Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Iphone 5 Tanıtımı Burada Sunuldu - Detaylı Resimler

Önerilen Mesajlar

Direk döner bıçağıyla dalıcam sen başlattın adet oldu forumda malum bende b.k unu çıkarıcam döner bıçağıyla.

Hani bi deyim varya imam osurursa cemaat napar :)

Bu bıçak konusu başka incelemelerden alintilamadir. Youtube üzerinde böyle incelemeler var. Özellikle iphonedo isimli biri aynı şeyi yapar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bana veya kardeşime bir 4S alacaktik. Turkcell kampanyasından. Bunu görmek için bekletmistim kardeşimi. Doğrusu iki ay daha beklesem mi bilemedim. Ekran çok fark etmeyecek. Gerisi hissedilir farklar değil. Oyun oynamadıkça performans hissedilmez. Görünüş iyidir ama 4s de iyiydi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynen öyle

2 x 1 ghz vardı 4s'de bundan 2 kat daha hızlı olacağı söylendi yani 4 ghz

Ekim sonu en geç Kasım'da Trkcl- Vodafone satışı başlar ama Ekim başı gibi paralel ithalat başlar

Sunumun tamamını izlemek için aşağıdaki link'e tıklayınız

http://www.apple.com...september-2012/

bence çok satmayacak ,satmasında zaten ,baksanıza cocaina işçileri gibiler :kıhkıh:

foxconng.jpg

iphone 3 ile 4 arasına geçiş çok uzun sürmüştü , 4 ile 5 arası 2 sene bile olmadı sanırım , tabi benim gib düşünmeyenlerde vardır ... Ama ben taş gibi iphone 4 'ümü bir kenara koyupta 5 alacam diye 2000 tl para veremem gibime geliyor ... 4 gayet yeterlli şuanda ... Ama 3 olsaydı kesin 5 'i almayı düşünürdüm .... Teknoloji çok çabuk tüketmeye zorluyor ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Performans hissedilmez derken hemen yukardaki videoya bir bakmakta fayda var :)

Baktım boş telefon hızlı gözüküyor. JB ve app yükleme sonrası bakmak lazım. Ama daha çok 4s yeterince hızlı anlamında söylemiştim. 3GS'den 4 serisine geçerken olan farklılaşma ve güzel tasarım yok gibi. Elde görmek lazım. Emin olamadım pek. Özelliklerin çoğu 4s üzerinede gelecek. Benm için önemli olan ekrandı. 4.3 olmalıydı. Ama elde uzun kalacağını düşündüler sanırım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Engin abi jb veya app yükleyince bu telefonlar yavaşlamıyor ki ?

En azından 4s'de tık yok.Ayrıca bende hayli yüklü 40 mb'lk tema mevcut, engin (ksk) kullanıştı az-çok o yorumlayabilir.Hatta hafızam sürekli %80-90 dolu geziyorum :) Malum her dakka foto, video çekiyorum.

4s'de bile buna benzer yorumlar vardı ama türm telefonlardan yine çok sattı, bu da tıpış tıpış satacak hepsinden iyi telefon olduğu kesin değiştiren değiştirecek pardon en azından şuan money'i olanlar...

i4 yeterli gibi söyleyenleri ben anlayamıyorum çünkü 4'ü 1 yıl 4s'i 8-9 ay kullandım, arkadaşların 4'ünü elime aldığımdan bildiğin sıkılıyorum bazı şeyler harbiden yavaş geliyor. İsteyen inananır isteyen inanmaz insan daha iyisine alışınca her türlü tercih eder..

Bu adamların ilk sözü şu oldu, biz yeni bir telefon yaratmak istemedik DAHA İYİ BİR telefon yapmak istedik..Yani buradan ne olduğu anlaşılıyor..

Eleştirilen tek şey; bilmediğimiz yeniliklerin olmaması; olsa ne olacak ? siri geldi misal geleceğin teknolojisi , kaç kişi kullanıyor ? ? ?

olsa ne olacak diyorum hep, aynı şekilde acayip şeylerin eklenmesinde en azından şuan hiç katkısı yok.

5 yıldır eskiden beri kullanan kullanıcılarla dalga geçmek için sıkılmadın mı 3.5 inc'den derdim, şimdi büyümüş işte ne güzel olmuş :D

3.5 inc 9 cm

4.0 inc 10 cm demektir en aynı olduğu için direk yukarıya 1 cm büyümüş gibi düşünebilirsiniz mevcut telefonunuza bakarak.

En'inin aynı kalmasını istediğimi aylar önce bende söylüyordum çünkü telefon kavramak ve gerekirse tek parmak ile iş görmek çok kullanışlı. sonuçta bu bir telefon her zaman akıllı olarak kullanmıyoruz.

Pil konusunda daha fazla süre beklerdim fakat şimdi ki durumda 4s'e göre ufak tefek farklar var ona da şükür diyeceğiz mevcbur.

Genel düşünce şuan böyle birde tebrik edilecek nokta , telefonlar aynı fiyatdan sunulmaya devam ediyor. Keşke 100 dolarım daha olsa da 32gb alabilsem :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

valla ben bilemedim , iphone 3 ten sonra 4 'ü aldığımda oha olmuştum , şimdi 4 varken 4s veya 5 alsam yine oha olacakmıyım , zeki mürende bizi görebilecekmi ?

Şu an için İpad almak bana daha mantıklı geliyor ...

