Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bi-Xenon Fiyat Bilgisi

Önerilen Mesajlar

Orjinal'inden almanız grekiyor..Şuan F3'e uygun bi-xenon yansanayi ürünler çıkmamış olabilir..

Otosan'dan alırsanız eğer kallavi olacaktır.Net fiyat veremiyorum..Forumda satanlarda olmuştu.Örnek olarak sitede arama yapabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yerinize ben baktım; buyrun.Mertol abi 1500 liraya satmış misal..Bu fiyattan aşağıya bulmak çok zor..

Yakup ben sitede baktımda sağlıklı bilgi bulamadım.F3 için iyi bir xenon uygulamasını nasıl yapabilirim ve hangi özellikleri taşımalı.yardımcı olabilirmisin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup ben sitede baktımda sağlıklı bilgi bulamadım.F3 için iyi bir xenon uygulamasını nasıl yapabilirim ve hangi özellikleri taşımalı.yardımcı olabilirmisin.

Sizin mevcut farlara xenon mu takmak istiyorsunuz ? Öncelikle o far'ın içine mercek takmak lazım...

Oktay Abinin Konularına bakabilirsiniz mesela.. (kopyala-yapıştır)

http://www.focusclubtr.com/index.php?app=core&module=search&do=user_activity&search_app=forums&mid=1650&sid=75b49229fd6525238facfbf95b4c15ba&search_app_filters[forums][searchInKey]=&userMode=title[/CODE]

Daha sonra uygun kit almalısınız..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sizin mevcut farlara xenon mu takmak istiyorsunuz ? Öncelikle o far'ın içine mercek takmak lazım...

Oktay Abinin Konularına bakabilirsiniz mesela.. (kopyala-yapıştır)

http://www.focusclubtr.com/index.php?app=core&module=search&do=user_activity&search_app=forums&mid=1650&sid=75b49229fd6525238facfbf95b4c15ba&search_app_filters[forums][searchInKey]=&userMode=title

Daha sonra uygun kit almalısınız..

Neyse işte kardeş mercek ampul vs bunları öğrenmek istemiştim.Teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İstediğiniz merceği takabilirsiniz.Bi-xenon istiyorsanız d1s d2s gibi mercekler takmanız gerekir.Ve buna uyumlu ampül ve balast.İstanbulda,Ankarada orjinal farlara bi-xenon mercek takan yerler var.

Tabiki herşeyin orjinali en güzelidir fakat buda şu anlık maliyetli.Hurdadan,servis-sigorta iadelerinden düşürürseniz ne mutlu size.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.