Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yaz Tatili Tavsiyeleri

ferhat tezcan

Önerilen Mesajlar

kurban bayramı tatili için manavgat-antalyada club calimera serra palace otelinde rezervasyon yaptık bakalım nasıl geçecek....

Hadi bakalım, güzel gibi görünüyor. Ama doğruyu söyle bu resmi görüp rezervasyon yaptırdın dimi? :D

8kyHoxB.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 9 ay sonra...

Yine aynı konu, tatilde nereye gitsek.

Evet 2015 yılı yaz tatiline start veriyorum bakalım :)

Yav ben dahil birçok kişi sizin oralara geliyo.Bide soruyon mu nere gidek diye. Sen de Ankara ya gel tatile :D

Sürmeli Efes 25 temmuz girer 1 ağustos çıkarım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Temmuz ikinci hafta 

Aşağıdaki yere gidiyorum. Çocuklar için üç aile beraber ayarladık. Normalde bu tip otelleri tercih etmem ama mecburen oldu valla.  Şubatta rezervasyon yapmıştık fiyat uygunca. 7 gece iki yetişkin bir çocuk(10 yaş) ultra herşey dahil 2300 / 9 taksit. 

http://www.alkoclar.com.tr/Page/251/exclusive_alacati_.html

Engin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Temmuz ikinci hafta 

Aşağıdaki yere gidiyorum. Çocuklar için üç aile beraber ayarladık. Normalde bu tip otelleri tercih etmem ama mecburen oldu valla.  Şubatta rezervasyon yapmıştık fiyat uygunca. 

http://www.alkoclar.com.tr/Page/251/exclusive_alacati_.html

Güzelmiş. Aklımızda bulunsun. Bu sene bende Alaçatı istiyordum ama ufaklık gelince planlar suya düştü. Seneye inşallah.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güzelmiş. Aklımızda bulunsun. Bu sene bende Alaçatı istiyordum ama ufaklık gelince planlar suya düştü. Seneye inşallah.

Daha gitmedik bakalım. Ben otel sevmem, kalabalık çok insan olan yer sevmem, bin kişi aynı yerde yemek yenen yer sevmem, animasyon sevmem,  vs. 

Engin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.