Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ve Sonunda Galaxy Note 2

Önerilen Mesajlar

Bir sorun var herhalde, ben aldigimdan beri hic kitlenmedi.

Aynı sorun arkadaşımın s2 sinde oluyordu fakat ice cream e geçtiğinden beri yokmuş ben halla önceki 2.3.5 sürümünü kullanıyorum nasıl olsa note 2 alıcam diye hiç uğraşmıyorum.Birde sana uyarı oğan büyüyüp telefonunla oynamaya başlayınca görürsün seninkinde bişey varmı yokmu. :) Geçen gün benim sıpa telefona nasıl yaptıysa tüm yüklediği oyunları telefonun değil sistem belleğine atmış telefon bi kitlendi sonrasında bir kapandı bir daha açamadım taki fabrika ayarlarına döndürene kadar.

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir muhabbet vardı, Samsung aldığı cezanın tümünü 5 cent olarak 6 kamyonla falan gönderdi, Apple şimdi bu parayı almayı kabul edecek bir banka arıyormuş falan diye. Ne kadar doğru bilmem ama bana yalanmış gibi geliyor.

Samsung da temyiz etmiştir kararı. Sonuçta hadi ödiyveriyim diyecek hali yok. Kaybedeceğini bilse de büyük şirketler temyiz ediyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir muhabbet vardı, Samsung aldığı cezanın tümünü 5 cent olarak 6 kamyonla falan gönderdi, Apple şimdi bu parayı almayı kabul edecek bir banka arıyormuş falan diye. Ne kadar doğru bilmem ama bana yalanmış gibi geliyor.

Samsung da temyiz etmiştir kararı. Sonuçta hadi ödiyveriyim diyecek hali yok. Kaybedeceğini bilse de büyük şirketler temyiz ediyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

..

Apple'dan beklenen hamle geldi

Apple, Samsung’a karşı ABD’de kazandığı patent davasının ardından beklenen hamleyi yaptı.

Güncelleme:01 Eylül 2012 23:45

Hafta içinde Samsung’un sekiz ürürüne satış yasağı getirmek için mahkemeye başvuracağı iddia edilen Apple, dün resmi başvuruda bulunarak Galaxy S III de dahil birçok ürünün ABD'de yasaklanmasını istedi.

Apple, Samsung’la olan kavgasına ara vermeden devam ediyor. ABD’li elektronik devine karşı bir milyar dolar tazminat ödemeye mahkum edilen Samsung, şimdi de amiral gemisi Galaxy S III dahil birçok ürünün ABD’de yasaklanma tehlikesiyle karşı karşıya kaldı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

..

Apple'dan beklenen hamle geldi

Apple, Samsung’a karşı ABD’de kazandığı patent davasının ardından beklenen hamleyi yaptı.

Güncelleme:01 Eylül 2012 23:45

Hafta içinde Samsung’un sekiz ürürüne satış yasağı getirmek için mahkemeye başvuracağı iddia edilen Apple, dün resmi başvuruda bulunarak Galaxy S III de dahil birçok ürünün ABD'de yasaklanmasını istedi.

Apple, Samsung’la olan kavgasına ara vermeden devam ediyor. ABD’li elektronik devine karşı bir milyar dolar tazminat ödemeye mahkum edilen Samsung, şimdi de amiral gemisi Galaxy S III dahil birçok ürünün ABD’de yasaklanma tehlikesiyle karşı karşıya kaldı.

Samsung apple ı bitiricek eee apple da bunun farkında eli kolu bağlı oturacak değil ya tüm gücüyle saldırıyor. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benmi yanlış görüyorum yoksa bunlar mı çok hızlı linki inceleyin bakın ne var orda :)

http://www.istanbulb...alar,36050.html.

Bu ön sipariş mi oluyor acaba ?? Ve fiyat bu olursa benim bu konuya tek yorumum samsung rakiplerini silip atmak istiyor. Bu telefon satışa çıktığında bu fiyatla satılırsa resmen i phone 5 e savaş açmış demektir.

İyi iyi kapışsınlar ki bu da bizim gibi kullanıcılara yarasın .Daha öncede dedim rekabet iyidir vatandaşın işine yarar :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.