Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Fix Ceza Yazilan,radar Olan,çekilen Yerler

Bora A.

Önerilen Mesajlar

kimin nerden hangi adresten ne yazdığını bulmak 2 dakkalarını almaz merak etme sen. :)

Hayatımızda ilk defa forum a girmiyoz yakup kardeşş

Kimin beğenilmesi fazla benimmi yoksa seninmi benim admin olabilecek beğenilmemmi var.Her türlü top sende yako bora abiyle bir konuşalımda gereken yapılsın :)

Yalnız birşeyi bilmeden yorum yapmamaya çalışırım, sistem öyle değil.Herneyse.Beğeni dert değil seni 10000 yapayım 2 dk'da..

Beğeninin amacı, gereksiz mesaj yazmayı bertaraf etmek içindir..Teşekkürler vs vs gibi anlamsız mesajları yazmamak için..yani kıdem vs olamaz..Mantalite bu şekilde..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yalnız birşeyi bilmeden yorum yapmamaya çalışırım, sistem öyle değil.Herneyse.Beğeni dert değil seni 10000 yapayım 2 dk'da..

Beğeninin amacı, gereksiz mesaj yazmayı bertaraf etmek içindir..Teşekkürler vs vs gibi anlamsız mesajları yazmamak için..yani kıdem vs olamaz..Mantalite bu şekilde..

Yapamazsın hadi 3000 yapta görelim :) ama sonra değiştirme :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yapamazsın hadi 3000 yapta görelim :) ama sonra değiştirme :)

Beleşçi....

Yahu konuyu kirletmeyelim, ne güzel yavaş gidilecek bölgeleri saptıyorduk, her şey güvenli sürüş için!

Zaten ben her an radar varmış gibi sürerim, değil mi ama...!

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçen sabah evden işe geliyorum dediğim noktada radar aracı yatmış pusuya tam o sırada arkamda 34 plaka bir audi a6 son sürat geliyor radara girmeye yakın tehlikesiz bir alanda kırdım önüne arabamı.Adam bir fren korna sellektör.Sonra radarın yanından geçtik ben buna yol verdim tabi bağırıyor küfrediyor bana adama dedim ki anlarsın ilerde niye yaptığımı dedim duymuyor bile beni sinirinden.

Neyse biraz ilerde çevirme noktasının yanından geçtik bu benim önümde sonra kırmızı ışık yandı yanyana durduk adam arabadan çıktı yanıma kadar geldi elini uzattı çok özürdilerim bilader kusura bakma hakkını helal et dedi helalleştik yolumuza devam ettik :)

Bikaç sene önce benzer bişey bende yaşamıştım. Kadir has stadının üst kısmındaki yolada sürekli radar atarlar. Bilenler yaklaşmadan radar arabasını görür zaten :D Birgün o yoldan giderken radarı gördüm yine, arkamdan almancı bmw ile kaptırmış geliyor, önce yol vermedim, sağımdan geçmeye çalışırken biraz kornaya asıldım ne yapıyon der gibi, oda ne var gibisinden el hareketleri yapıyordu, elimle yavaş yavaş yaptım, kuzu kuzu radarın ve çevirmenin önünden geçtikten sonra ilerdeki ışıklarda, eliyle teşekkür işareti yapıp devam etmişti :)

Birde aynı şekilde bir paliocu arkadaş, beni radardan kurtarmıştı. Yine aynı stadın alt tarafındaki yolda giderken, işyerinin bir işi için bankaya yetişmeye çalışıyordum seri bir şekilde giderek. Palio sola geçti önümde tırın tırın gidiyor, bende radarı hiç farketmedim arkadan sellektör yapıyorum yol ver diye, diğer şeritlerde dolu geçemiyorum. Tam adama saydıracaktım arabanın içinde söylenirken, bir baktım radar arabasının yanından geçiyoz :D Sonra ilerde adama korna ve el ile teşekkür ettim kızarıp bozararak :):aman:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Belki 10 defa karşı yönden gelenlerin yaptığı selektör ile sağa çekip radarın önünden geçmişimdir. Vatandaş çarelerini üretiyor. Uzun yollarda aşırı sürat yapmamakla birlikte yakalandığım radarlar genelde 95le giderken burda hız sınırı 70 kardeşim şeklinde oluyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cumartesi günü tatil dönüşü Susurluk Yörsan Tesisleri' nden sonra hemen hemen Yalova' ya kadar 4 radar geçtim.Hepsinde de karşı şeritten gelenler selektör yaparak uyardılar.Sonuncusunda uyarılmasam 185 km ile radara girecektim.Sonucu çok güzel olurdu herhalde.. :sofeer:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Beleşçi....

Yahu konuyu kirletmeyelim, ne güzel yavaş gidilecek bölgeleri saptıyorduk, her şey güvenli sürüş için!

Zaten ben her an radar varmış gibi sürerim, değil mi ama...!

Kesin öyledir.Peki öyleyse 180 beygiri nereye bağladın otlatıyonmu abi :? Dur yako kızmasın (hız felakettir) uyarmızıda yapalım :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aklıma gelmedi değil... senin de ismin ferhat benim de ismim ferhat, bundan sonra senin ismin sürhat olsun... rügarın oğlu :sofeer::muha:

Bu durumda "rügar" kim?

Kesin öyledir.Peki öyleyse 180 beygiri nereye bağladın otlatıyonmu abi :? Dur yako kızmasın (hız felakettir) uyarmızıda yapalım :)

Ben hızlanmayı seviyorum, hızlı gitmeyi değil :P

Cem Boneval tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.