Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Style Mı Yoksa Jetta Mı Daha Iyi ?

osman yüksekkaya

Önerilen Mesajlar

Neden titanum :) ?

Ecoboost almıycaksam titanum almam vw sevmiyorum en güzel yol style plus almak bence...

Aynı fikirdeyim tinaium la style arasında 4 belirgin fark var düğmeyle çalıştırma otomatik klima yokuş kalkış desteği ve iç dış görünüm değişiklikleri.Benim bunların içinde sadece keşke bendede olsa diyeceğim otomatik klima ama sadece onun için 4.300 lira fark ödemek hiç mantıklı gelmedi alırken bana.Bide unutmadan siyah çerçeveli farlar(onuda çıkmacıda falan bulurum bir kaç ay içinde :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynı fikirdeyim tinaium la style arasında 4 belirgin fark var düğmeyle çalıştırma otomatik klima yokuş kalkış desteği ve iç dış görünüm değişiklikleri.Benim bunların içinde sadece keşke bendede olsa diyeceğim otomatik klima ama sadece onun için 4.300 lira fark ödemek hiç mantıklı gelmedi alırken bana.Bide unutmadan siyah çerçeveli farlar(onuda çıkmacıda falan bulurum bir kaç ay içinde :)

Çok haklısınız benim isteklerim deri direksiyon yokuş kalkış xenon far bunlar için hem titanum alıp üzerine x paket almam gerekir ve 41 e aldığım style ile arasında 15 bin tl gibi bir fark çıkacak dizel x paketli lansman rengi almaya kalksam arada 0 fiesta parası var değermi ki :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok haklısınız benim isteklerim deri direksiyon yokuş kalkış xenon far bunlar için hem titanum alıp üzerine x paket almam gerekir ve 41 e aldığım style ile arasında 15 bin tl gibi bir fark çıkacak dizel x paketli lansman rengi almaya kalksam arada 0 fiesta parası var değermi ki :)

style plus paket iyi bence ikinci bir durumda focusun lpg uyum sıkıntısı yok jettada nasıl bunu bilen varmı acaba ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

En azında xenon farları ve sunroof u düz titanium a koysaydı işte o zaman düşünürdüm titanium almayı
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

En azında xenon farları ve sunroof u düz titanium a koysaydı işte o zaman düşünürdüm titanium almayı

Titanumun birazcık psikolojik boyutuda var hmm benimki titanum benim titanum senin style ı döver olayı var birde benim gördüğüm kadarıyla insanlarımızın arabayı almadan satmayı düşünmesi zevkine ihtiyacına göre araç almıyor olmasıda bunları tetikliyor tabi bunlar benim düşüncelerim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.