Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bi-Xenon Fiyat Bilgisi

Önerilen Mesajlar

oem farla,mercekli xenon (sonradan mercek uygulaması yapılan) arasında çok fark varmı ? sizce hangisini tercih etmeliyim ?

Sonradan mercek uygulaması yapılan farı görmediğim için yorum yapmam mümkün değil, elbetteki bulursanız ve bütçenize uygunsa orijinal Bi-Xenonları takmanızı öneririm. Ancak onlarda da her far yandığında kısa far arızası mesajı alınıyor ve bunun üstesinden gelmek pek kolay değil, işlevsel olarak sorun yok ama takıntılı kişiler bu uyarıdan rahatsız olabilir.

Ben neredeyse 8 aydır keyifle kullanıyorum, özellikle gündüz farı da içerdiğinden çok memnunum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

cem bey dediğiniz firmadan sordum farların fiyatını tanesine 1500 tl fiyat istediler. çok fazla geldi bana sizce mevcut fara mercekli far yaptırtsam oem farla çok farkı olurmu ?

araştırın dolaşın o fiyata takımını çok rahat bulursunuz serviste o fiyat zaten. orjinal birşey varken neden çakmasıyla uğaraşasınız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben 2 aydır bagajda gezdiriyorum; bu gidişle de takamıycam.

Varsa isteyen vereyim; çift halinde avrupadan kazalı araçtan sökülmüş; Osram Xenon kiti üzerinde hazır.

Solda birkaç hafif çizik var sağ pırıl pırıl.

Test edildi çalıştırıldı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Varsa isteyen vereyim; çift halinde avrupadan kazalı araçtan sökülmüş; Osram Xenon kiti üzerinde hazır.

abi sen istedikten sonra ben her türlü yardımı yaparım ocakta gelicem bilgin olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İçi karartmalı mı abi...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.