Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ve Sonunda Golf Mk.7 Yeni Yüzüyle Karşınızda

Dr.Mert

Önerilen Mesajlar

Arka trimler sert aynen, highline dahil.

Golf 7 kardeşi JETTA izinde gitmeye çalışmış hayli başarılı da olmuş diyorum.

Neden ? Eski malzeme kalitesini ben göremedim.Detaylar kötü değil yine iyi fakat daha iyi yerler vasatlaşmış.

Örnek olarak arka trimler kardeşi gibi sert plastik ile değiştirilmiş.

Piano black bolluğu ve dokunma hissi hiç can alıcı değil yani fotolarda ki albeni yanına gidince hayal kırıklığı yarattı.

Arka sıranın ortasındaki çıkıntı 3. kişi buna binemez der gibi. Tıpkı bmw 1 gibi olmuş detayları fotolarda mevcut.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

eee Mercedes A - Golf ve Bmw 1 kıyaslandığında sonuç kısmında "Bmw Vw nin kalitesine yaklaşamıyor" yazıyordu.

1 serisinde durum daha mı vahim o zaman?!?

Her yazılana bakmayacakmışız demek ki :P yani benim gözümde öyle.. abartmış onu diyen :yeah:

Bmw 1 eskisine göre daha iyi. golf ise eskiye göre kötü..

Ben açıkcası beğenmedim, fiyatının neden ucuzlaşmasını bekledikleri -hem alt takım hem üst kaplama! :D olarak - belli oldu. MQB'ye bağlıyorlar paso ama alakası yok gözümde.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Her yazılana bakmayacakmışız demek ki :P yani benim gözümde öyle.. abartmış onu diyen :yeah:

Bmw 1 eskisine göre daha iyi. golf ise eskiye göre kötü..

Ben açıkcası beğenmedim, fiyatının neden ucuzlaşmasını bekledikleri -hem alt takım hem üst kaplama! :D olarak - belli oldu. MQB'ye bağlıyorlar paso ama alakası yok gözümde.

Bildiğin bağlama havaları işte, yer miyiz biz pee :kıhkıh:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Video ve Foto cezbediyor. Bayilere gidince gidip bakarsınız :D keşke golf 6 alsaydım diyebilirsiniz bile..

Benim için golf araştırması bitmiştir :yeah:

Not: 1 kere de yol testi yaparız tam bağımlı aksları ile..Bitti.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.