Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ve Sonunda Golf Mk.7 Yeni Yüzüyle Karşınızda

Dr.Mert

Önerilen Mesajlar

6 gün 9 saat sonra resmi lansmanı yapılacak.

Yalnız bu jedi edition nedir ben anlamadım.

http://www.jedi-edition.com/

Yakupa katılıyorum. GOLF ayrı VW ayrı gibi bişey oldu. Golfe ayrı bir önem veriyorlar bu segmente adını veriyor vs vs.. Direk olarak focus hedefledikleri çok açık: benzer teknolojileri aynen almış ve hatta silindir deaktivasyonu gibi başka özellikler eklemişler. MQBnin fleksibilitesi sayesinde yıllardır alıştığımız birebir aynı araçlar olan golf ile A3 arasında fark var artık. Golf dingil açıklığı focus ile aynı ve A3ten yaklaşık 40 mm daha uzun. Focus hedeflediklerinin en büyük göstergesi bu bence

Ben üstün alman mühendisliği nedeniyle aynen focus gibi çok beğeneceğime eminim. Farkları distribütör tercihleri (buradaki fiyatı ve donanımı) belirler benim gözümde..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Jedi Edition...

Güzelmiş

Focus da Han Solo Edition çıkarsın bari...

Dizel hibrit, 1 litre ile 111 km gidiyormuş.

Neyse göreceğiz bakalım.

Ama dikkatinizi çekerim, ne pazarlama taktiği...

Beklenti yarat, pek çok teknolojiyi ilk sen uyguluyormuşsun gibi davran, daha lansman öncesinde efsaneleştir, testlerde eski Golf'ü liderlikten düşür ve heleki yenisini görelim bakalım de...

Şapka çıkarılır buna.

Focus forumunda bile dilimizden düşmüyor.

Ford ise en yeni teknolojileri ilk defa bu sınıfta kolay erişilebilir hale getirdi, Yakup dışında hakkını veren yok.

VW'de bütün bunlar tercih nedeni olarak sayılacak, yere göğe sığdırılamayacak.

İmaj herşeymiş demek ki...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi 60 larda önemli olan üretmekti kimse üretemiyordu çünkü. 60larda üretebilenler (amerika, almanya) yaşadı

80lerde artık bütün dünya üretebiliyordu ama kaliteli üretmek önemliydi kaliteli (sorunsuz) üreten yaşadı (japonya)

Günümüzde 2000lerde artık herkes kaliteli üretiyor. Arabalar arası farklar çok az bilgi hızla yayılıyor. Artık tek fark imaj, marka imajı.. Marka imajı iyi olan malı götürüyor.

Geçenlerde bir yazı okudum. Bir denetleme firması şöyle diyor. Ford mondeo ile BMW 3er serisinin maliyeti hemen hemen aynı. Ama 3er serisi hem daha yüksek fiyata (yüksek karla) hem de daha fazla satılıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçen kırmızı ışıkta bir tane Golf 5'in arkasında ''efsaneler ölmez sadece şekil değiştirir.'' gibisinden bi yazı vardı gerçektende öyle vw denince akla ilk olarak golf sonra passat gelir. Kim binmek istemezki DSG li 1.4 tsi 160 lık golfe :)

Onur FATİH tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçen kırmızı ışıkta bir tane Golf 5'in arkasında ''efsaneler ölmez sadece şekil değiştirir.'' gibisinden bi yazı vardı gerçektende öyle vw denince akla ilk olarak golf sonra passat gelir. Kim binmek istemezki DSG li 1.4 tsi 160 lık golfe :)

Eski bir sloganlarıydı o. Sanırım golf 5te veya golf6 da.

Ben istemem.Gerek yok.

Ben de istemem. Daha doğrusu DSG istemem düz vites isterim :)

İç tasarımını değiştirmediği sürece golfü tercih etmem ama passat cc yede hayır demem hani :kıhkıh:

İkisi aynı iç. Niye birini tercih etmeyip diğerini tercih ediyorsun. Geçen yaz altınoluka giderken bir CCyle gittim garibim en ufak çukur bozukluk stabilize yolda acaip yavaşlamak zorunda kalıyordu. Bence CC güzel ama yeni 3 serisini tercih ederim her zaman.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bizim bacanağın Astra cdti şirket aracı vardı; dün onu alıp yerine 90lık Golf TDI vermişler.

bagaj çok küçük ve araçta insanı heyecanlandıracak en ufak bir unsur yok.

Sadece otomobil, tutku olamaz Golf.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.