Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ve Sonunda Galaxy Note 2

Önerilen Mesajlar

Aynısı bu ama :D daha iyisi felan değil :) Abicim özgün olmayı tercih etmiyorsun o zaman toyota auris alsana :)

Sana bir örnek daha arabalarda abs ve esp yi hangi firma bulduysa sadece o kullansın ve o arabalarında üretsin ozaman sence olucak işmi.

İlk bulan mercedec diyelim ama sonrasında geliştirip değiştirip her marka kullanmaya başladı fena mı oldu sana sorarım.İşte iphone buldu android onu alıp dahada geliştirdi ve fiyat olarak daha cazip hale getirdi.

Bu iş bu kadar basit sen sanıyormusun ki samsung i phone ile bu rekabete girmeseydi sen cebindeki iphone 4s i aldığın paraya alabilecektin en az bir katını daha ödiycektin. :)Rekabet iyidir vatandaşa faydası vardır.Bundan yıllar önce thy de bir uçak bileti tonla paraydı şimdi kampanya üstüne kampanya niye çünki rakip var kapişş

he s2 s3le aynı gibi olur o zaman hayal kırıklığı olur şimdi iphone5 eğer 4se benzerse o hayal kırıklığı olacak
Aynen katılıyorum bunu ben yazıcaktımsana sabri benden önce davrandı sağol sabri kardeş .:) ferhat tezcan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biz ayrı kafalardayız o yüzden ayrı alıyoruz zaten, neyi tartışıyoruz..

Keyifli Alışverişler

Burası yani bu konu android in çöplüğü pis iphone cu seni uzaklaş buradan :) :) :) Anaaa zaten kaçmış yakup :) ferhat tezcan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Apple az ama öz ürün yapıyor. Her geliştirdikleri cihaz oluşturdukları ekosisteme dahil ve çok uyumlu. Çok sayıda cihaz geliştirerek pazar payı elde etmeyi amaçlamıyorlar. Kar payı yüksek cihazlar yapıp satıyorlar. Ürünleri görsel ve kullanımsal olarak gayet basit, mükmmel tasarımlanmış, kolay kullanımlı.

Ekosistem yaratma ve buradan para kazanma fikrini düzgün biçimde ilk uygulayan apple oldu.

Android ise ulaşılabilirliği sayesinde pazar payını arttırarak öne geçiyor. Sistem çok hızla gelişerek pek çok konuda ios'un önüne geçti.

Fakat tüm bunlar para kazanmak adına yapılıyor. Parayı kazanan da ürünü yapanlar. 10 yıl evvel Amerika büyük fakat, Japon ve Avrupa dev markalarının yanında dev iç pazarları olmasa bir şey yapamazlar diye düşünürdüm. Bugün belki de iç pazarları sayesinde çok öne geçmiş durumdalar. Diğer ülkeler de ortaya çıkan Sony, Ericcson, Nokia, Philips, vs markalar çok silinmiş durumdalar. Japonya ve Avrupa'da otomobil pazarı hariç aklıma gelen küresel ürünler çok az. Sadece Kore,Tayvan,Çin etkin durumda. Dünyanın ekonomi ve siyasi kutuplarında kayma oluyor bile diyebiliriz. :)

Ha bunları niye yazdım? Bilmiyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konunun %80'i boş muhabbet olmuş, bırakın bu işleri herkes ne istiyorsa alsın kullansın sanki size giren çıkan var.

Elin amerikalısına, korelisine para kazandırıyoruz boyuna başka birşey değil.

Ve Aydın plase bir vuruşla topu 90 diye tabir ettiğimiz yere gönderiyor, adeta oranın örümcek ağlarını alıyor sayın seyirciler..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konunun %80'i boş muhabbet olmuş, bırakın bu işleri herkes ne istiyorsa alsın kullansın sanki size giren çıkan var. Elin amerikalısına, korelisine para kazandırıyoruz boyuna başka birşey değil.

Bende aynısını yakup a söylüyorum niye bu kadar savunuyorsun diye.Ben daha öncede dedim kim daha iyisin

yaparsa onu alırım arkadaş ister koreki ister amerikalı ister ugandalı olsun. :)

Buda yeni inceleme videosu.Adam kullanmış ve anlatıyor.

http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/Samsung-Galaxy-Note-ii-video-inceleme-Yeni-Kral-Sahnede.htm

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İyi de kardesim bana göre iyi olanı aldım ki kullanıyorum neden anlamsız yorum yapayım ki.

Siz ne yazdığınızı okumuyorsunuz.

Hayal kırıklığı dedik siz laf attınız :) size ne benim hayalimden savunan siz siziniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Samsung ne müşteriyi düşünüyor ne de kendini madara olmaya devam
Bak burda ne demişsin.O zaman bu yazdığına bana göre diye ekle kimsede sana savunmasın :)

Hem laf at sonrada yok bu benim fikrim de oldumu şimdi. :)

Toplanın android kardeşliği afyoncu geldi :) :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ne var onda? Benim düşüncem o sen niye savunuyorsun :) sen üretici degilsin.

Niye dediğimi onun yukarısında Engin abi yazmıştı. Herseyi açıklamaya gerek yok yani.

Sen niye afyonu savunuyon peki ceo musun sen.Ben iyisini kim yarparsa onun yanındayım diyorum sen bana i phonedan iyisini kimse yapamaz vari konuşuyorsun. :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.