Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ve Sonunda Golf Mk.7 Yeni Yüzüyle Karşınızda

Dr.Mert

Önerilen Mesajlar

Bir kaç kere daha sıfırlandı zaten..

Hatırlarsanız birkaç ay önce Greenpeace VWi şu Darth Vader li çocuklu reklama gönderme yaparak Yıdız savaşlarındaki kötülüğün merkezi olarak göstermişti çünkü CO2 emisyonlarını düşürmek için gerekli adımları atmadılar diye..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önceki sayfa için açıklama:

Greenpeace VW ile papaz. Çünkü VWyi CO2 emisyonlarını düşürmek için gerekli adımları atmamakla suçluyor.

Hatırlanırsa VWnin Darth Vader kıyafetli çocuklu bir reklamı vardı. Greenpeace de benzer video yayınladı bunda VW kötü gezegen mi uydu mu ne hani şey olarak gösteriliyordu.

Sayacın olduğu siteye şu adresten de girebilirsiniz.

http://www.vwdarkside.com/en

VWyi karanlık tarafta olmak suçluyorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İkisi aynı iç. Niye birini tercih etmeyip diğerini tercih ediyorsun. Geçen yaz altınoluka giderken bir CCyle gittim garibim en ufak çukur bozukluk stabilize yolda acaip yavaşlamak zorunda kalıyordu. Bence CC güzel ama yeni 3 serisini tercih ederim her zaman.

Beni vw de tek heycanlandıran model cc, tasarım olarak çok beğendiğim için söyledim en azından dış tasarım olarak. İşlevselliğini bilmiyorum sadece testlerden edindiğim bilgiye sahibim sizin gibi binmek nasip kısmet olmadı :) CC de güzel 3 seriside güzel ama benimde tercihim mercedes olacaktir :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.