Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Anahtarsız Çalıştırmada Ilk Seferde Çalışmama

Alper Albayrak

Soru

Arac çalıştırırken start düğmesi bastığımda almıyor ve araç çalışmıyor,2. dememde araç normal çalışıyor (debriyaja ve düğmeye basmada problem yok).Sanırım bu problemi Sabri'de yaşıyor,bi fikri veya problemle daha önce karşılaşan varmı? yardım pls :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Yahu bir daha bassan ne olacak, verim :)

97 senesinden buyana alman arabası kullanıyorum,kar,kış daha 2. kere marş bastığımı bilmem,arabanın bendeki imajını zedediliyor 2.kere marş basmak,yoksa bizararı yok,altından bi bit yeniği çıkmadıktan sonra.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aynı sorun bende de var geçenlerde servise ilk 1 yıllık bakımına götrdm bu konuyuda açtım bana debraja tam basılmağından kaynaklanıyor , yalnız çok nadir oluyor bu olay hayılrlısı bakim:)

Banada muhtemelen bu yönde bi cevap verecek servis sıkıntıyı bulamassa,yinede bi gözükmekte fayda var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Megane'da akü bitmişti bir kere. Öyle kalıyorsun, ne itiliyor ne birşey yapılıyor. Düğme olduğu için basınca iyice sapıtıyor, bütün ışıklar yanyor, arıza kodları falan kafayı yiyiyor araba.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Megane'da akü bitmişti bir kere. Öyle kalıyorsun, ne itiliyor ne birşey yapılıyor. Düğme olduğu için basınca iyice sapıtıyor, bütün ışıklar yanyor, arıza kodları falan kafayı yiyiyor araba.

Megane'ı bilmem ama Focus'ta UK içinde gizlenmiş anahtar var, kontağın üzerindeki kapağı çıkarıp standart kontak anahtarı gibi kullanmak mümkün her zaman.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Megane'ı bilmem ama Focus'ta UK içinde gizlenmiş anahtar var, kontağın üzerindeki kapağı çıkarıp standart kontak anahtarı gibi kullanmak mümkün her zaman.

Megane'da gizli anahtar var ama sadece kapıyı açıyor. Kontak yok, anahtarı o şekilde kullanamıyorsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bende servise gittim bu sabah yine yapti cok yogunmus persembe sabahi gel dedi. Alper abi gittin mi servisi ne dendi?

Sabri servise gittim bugün,yazılım dan olacağını söylediler benim yazılımı güncelliyeceklerdi fakat bendeki sürüm zaten son sürümmüş yani bişey yapılmadı kaldı öyle,ay sonları yani güncellemler,yamalar geliyormuş ozamanı beklememi söylediler.Beklemedeyim :wacko:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sabri servise gittim bugün,yazılım dan olacağını söylediler benim yazılımı güncelliyeceklerdi fakat bendeki sürüm zaten son sürümmüş yani bişey yapılmadı kaldı öyle,ay sonları yani güncellemler,yamalar geliyormuş ozamanı beklememi söylediler.Beklemedeyim :wacko:

Anladim abicim bende perşembe gidicem bi haber cikarsa bildiririm burdan :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

cem bey ben bu yazınızı okuduktan sonra kapağı kaldırdım ama benim araç da kontak falan yok.servise sordum burada kontak olması gerekmiyomu diye.ilk önce var dedi sonra gerekirse biz takıyoruz falan gibilerinden konuştu..

işin aslı tam olarak nedir acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Konunun yanıtı:

Kızdırma Bujisi görevini tamamlayana kadar marş basmıyor

Yani kontagi actiktan sonra isiklar sonunce degil 2 3 saniye sonra calistiralim? Ama Yakup Alper abiyle bizim sorun bu degilki bizde marsi aliyor ama yarim kaliyor bulusmada sende gordun. Diger konuda attigin resimde not var eger debriyaj pedali calisma sirasinda birakilirsa calisma yarim kalacaktir yaziyor ama sonuna kadar basiyorum ve hic birakmiyorum. Bizdeki cok daha farkli bence

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.