Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sony Ses Sistemli Yeni Ford Focus 3 İzlenimlerim

Bora A.

Önerilen Mesajlar

Neredeyse SYNC le aynı para :zha:

SYNC i asla o paraya alamazssınız en az 5-6 BİN TL olur,o kadar para eden bir sistemi de ben arabaya asla ama asla taktırtmam,hele hele günde 10-15 km yaptığım bir arabaya asla taktırtmam...5-6 BİN TL. ya yazık valla,evlat acısı gibi oturur adamın içine....Bu çakma alet 2400 diilde 1200 olsa düşünürdüm bak ama....Sonuçta ses kalitesini arttıran hoparlör,bunun modülün çıkışları ne acaba ki?Çıkışları da yüksek ise düşünürdüm açıkçası...İlla Sony yazacak diye bir takıntım yok,yeter ki ses patlamasın cazırtı cuzurtu olmasın....Ya bişey geldi aklıma,şimdiki ses sistemine Subcenter ve tweeter yapamaz mıyız?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

SYNC i asla o paraya alamazssınız en az 5-6 BİN TL olur,o kadar para eden bir sistemi de ben arabaya asla ama asla taktırtmam,hele hele günde 10-15 km yaptığım bir arabaya asla taktırtmam...5-6 BİN TL. ya yazık valla,evlat acısı gibi oturur adamın içine....Bu çakma alet 2400 diilde 1200 olsa düşünürdüm bak ama....Sonuçta ses kalitesini arttıran hoparlör,bunun modülün çıkışları ne acaba ki?Çıkışları da yüksek ise düşünürdüm açıkçası...İlla Sony yazacak diye bir takıntım yok,yeter ki ses patlamasın cazırtı cuzurtu olmasın....Ya bişey geldi aklıma,şimdiki ses sistemine Subcenter ve tweeter yapamaz mıyız?

Abi benim sana başından beri yap dediğim şeyi en sonunda yapmaya karar verdin.Tabiki değiştirilir yada eklenir ama mevcut hoperlörlerle yine o cızırtıları duyarsın benden söylemesi.Yeni hoperlör al o hoperlörleri orjinal montaj şekliyle monte ettirt sub woofer a bile ihtiyacın kalmaz.Mis gibide ses alırsın
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Subcenter da istiyorum ama ben...Baktım ön konsolda çizgi halinde subcenter yeri var,altta kesip oraya subcenter koyulabilir orjinal olarak....hOPARLÖR KONUSUNDA NE GİBİ TAVSİYELERİNİZ OLABİLİR...Tweeterda yaptırtıcam ama arka kapılara....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Subcenter da istiyorum ama ben...Baktım ön konsolda çizgi halinde subcenter yeri var,altta kesip oraya subcenter koyulabilir orjinal olarak....hOPARLÖR KONUSUNDA NE GİBİ TAVSİYELERİNİZ OLABİLİR...Tweeterda yaptırtıcam ama arka kapılara....

Anfisiz bir sistem yapıcaksanız ayriyetten kapılara tweeter takmanıza gerek yok.Tweeter ı üstünde olan 16 cm lik hem mid hem tiz kaliteli hoperlörler mevcut piyasada jbl olsun alpine olsun pionner focal hertz olsun hepsi iyidir.Onlardan 2 takım alıp orjinal hoperlörlerin çerçevesini keserek içine oturtup kapıya aynı şekilde monte ederseniz.Şu anki halinden çok daha iyi ses alırsınız.

Ama işin içine sub woofer girerse ki o boşluğa o ölçüde ya orjinal sony sistemindekini takarsınız yada baya bir aramanız gerekir.Ki öyle bir durumda o woofer ı ana üniteden nasıl besliyceksiniz.İşin içine subwoofer girdiği anda ya anfi takıcaksınız yada kendinden anfili suwooferlara yöneleceksiniz.Öteki türlü yaptığınız masraf ve emek boşa gidecek mennun kalamıycaksınız.

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.