Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ve Sonunda Galaxy Note 2

Önerilen Mesajlar

Note ile i5'i karşılaştıran kişi bu işten anlamıyor demektir zaten piyasa ile ne alaka yaw :D

tablet biri tablet.. hangi mantık böyle kabul edip s3'e cep telefonu der ki ? saçma değil mi :) samsung harbiden bazen ne yaptığını bilmiyor,müşteriside.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

müşteriside.

İşte samsung senin gibi düşünen bir çok insanın fikrini değiştirip bir telefon ile yeri geldiğinde telefonla konuşup yeri geldiğinde gözleri bozulmadan bir film izlemeyi ve hatta yine küçücük yazıları okumaya çalışmadan rahatça internette gezinmenin mümkün olduğunu göstermeye çalışıyor tabi anlayana :)

Ben artık insanların ceplerindeki gsm kartı olan şeyin sadece bir telefon gibi görülmesi devrinin çoktan bittiğine inanıyorum.Mesela ben artık ancak özel görüşme yapıcaksam telefonumu kulağıma götürüyorum.Arabada bluetooth tan işte telefonum çalınca telefonun hoperlöründen konuşuyorum hem daha da sağlıklı :)

Ama tabiki mesele telefonunu cepte çantada yada iç cepte taşımak değil de ortamda masanın üstüne koyup hava atmaksa note 2 bunun için biraz fazla büyük haliyle. Taş atıldı .................................................................güm sanırım yerine vardı. :) :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Model konusuna girmeyeyim ama android oldukça iyi bir noktaya geldi ve ios kullanmak deli gömleği giymek gibi geliyor. JB yapınca ancak biraz rahatlıyor. Bu seferde sorunsuzluk ve stabilite konusunda emin değilim. Fakat ne yalan söyliyeyim kullanımı çok kolay.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 yıldır jb ile hayat devam ediyor.Bilgisizce tweak yüklemezsen sorun yok.

Bir ara buluşma yaptık iy.net ile adamın biri geldi 40 yaşlarında gözlerime inanamadım adam ne var ne yok bilmeden herşeyi yüklemiş. Bize soruyor bunlar nedir diye?

Abi ben bilmiyorum hiçbirini dedim başkasına postaladım :zha:

İOS 6 ile açıkcası jb'ye gerek kalmayacak gibi.Pek çok detay sunuldu.yeterli yani.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

.yeterli yani.

İşte herkesin beklentisi farklı. Ben hep biraz oyuncak isterim bu cihazlarda. Birkaç farklı tema, hafızadaki wallpaper klasörünün live wallpaper olarak ekranda dönmesi, zaten artık tüm iyi app'ler androidde de var. iPhone kasasında şu an kullandığım donanım ve yazılım olsa çok memnun kalırdım. Ben basitlik sevmiyorum, adamların felsefesi basitlik. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İşte herkesin beklentisi farklı. Ben hep biraz oyuncak isterim bu cihazlarda. Birkaç farklı tema, hafızadaki wallpaper klasörünün live wallpaper olarak ekranda dönmesi, zaten artık tüm iyi app'ler androidde de var. iPhone kasasında şu an kullandığım donanım ve yazılım olsa çok memnun kalırdım. Ben basitlik sevmiyorum, adamların felsefesi basitlik. :)

Aynen, think simple, öyle olmasa zaten 7'den 70'e herkes kolaylıkla kullanamaz.50 liralık nokia'nın kullanımı yer yer iphone'dan zor geliyor yaşlılara.

Tercihleri kimse bişey diyemez :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bakınız buradada başka bir androidli.Muhtemelen note 2 nin rakibi

http://www.androidtu...rakip-olabilir/

Cihazın ekran çözünürlüğüne özellikle dikkat çekmek istiyorum.Tabi bunlar varsayım aynı şeyi note 2 içinde söylemişlerdi :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...

Burdan devam edelim.

Turkcelle gittim biraz once cihaz 2 saat once gelmis :) adam getirdi arkadan titanyum gri :) tamam dedim alalim oturduk masaya iste 72x24 falan filan benim tarifeyide ekle aylik 141 liraya tamam dedim. Kadin dediki hat sizin uzerinize degil Ferhan Ozer adina hafif bi sok yasadim heralde babam hatti ben kucukken aldigi icin kendi uzerine almis ben 18 oluncada aktarmamis bana herneyse kadin babanizin gelmesi gerek kontrot yapabilmemiz icin dedi bende babam gelemez cunku ondan habersiz alicam dedim. Noter onayli vekaletnamede olur dedi simdi babamdan onu koparmaya calisicam ufak bir beyaz yalan soyleyip :)

Yani Note 2 hikayem bu :)

Ferhat abidende artik bi konu istiyoruz :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Burdan devam edelim.

Turkcelle gittim biraz once cihaz 2 saat once gelmis :) adam getirdi arkadan titanyum gri :) tamam dedim alalim oturduk masaya iste 72x24 falan filan benim tarifeyide ekle aylik 141 liraya tamam dedim. Kadin dediki hat sizin uzerinize degil Ferhan Ozer adina hafif bi sok yasadim heralde babam hatti ben kucukken aldigi icin kendi uzerine almis ben 18 oluncada aktarmamis bana herneyse kadin babanizin gelmesi gerek kontrot yapabilmemiz icin dedi bende babam gelemez cunku ondan habersiz alicam dedim. Noter onayli vekaletnamede olur dedi simdi babamdan onu koparmaya calisicam ufak bir beyaz yalan soyleyip :)

Yani Note 2 hikayem bu :)

Ferhat abidende artik bi konu istiyoruz :)

Hattı üstüne geçir babamla gidip. Noter falan gereksiz işler. Sim kartı yenilersen yine babanı götürmen lazım. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.