Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Fix Ceza Yazilan,radar Olan,çekilen Yerler

Bora A.

Önerilen Mesajlar

Öylemi bilgim yok o konuda.Bir çok radar bölgesinde o bölgeye girmeden evvel seyyar tabelalar koyuyorlardı normal tabela olmayan yerlerde hatta halk arasında canlı radar da diyorlar kesin ileride radar olduğunun işareti.Belkide o sisteme geçiliyordur artık kim bilir radar yapılacağı noktaya tabela koyulur ve devam edilir.Bir dönem sıkça yolculuk yapardım ve seyyar tabela görünce fener ışığı görmüş çipura gibi donar kalırdık ahanda radar geliyor diye :)

Abicim yıllardan beri tartışılan bir konuydu tam sonuçlandımı bende bilmiyorum. Bir arkadaşımdan en son duyduğum kaldıralacağı idi.

Bir araştrma yapayım bu konuda ben en iyisi :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu link te igo navigasyonun radar uyarı dosyası ve açıklaması mevcut

Alıntıdır:

Yapılan en son araştırmalar, Tüm dünyada navigasyon cihazlarının kullanımının %30 lara varan yakıt,zaman,mesafe kazancının sağladığını göstermektedir.En iyi bilinen yollar dahi, navigasyon deneyiminden sonra bazen sizi şaşırtmaktadır.En son Avrupa araştırmaları da hıza bağlı trafik kazalarının navigasyon kullanıcılarında ,navigasyon kullanmayan sürücülere oranla %16 daha az oluştuğunu tespit etmiştir.Bunda da en büyük etken tüm avrupada hız kameralarının navigasyon kullanıcılarına yasal olarak verilmesidir.Amaç sürücüye ceza yazamak için kameraları saklamak değil,aksine yerlerini bildirip sürücülerin yavaşlamasını sağlamaktadır.

Ülkemizde bunun en güzel örneğinide ,geçen ay, Ankara 'da ki Eskişehir yolu üzerindeki uygulamarı görmekteyiz.15 km mesafe içinde yaklaşık 4-5 ayrı yerdeki hız kamerası uygulamarı , Eskişehir yolu üzerindeki hız ortalamsını oldukça düşürmüştür.Bu sebeple bu uygulamarın tüm ana arterlerde artmasını diliyoruz.

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ÖYlemiii bunu öğrendiğim iyi oldu nereden buluyoz o dosyayı ??

En güncel tarihli speedcam dosyası(03.06.2012)

http://www.mirrorcreator.com/files/0V42JFMR/speedcam.txt_links

Bu dosya İGO/content/speedcam de bulunan dosyanın üzerine yazılacak. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Peki Ank.-polatlı- sivrihisar arasındaki ortalama hız radarı hala test aşamasındamı bilgisi olan varmı........

O bölgeden sık sık gelip giderim.O alet sadece ortalama hız alıyor yani ceza felan yazma kabiliyeti yok.Bilgilendirme amaçlı bir şey.Ceza yazmıyor diye çokta kaptırmayın :kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O bölgeden sık sık gelip giderim.O alet sadece ortalama hız alıyor yani ceza felan yazma kabiliyeti yok.Bilgilendirme amaçlı bir şey.Ceza yazmıyor diye çokta kaptırmayın :kıhkıh:

Alper eğer gerçekten söylediğin gibi olursa ilk bir araya gelmemizde dondurmalar benden....... :) :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Radar ve radar farkı var..

İgo vs'nin verdiği radar noktaları yıllardır tc karayollarının da haritasında bulunan radar noktaları bizim yazdıklarımız her zaman olmayan yerler yani aynı şeyler değil..

Ben araştıracağım.Herkes yazısından meshul zaten ama beni uğraştırır o yüzden bakacağım, çok dert değil..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Radar ve radar farkı var..

İgo vs'nin verdiği radar noktaları yıllardır tc karayollarının da haritasında bulunan radar noktaları bizim yazdıklarımız her zaman olmayan yerler yani aynı şeyler değil..

Ben araştıracağım.Herkes yazısından meshul zaten ama beni uğraştırır o yüzden bakacağım, çok dert değil..

Herkeze buraya yazdırıcam sonrada trafiğe şikayet edicem seni yaktım seni yako :) Yine diyorum biz kullanıcıyız sen ise admin yani yönetici :) ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Herkeze buraya yazdırıcam sonrada trafiğe şikayet edicem seni yaktım seni yako :) Yine diyorum biz kullanıcıyız sen ise admin yani yönetici :)

Beni alırlar bende senin ip'ni veririm..

Yani beni bırakıp seni alırlar :)

Forum nedir iyi araştırın :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Beni alırlar bende senin ip'ni veririm..

Yani beni bırakıp seni alırlar :)

Forum nedir iyi araştırın :)

kimin nerden hangi adresten ne yazdığını bulmak 2 dakkalarını almaz merak etme sen. :)

Hayatımızda ilk defa forum a girmiyoz yakup kardeşş

Kimin beğenilmesi fazla benimmi yoksa seninmi benim admin olabilecek beğenilmemmi var.Her türlü top sende yako bora abiyle bir konuşalımda gereken yapılsın :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.