Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Megane Coupe Alimi (Sonuc)

Cihan Buğdaycı

Önerilen Mesajlar

Iste ben onu kacirdim benim araba 60 kusurlerdeyken kafaya kafaya daha 12.000 km de navigasyon dahil tek parca boyali kafa kafaya takasi kabul etmedim :D

etmemekle çok birşey'de kaçırmamışsınız.. Yaş itibari ile size yakışan bir model olacağı kesin.. Şöyle bir araba hayatl edin yol'da giderken Focus kadar güven vermeyen ama Euro NCup'ta focus ile aynı puanı almış. Focus kadar yol tutmayan ama focustan çok daha sessiz (yol sesi, motor sesi) olan bir araç. Akabinde daha zengin donanım..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sonuc olarak araci bugun gittim ve inceledim.Mais`te ne maltepe de nede istinye de test araci yoktu kemal tepretogullarina gittim ordada yoktu :S kisaca test edemedim ama izlenimlerim sunlar;

1.Benim arabanin kokpit goruntusu kesinlikle daha basarili megane da cok alcak kalmis.

2.Araca oturdugunuzda 3 kapili bir arabaya bindiginizi aninda hissediyorsunuz ama koltugu kendime gore ayarladigimda focus`un oturus pozisyonunu daha basarili buldum.

3.Muzik sistemini sadece benim duyacagim kadar sesi actim ve sony kadar basarili buldum.

4.Plastik kalitesiyle zerre kadar ilgilenmedigim icin sadece goz ucuyla baktim oda bizim focus`la esit.

5.Arabanin dis gorunusu kesinlikle hem focus 2 den hemde focus 3`ten cok daha guzel benim gorusum :)

6.Test etmedigim icin surus konusun da bir yorum yapamam kullanici yorumlarina gore focus bu konuda daha basarili ama dunyanin en iyi onden cekerli spor arabasini yapan bir firmadan bahsediyoruz eminim ki kotu degildir.

Sonuc olarak 61.000 TL`lik liste fiyatindan 53.500`e indiler yani benim uzerine yaklasik 14 -15.000 TL para koymam gerekiyor degermi bence degmez. Temmuz ayinda 1.6 130 hp`lik versiyonla gelicekmis bu demektir ki ikinci el 1.5`ler iyice dibe vurucak o zaman dusuk km de hevesimi almak icin almayi dusunuyorum 5-6 ay kullanip satarim. :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fotoğraf çekseydin bari.

Renault mu dünyanın en iyi önden çekişli araçlarını yapıyormuş?

Fotograf cekmek hic aklima gelmedi kusura bakmayin.

Megane rs trophy butun otoriteler tarafindan dunyanin en iyi onden ceker spor araci secildi.Zaten Nurburgring teki tur zamanlari ciddi anlamda cok basarili.

Cihan Buğdaycı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fotograf cekmek hic aklima gelmedi kusura bakmayin.

Megane rs trophy butun otoriteler tarafindan dunyanin en iyi onden ceker spor araci secildi.Zaten Nurburgring teki tur zamanlari ciddi anlamda cok basarili.

ama bir RS olamaz..Sadece pist değerleri iyi yolda görelim birde :kıhkıh:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Elbette focus beygir gucunun avantajini kullaniyor focus rs dedigimiz araba ciddi bir makine 3.0 motorlu arkadan itisli ve aktarma kaybi 0`a yakin olan 335 ile ilk hizlanmalarda biraz onde 200`e kadar da kafa kafaya giden bir araba

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Elbette focus beygir gucunun avantajini kullaniyor focus rs dedigimiz araba ciddi bir makine 3.0 motorlu arkadan itisli ve aktarma kaybi 0`a yakin olan 335 ile ilk hizlanmalarda biraz onde 200`e kadar da kafa kafaya giden bir araba

Yanlışınız var. Focus rs'le ilgili.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.