Oha denilecek bişey yok evet, gerekli de değil zaten elindeki telefonun yapamadığı şey yok zaten.

iPad veya iPhone farklı klasman zaten apple hepsini al diye benzer şeyler yapmıyor x firmaları gibi :)

iphone'n varsa wifi modelini al bari, net'ini paylaşırsın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Oha denilecek bişey yok evet, gerekli de değil zaten elindeki telefonun yapamadığı şey yok zaten.

iPad veya iPhone farklı klasman zaten apple hepsini al diye benzer şeyler yapmıyor x firmaları gibi :)

iphone'n varsa wifi modelini al bari, net'ini paylaşırsın.

ewet ewet , ipad alayım ben ....
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Engin abi jb veya app yükleyince bu telefonlar yavaşlamıyor ki ?

En azından 4s'de tık yok.Ayrıca bende hayli yüklü 40 mb'lk tema mevcut, engin (ksk) kullanıştı az-çok o yorumlayabilir.Hatta hafızam sürekli %80-90 dolu geziyorum :) Malum her dakka foto, video çekiyorum.

4s'de bile buna benzer yorumlar vardı ama türm telefonlardan yine çok sattı, bu da tıpış tıpış satacak hepsinden iyi telefon olduğu kesin değiştiren değiştirecek pardon en azından şuan money'i olanlar...

i4 yeterli gibi söyleyenleri ben anlayamıyorum çünkü 4'ü 1 yıl 4s'i 8-9 ay kullandım, arkadaşların 4'ünü elime aldığımdan bildiğin sıkılıyorum bazı şeyler harbiden yavaş geliyor. İsteyen inananır isteyen inanmaz insan daha iyisine alışınca her türlü tercih eder..

Bu adamların ilk sözü şu oldu, biz yeni bir telefon yaratmak istemedik DAHA İYİ BİR telefon yapmak istedik..Yani buradan ne olduğu anlaşılıyor..

Eleştirilen tek şey; bilmediğimiz yeniliklerin olmaması; olsa ne olacak ? siri geldi misal geleceğin teknolojisi , kaç kişi kullanıyor ? ? ?

olsa ne olacak diyorum hep, aynı şekilde acayip şeylerin eklenmesinde en azından şuan hiç katkısı yok.

5 yıldır eskiden beri kullanan kullanıcılarla dalga geçmek için sıkılmadın mı 3.5 inc'den derdim, şimdi büyümüş işte ne güzel olmuş :D

3.5 inc 9 cm

4.0 inc 10 cm demektir en aynı olduğu için direk yukarıya 1 cm büyümüş gibi düşünebilirsiniz mevcut telefonunuza bakarak.

En'inin aynı kalmasını istediğimi aylar önce bende söylüyordum çünkü telefon kavramak ve gerekirse tek parmak ile iş görmek çok kullanışlı. sonuçta bu bir telefon her zaman akıllı olarak kullanmıyoruz.

Pil konusunda daha fazla süre beklerdim fakat şimdi ki durumda 4s'e göre ufak tefek farklar var ona da şükür diyeceğiz mevcbur.

Genel düşünce şuan böyle birde tebrik edilecek nokta , telefonlar aynı fiyatdan sunulmaya devam ediyor. Keşke 100 dolarım daha olsa da 32gb alabilsem :)

Satılmaz falan diye düşünmüyorum. Bal gibi satacaktır. Ama 4s'i olan alırsa meraktan ve keyiften alacak. 4S yeterince herşeyi yapıyordur. Kardeşime 4s alacaktık.Veya o benim telefonu alacak ben 4s alacaktım. Şimdi bunu beklemeye gerek var mı diye bakıyorum? Alınacak veya alınabilir duruma gelmesi 3-4 ay bulacaktır sanıyorum. Taksitle Turkcell'den almayı düşünüyorduk.

Birde ios'da file manager kullanamamak beni sıkıyor. İstediğim dosyayı alıp kopyala-yapıştır-taşı falan bayağı kullanıyorum. JB olayını çok kurcalamadım ama çok sevmedim açıkçası. Bana cihazı ağırlaştırıyor gibi geldi. Bedava program indirmek hariç pek artısı yok. Kaldı ki ayda 5-10 dolar verip resmen app satın almakta kimsenin yapamayacağı iş değil. Sonuçta whatsaap, tapatalk ve birkaç program satın alınabilir. iPad üzerinde günde 2-3 oyun indirdiğim olduğu için jb iyi gelmişti.

iPhone + iPad + iMac + iPod = iBankrupt

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben yeni nesil telefon olmasını beklerdim yani yeni kullanım biçimi yeni bir şekil veya ütopik bir özellik sunmasını beklerdim baksanıza şekil itibari ile göreceli bir farklılık sunamamışlar ütopik özellikten kastım mesela en azından mini projektör kaldırırdı bu telefon 800*420veya bi beden büyüğünü şu an 4s i değiştirmem için bana bir + sunduğuna rastlamadım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben yeni nesil telefon olmasını beklerdim yani yeni kullanım biçimi yeni bir şekil veya ütopik bir özellik sunmasını beklerdim baksanıza şekil itibari ile göreceli bir farklılık sunamamışlar ütopik özellikten kastım mesela en azından mini projektör kaldırırdı bu telefon 800*420veya bi beden büyüğünü şu an 4s i değiştirmem için bana bir + sunduğuna rastlamadım

7.6 mm cihaza projeksiyon koyan bir hayal gücü oldukça kuvvetli olmalı :yeah:

Dünyanın en küçük projeksionu: 5,5 cm x 6 cm x 3,5 cm

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.