Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Style Mı Yoksa Jetta Mı Daha Iyi ?

osman yüksekkaya

Önerilen Mesajlar

focus style benzinli siyah almaya düşünüyordum ama bir kaç gündürde jettayı araştırıyorum jettaninda görüntüsü fena değil özellikle siyahı çok hoş görünüyor gibi ama iş sadece görüntüde bitmiyor geri kalan özelliklerini artılarını eksilerini öğrenmek iyi olur diye düşünüyorum jetta 1,2 lt 105 PS,1.4 lt 122 PS ile focus style karşılaştırmasnda bana yardımcı olursanız sevinirim.

http://binekarac.vw....ta-donanim.aspx burda görebilirsiniz donanım özelliklerini,teknik bilgilerini

osman yüksekkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ne style Focus ne de jetta alırım ben :)

style focus'a kurban ol he mi?

nedir arkadaş bu style'ı dışlamalar filan? titanium sahibisiniz diye hemen kast sistemi mi olacak?

yaklaşmayın silerim üyeliğimi, silerim dedim, yaklaşmayın...

:muha: :muha: :muha: :muha: :muha: :muha:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

neden alınmaz ya :( bak aylardır ben style belki plusta ekletebilirdim bugünlerde gözüme jetta çarpıyor diye zaten focusta daha yeni fiyati belirlemediği için böyle bir uğraş içine girdim üstdad ikisi olmasa hangisi olur :)

ozaman şöye dim style+plus paket mi jettamı :)

osman yüksekkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alınmayacak araba yok... Siz biz'e sordunuz bizde kendi fikrimizi beyan ediyoruz.

Araç alırken başkalarının tercihi değil sizinkiler önemlidir..

Bize kriter vererek yorum isterseniz normal ama hangisi derseniz, konu uzar gider ve sonuç alamazsınız...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

neden alınmaz ya :( bak aylardır ben style belki plusta ekletebilirdim bugünlerde gözüme jetta çarpıyor diye zaten focusta daha yeni fiyati belirlemediği için böyle bir uğraş içine girdim üstdad ikisi olmasa hangisi olur :)

ozaman şöye dim style+plus paket mi jettamı :)

powershift almayacaksanız gidin style plus alın.. ohh mis..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tevfik abi doğruda işte de kafama göre alacağımda her şeyi ile dediğim gibi aradaki farkı görebilmiş olsam ona göre karar vereceğim focusu felan baya inceledim jettaya daha bakmadım kısmetse bi kaç gün içinde onada bakacağım ford bayiyde zaten yeni donanımlı style hakkında beni arayacak bu aradaki zamanda biraz daha araştırma yapmak istedim ^_^

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

jetta dedinde ama işte ben tam anlamı ile aradaki farkları öğrenmek istiyorum focus style+plus siyah ile jetta arasındaki teknik,donanım yakı, çekiş hepsinin ayrımını yapmamda yardımcı olursanız sevinirim :)

Donanım; vw.com.tr ford.com.tr - karşılaştırınız,

Çekiş: teknik veriler - vw.com.tr ford.com.tr

Yakıt: teknik veriler - vw.com.tr ford.com.tr

Teknik: +Focus

Direksiyon: +Focus

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

powershift almayacağım abi benzinli syle plus alacağım zaten büyük ihtimalle yıl başından beri düşünme aşamasındayım dahada karar vermedim son iki aydırda focus için bi araştırma içindeyim acele iş sevmediğim için yeterince araştırma yapıp öyle almak istiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

powershift almayacağım abi benzinli syle plus alacağım zaten büyük ihtimalle yıl başından beri düşünme aşamasındayım dahada karar vermedim son iki aydırda focus için bi araştırma içindeyim acele iş sevmediğim için yeterince araştırma yapıp öyle almak istiyorum.

Aylin hanımın tavsiyesini dinleyin.. biraz daha beklerseniz style bulamayabilirsin..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.