Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni 2014 Ford Mondeo Genel Başlık Ve 1.0 & 1.5 Ecoboost Motor Eklemesi!

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Yahu bulut profil bilgilerini girmemişsin oldu mu şimdi?

Mondeo hakkındaki net bilgileri 2014 Ocak'da alacağız :)

:wub: aynen yakup bey utandım bak şimdi hemen giriyim ben

Ama siz yinede istanbul outo şhow sorar öğrenirsiniz bence ocak 2013 bırakmazsınız :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:wub: aynen yakup bey utandım bak şimdi hemen giriyim ben

Ama siz yinede istanbul outo şhow sorar öğrenirsiniz bence ocak 2013 bırakmazsınız :)

inş :) ama daha çoook erken, 1.6 ecoboost otomatik , kuga ile ocak 2013'de başlıyor..Connect ile 2013 son çeyrekte devam edecek..Yani otomatik olacaktır %90

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

inş :) ama daha çoook erken, 1.6 ecoboost otomatik , kuga ile ocak 2013'de başlıyor..Connect ile 2013 son çeyrekte devam edecek..Yani otomatik olacaktır %90

Evet işte budur tşk bilgiler için peki sizce 1.5 in yakıt ortalamaları ne olur ?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet işte budur tşk bilgiler için peki sizce 1.5 in yakıt ortalamaları ne olur ?

Mondeo için konuşuyorsuz sanırım.

Manuel olarak 8-9 arası olacaktır diye düşünüyorum..Bunlar atmasyon veriler çünkü motor hakkında ufacık detay dahi yok.

1.6 160 ps'den ekonomik olacaktır diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tabi tabi 2013 mondeo için birde powershirt olunca biraz daha artar diye düşünüyorum volvo s60 örneğinde olduğu gibi kafadan 1 lt koyuyor

Ben manuel için konuşuyorum tabi ki, her geçen gün nelerin değişeceğini bilemeyiz bir bakmışsın powershift gelişerek ve uzayarak 7 ileri olur o zamana ? :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.