Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ve Sonunda Galaxy Note 2

Önerilen Mesajlar

Turkcell sitesine bir bakıver. Ayda 190 ödersen ayda 72 oluyor.

Tarife / Paket Adı Tarife / Paket Ücreti Ek Ödeme Toplam Ödeme Gold Plus 119 TL 72 TL 191 TL Full 69 TL 86 TL 155 TL Hepsi 59 TL 86 TL 145 TL Hepsi 600 55 TL 86 TL

141 TL

Valla abi benimki en alttaki işte Hepsi 600 paketi

Doğru diyorsun 86 liraymış bende diyorum benim tarife 69 lira değil 69+72: 141 olsun ayda 14 lira geçiriyorlar yani 168 lira genel olarak

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konu yarın geliyor arkadaşlar buyazıyı note 2 ninkalemi ile ekrana Yazarak işliyorum ben normal kalemle yazıyor gibi yazıyorum telefon ekrana isliyor Çok keyifli

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abiii ayda 86 lirayi hakediyormu gaza getir beni alayim ya :D

Hiç Şüphen Olmasın l her kuruşu sonuna kadar hakediyor.

yarın detaylı şekilde konu açıcam hatta belki gaza gelir video inceleme bile yapabilirim.

Eskiye döndüm yazı Yazmaktan elim ağrıdı bu kalemle Yazı Yazma işine bayıldım ben ya.

Arada gaza gelip büyük harfle başlaMasam iyi olucak ama zamanla O

onada alışırım

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hiç Şüphen Olmasın l her kuruşu sonuna kadar hakediyor.

yarın detaylı şekilde konu açıcam hatta belki gaza gelir video inceleme bile yapabilirim.

Eskiye döndüm yazı Yazmaktan elim ağrıdı bu kalemle Yazı Yazma işine bayıldım ben ya.

Arada gaza gelip büyük harfle başlaMasam iyi olucak ama zamanla O

onada alışırım

Su vekaletname isini halleder halletmez alicam :)

Ne renk abi seninki ?

Ben titanyum grisine bayildim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu video inceleme merak edenler için oldukça açıklayıcı olur.Anlatan arkadaş ne diyorsa katılıyorum :)

http://shiftdelete.n...leme-40621.html

Izledim 17:30dan sonra S3üm olsa satasim geldi bu htc evo3d cok uzun surmez :)

Ferhat abi aliyorum bak he hala konu acmadin ya ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ram olayı mı cezbetti ?

Ben şimdi anlamaya başlıyorum android kullanıcılarının telefon alırken ram şu bu rakamlarının sayısal yüksekliğine baktığını..

1gb ram'den hiçbirşey açık değilken 150-200 mb free kalıyormuş s3'de bunda 2 gb old. 1150 felan..

Ne yapıyor android bunları ? Telefonun bunu gösteriyor olması gerçekten bunun lazım olduğunu gösterir nitelikte..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ram olayı mı cezbetti ?

Ben şimdi anlamaya başlıyorum android kullanıcılarının telefon alırken ram şu bu rakamlarının sayısal yüksekliğine baktığını..

1gb ram'den hiçbirşey açık değilken 150-200 mb free kalıyormuş s3'de bunda 2 gb old. 1150 felan..

Ne yapıyor android bunları ? Telefonun bunu gösteriyor olması gerçekten bunun lazım olduğunu gösterir nitelikte..

Bende suan 1 gb ram var zaten kafadan 700 mb kullaniyor 2 program acsam video izlesem falan kasmaya basliyor telefon.

Bilmiyorum sirf rakamlar degil hayati kolaylastirma yonundeki programlari cok guzel o kalemle istedigin yeri tarayip screenshot almak falan

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.