Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Anahtarsız Çalıştırmada Ilk Seferde Çalışmama

Alper Albayrak

Soru

Arac çalıştırırken start düğmesi bastığımda almıyor ve araç çalışmıyor,2. dememde araç normal çalışıyor (debriyaja ve düğmeye basmada problem yok).Sanırım bu problemi Sabri'de yaşıyor,bi fikri veya problemle daha önce karşılaşan varmı? yardım pls :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Yani gorurlerdi. Yazilim yuklettikten sonra yapti dimi ?

Evet Sabri sende görmüştün istanbul buluşmasında,buluşmadan 1 gün önce yazılım yüklenmişti,bu arada bugün tekrar denedim debriyaja tam basamayıpta yada basılması gerekenden az basınca marş motorundan hiç ses gelmiyor ve ekranda debriyaja ve frene basın yazısı çıkıyor.Benim başıma gelen şekilde çok zayıfta olsa marş motorundan ses geliyor ve ekranda debriyaja ve frene basın yazısı çıkmıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bas - çek yapmayın abi düğmeye, basın çalışsın elinizi çekin..

Yakup düşündüğün gibi değil,marş basmayan araca anahtarla devam edersin baskı uygulamaya bu start düğmesinde dediğin gibi değil elim basılı olduğu halde marş motoruna ilk hareket gidiyor ve kesiliyor düğmeye basılı tutmanın bi anlamı kalmıyor zaten çalışana kadar normalde basılı tutuyorum,bende senin gibi baştan basmamda problem olduğunu düşünmüştüm ama öyle değil buna eminim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Basılı tutmaya gerek yok galiba ya

Ben hiç basılı tutmuyorum. Bas çek, o canı isteyince çalışıyor zaten. :D

Alper senin bir sıkıntı var yalnız. Marş motorunda falan bişey olabilir desem marş basıyor diyorsun. Bilemiyorum ki, Yakup'un da dediği gibi servise bir göster aracını. Umarım önemli bir sorun yoktur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Rahatsız edici ise, Servis yolu o zaman, neyi tartışıyoruz :D

Şimdilik sıkıntı değilde,en azından ufak veya kolay bişeyse hemen gidicem servise ama uğraştıracaksa biraz daha beklemeyi düşünüyorum ve onu anlamaya çalışıyorum adminim:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Basılı tutmaya gerek yok galiba ya

Ben hiç basılı tutmuyorum. Bas çek, o canı isteyince çalışıyor zaten. :D

Alper senin bir sıkıntı var yalnız. Marş motorunda falan bişey olabilir desem marş basıyor diyorsun. Bilemiyorum ki, Yakup'un da dediği gibi servise bir göster aracını. Umarım önemli bir sorun yoktur.

Mekanik olsa sürekli olması lazım Ümit bende bişey anlamadım açıkcası,çok sık olmuyor ama unutturmuyorda işte.Bide servisin olayı hemen çözeceğine pek inanmıyorum o yüzden pek ayaklarımda çekmiyor yani.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Evet Sabri sende görmüştün istanbul buluşmasında,buluşmadan 1 gün önce yazılım yüklenmişti,bu arada bugün tekrar denedim debriyaja tam basamayıpta yada basılması gerekenden az basınca marş motorundan hiç ses gelmiyor ve ekranda debriyaja ve frene basın yazısı çıkıyor.Benim başıma gelen şekilde çok zayıfta olsa marş motorundan ses geliyor ve ekranda debriyaja ve frene basın yazısı çıkmıyor.

Tamamen ayni durum 15.000 bakiminda artik 10.000 oldum zaten :) sen servise gidersen haberleri bekliyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Tamamen ayni durum 15.000 bakiminda artik 10.000 oldum zaten :) sen servise gidersen haberleri bekliyorum

Pazartesi gününe randevu aldım ,bir aksilik olmassa gidicem,haber ederim ama benim pek umudum yok açıkcası.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.