Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ve Sonunda Galaxy Note 2

Önerilen Mesajlar

Sen niye afyonu savunuyon peki ceo musun sen.Ben iyisini kim yarparsa onun yanındayım diyorum sen bana i phonedan iyisini kimse yapamaz vari konuşuyorsun. :)

Mesela?

Saçma sapan şeylerle çamur atılırsa bilen kisi olarak doğrusunu yazıyorum..

Olay bu. Dışardan ceo gibi gorebilir bir bilmeyen :yeah;

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu kanal birazdan reyting patlaması yapacak gibi gözüküyor.......peee :P

Bencede fakat benim bişey dikkkatimi çekti sizinde çektimi bilmiyorum ama koskoca forumda afyonu seven kullanan ve savunan yakuptan başka kimse yok ama android kullanan çok acaba bu kadar kişimi çok biliyor yoksa sadece yakup mu ?Anlamadım ben :)

Mesela?

Saçma sapan şeylerle çamur atılırsa bilen kisi olarak doğrusunu yazıyorum..

Olay bu. Dışardan ceo gibi gorebilir bir bilmeyen :yeah;

Sana cevap hakkı doğdu kullancenmi :) ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Muhatap olmuyorlar oldukça var.

Android ile İphone kıyaslanmaz bir defa biri YAZILIM biri model.. ;) kapiş

O kadar rakam verdik hala kimse yok dıyorsun utanmadan ya daha ne diyelim. Artık cevap vermeyecem demiştim ama cevap vermedikce laf yiyoruz.. Laf atmazsanız cevap vermeyeceğim boyle saçma sapan tartışmaya 100 dolarlık Android alayım da mutlu olun :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Muhatap olmuyorlar oldukça var.

Android ile İphone kıyaslanmaz bir defa biri YAZILIM biri model.. ;) kapiş

Bak ya yine yazılıma vurdu işi onu daha önce konuşmuştuk yakup şu an için ios androidten daha stabil bunu inkar eden yok ama bir kaç seneye o da değişicek bu gidişle :) Tamammı kapiş diyor bide pampiş :)

Muhattap olmuyor değiller onlarda farkında savunacak bir şey olmadığının ilk fırsatta onlarda androide geçiceklerde ondan :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bencede fakat benim bişey dikkkatimi çekti sizinde çektimi bilmiyorum ama koskoca forumda afyonu seven kullanan ve savunan yakuptan başka kimse yok ama android kullanan çok acaba bu kadar kişimi çok biliyor yoksa sadece yakup mu ?Anlamadım ben :)

Benim yorum yapmam pek doğru olmaz laf aramızda bizdede iphone var...........

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bak ya yine yazılıma vurdu işi onu daha önce konuşmuştuk yakup şu an için ios androidten daha stabil bunu inkar eden yok ama bir kaç seneye o da değişicek bu gidişle :) Tamammı kapiş diyor bide pampiş :)

Muhattap olmuyor değiller onlarda farkında savunacak bir şey olmadığının ilk fırsatta onlarda androide geçiceklerde ondan :)

Tamam öyle evet.. Ben samsung'a saçmalıyor diyorum sen android diyorsun ben iphone diyorum sen bu sefer android diyorsun ne dediğini allahisen kontrol et sonra yolla.Ben bıktım açıklama yapmaktan.Açıklamayınca direk hatalısın damgasını koymandan da sıkıldım abicim.Lütfen bana bu konuda cevap verme olur mu.Sen haklısın, mükemmelsin.Mutluluklar andorid ve samsung'la..Okito.

Ben okuduğuma cevap veriyorum... iphone ve android demişsin..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tamam öyle evet.. Ben samsung'a saçmalıyor diyorum sen android diyorsun ben iphone diyorum sen bu sefer android diyorsun ne dediğini allahisen kontrol et sonra yolla.Ben bıktım açıklama yapmaktan.Açıklamayınca direk hatalısın damgasını koymandan da sıkıldım abicim.Lütfen bana bu konuda cevap verme olur mu.Sen haklısın, mükemmelsin.Mutluluklar andorid ve samsung'la..Okito.

Ben okuduğuma cevap veriyorum... iphone ve android demişsin..

yaw androidsiz galaxy mi olur ikiside aynı şey.Bu arada ben sadece samsung u savunmuyorum htc one x ile s3 ü tokatlamış durumda benim savunmam android samsung derken onu demek istiyorum işte sen anla Neo pardon ceo.

Konuşuyoduk niye kızdın şimdi tamam senin dünyan dönüyor benim ki dönmüyor :) Sonunu izle hatırlarsın bu lafı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yine konu karışmış :) İki fikrimi söyleyip geçiyim tekrar

1- Stabilite açısından benim cihazım ile ios arasında bir fark yok. Daha çöktüğünü,takıldığını görmedim. Üstelik son gelen güncelleme ile S3'ü de hız konusunda geçer oldu.

2- Android root yapmadan kullanılabiliyor. İos jailbreak yapmadan kullanılamıyor.

3- Yine de işime gelirse yarın bunu verip gerekirse iPhone5 alırım. Çok takıntım yok. Sadece ios'lu cihazları çok kurcalayamıyorsun. Çabuk sıkılıyorum. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Daha çöktüğünü,takıldığını görmedim.

Ne yalan söyliyim benim android çok nadir de olsa arada bi bi kendi kendine kapanıp açılıyor birde yine çok nadir telefon ekranında takılı kalıyor mecburen telefonu kapatıp açmam gerekiyor :)

Dediğim gibi bunlarda zamanla hallolucak şeyler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ne yalan söyliyim benim android çok nadir de olsa arada bi bi kendi kendine kapanıp açılıyor birde yine çok nadir telefon ekranında takılı kalıyor mecburen telefonu kapatıp açmam gerekiyor :)

Dediğim gibi bunlarda zamanla hallolucak şeyler.

Bir sorun var herhalde, ben aldigimdan beri hic kitlenmedi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.