oyunları yükleyip oynasın benide hanımıda rahat bıraksın diye :)

Şu ana kadar yakup un programsal olarak haklı çıkması normal ama android çok hızla gelişiyor yakında ios un tozunu attıracak bence en fazla 3 sene sonra görücez hepimiz.Birgün herkez androidli olcak :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.