Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ve Sonunda Galaxy Note 2

Önerilen Mesajlar

Sabri böyle şeyler iOS'da yok cahilim bilmiyorum ram mam :D günlerce istediğin kadar program açabilirsin

daha hala android diyorsun :P

SS al galeriden istediğin gibi kes sonra... amannn

Bazen Appledan komisyon aldigini dusunuyorum :) Applea karsi bi antipatim var napiyim buyuk bi devrim yaparlar o zaman tamam ama hala etkileyemediler beni

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bazen Appledan komisyon aldigini dusunuyorum :) Applea karsi bi antipatim var napiyim buyuk bi devrim yaparlar o zaman tamam ama hala etkileyemediler beni

Sabri konuştuğumuz şeyleri apple ile ilgisini anlamadım.

Ben 2 yıldır kullandığım telefonun ram sayısından haberim yoktu çünkü böyle durumlar olmuyor..Ne var bunda ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sabri konuştuğumuz şeyleri apple ile ilgisini anlamadım.

Ben 2 yıldır kullandığım telefonun ram sayısından haberim yoktu çünkü böyle durumlar olmuyor..Ne var bunda ?

E tabi iphineda chip var icerigi bilinmeyen veya daha farkli :)

Hey hey heey sakin ol dostumm :):P kardesimde ipad3 var annemde i4 o kadarda apple dusmani degiliz :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün Turkcell'de baktım Note2'ye. Daralması tutulabilir olması bakımından iyi olmuş. Yazılımlarla olarak faydalı anlamda düzgün geliştirme ve eklemeler yapmışlar. Fakat bana hala çok büyük geliyor. Pilini ve dayanimini kullananlardan dinleriz merak ettim. Telefon değilde el bilgisayarı olarak kabul edersen makul ve kullanışlı bir büyüklüğü var. Mini tablet kullanmak gibi bir şey. Cebe sığma durumu biraz sıkıntılı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 8 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.