Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Style Mı Yoksa Jetta Mı Daha Iyi ?

osman yüksekkaya

Önerilen Mesajlar

tevfik abi doğruda işte de kafama göre alacağımda her şeyi ile dediğim gibi aradaki farkı görebilmiş olsam ona göre karar vereceğim focusu felan baya inceledim jettaya daha bakmadım kısmetse bi kaç gün içinde onada bakacağım ford bayiyde zaten yeni donanımlı style hakkında beni arayacak bu aradaki zamanda biraz daha araştırma yapmak istedim ^_^

Kendi kişisel fikrim...jetta comfortline siyah cok güzel duruyor gecede gündüzde...al gitsin ha focus alacaksan kesinlikle titanyum aşağısına bakma derim..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

wolswogen in malzeme kalitesi ve konforu ford tan iyi gibi geldi bana.Ama iş motora yedek parçaya uygun fiyata servis hizmetine kalırsa ford baya bir öndedir.Benim fikrim.

Bir ford ustasının bana dediği aynen şudur bana focus 2 nin şasesini birde motor bloğunu getir sana yan sanayi parçalardan sıfır focus yapayım :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

malesef aylin hanım alamadım bayilerin elinde olmadığı söylendi ne kadar gerçek bilmiyorum tabi bu yüzdende beklemek zorunda kaldım .tıtanıum veya trend x almanın bize ne gibi art veya eksileri olur aylin hanım. bide style var dediler elimizde plus paketli olanı ama şeker kırmızı olunca düşünmedim

osman yüksekkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

wolswogen in malzeme kalitesi ve konforu ford tan iyidir bu bir gerçek.Ama iş motora yedek parçaya uygun fiyata servis hizmetine kalırsa ford baya bir öndedir.Benim fikrim.

Bir ford ustasının bana dediği aynen şudur bana focus 2 nin şasesini birde motor bloğunu getir sana yan sanayi parçalardan sıfır focus yapayım :)

Bu çok genel açıklama olmuş, kesinlikle ve kesinlikle %100 olarak jetta böyle değil..Focus'a göre.

Yada ben bişeyden anlamıyorum :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

style plus aldınız aldınız almadıysanız kaldırnız trend x e yada tıtanıum a:D

elinizi çabuk tutun

Aylin hanım style ile birlikte 115 bg lik dizel motorda kalkıyor değilmi.Artık sadece titanium da olucak 115 bg lik dizel motor değilmi?

Birde stlye daki donanımın tamamı trenx te olmıycakmış diye duydum bunlar hangi özellikler bellimi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aylin hanım style ile birlikte 115 bg lik dizel motorda kalkıyor değilmi.Artık sadece titanium da olucak 115 bg lik dizel motor değilmi?

Birde stlye daki donanımın tamamı trenx te olmıycakmış diye duydum bunlar hangi özellikler bellimi?

evet 115 lik sadece tıtanıum da olacak

trend x modelinde 95 ps

-
16” alüminyum alaşım jantlar

-
Sis farı

-
Siyah arka camlar

-
Hız kontrol sistemi ve ayarlanabilir hız sınırlandırıcı

-
Style ile aynı desende ve renkte koltuk döşemeleri
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu çok genel açıklama olmuş, kesinlikle ve kesinlikle %100 olarak jetta böyle değil..Focus'a göre.

Yada ben bişeyden anlamıyorum :D

Ben focus alırken jetta yı da test etmiştim bana daha konforlu gelmişti focus tan.(yada satış elemanı iyiydi :) )
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Jetta malzeme kalitesinde Focustan iyi değil; şuan ki araçlar için kesin realite bu.

Bagaja ihtiyacın yoksa Golf al; golf en iyi vw şuanda ve HB Focus III ten konforlu ve sessiz araç.

ağlamak istiyorum..sayın seyirciler...bunları adminimden duydum ya ölsemde gam yemem....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kendi kişisel fikrim...jetta comfortline siyah cok güzel duruyor gecede gündüzde...al gitsin ha focus alacaksan kesinlikle titanyum aşağısına bakma derim..

doğru söylüyorsun abi bide jettada bakınca passat gibi bi ağır duruş var oda cezbediyor. ikisindede benzinli düşünüyorum yakı ve performanst olarak hangisi iyi acaba focus mu yoksa jetta 1,2 lt 105 PS - 1.4 lt 122 PS

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.