Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Megane Coupe Alimi (Sonuc)

Cihan Buğdaycı

Önerilen Mesajlar

Abi kesinlikle cok daha sik ama senede 40.000km yol yapiyorum 1.6 turbo ve 180 beygir gibi gitmiyor ve son 62.000 tl fiyat aldim benzinli araba dusunsem zaten ya ecoboost olur yada mini cooper s

Sende benim kafadasin ayni :D benzin ucuz olsa yada senin gibi benimde fazla yol sorunum olmasa kesinlikle ecoboost yada astra gtcyi beklerdim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Diyorum ya 100.000km bahanesi daha beni motor acilmadan bi 100.000 daha goturur masallah

Bir tanıdığım Pug 407 1,6 hdi (focus ile aynı motor) ile bakımlar harici masraf yapmadan 300 küsür bin km kullandı :)

sonra araç satıldı :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi kendi paramla aliyor olsam zaten coupe ve dizel`i yan yana koymam ama zaten bir ton para verip araba aliyorlar birde taksici gibiyim surekli arabanin tepesinde utanirim valla surekli benzin parasi istemeye :)

o zaman al gitsin ya...lansman rengimi düşünüyorsun...yoksa beyaz siyah falanmı...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence alınır.. Çizgisi çok başarılı, içınizdeki aşkı dizginlemeyin :) şahsi fikrim takas teklifi gelse bana 1 dakika düşünmem

Iste ben onu kacirdim benim araba 60 kusurlerdeyken kafaya kafaya daha 12.000 km de navigasyon dahil tek parca boyali kafa kafaya takasi kabul etmedim :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Test edin, sonra konuşalım.

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

Birazdan gidicem bakalim peki bir soru eger ellerinde coupe`nin test araci yoksa hb`ler yerli surus farki olurmu? Onun yerine yine ithal olan sport tourer mi test etsem

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Birazdan gidicem bakalim peki bir soru eger ellerinde coupe`nin test araci yoksa hb`ler yerli surus farki olurmu? Onun yerine yine ithal olan sport tourer mi test etsem

ST veya HB ile bir tutma aracı, acele etme elinde olan bayi bul 1 tane :)

Burayı bi okumanda fayda vardır belki

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.