Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Megane Coupe Alimi (Sonuc)

Cihan Buğdaycı

Önerilen Mesajlar

Gunaydin abilerim ,ablalarim,kardeslerim :)

Kafamda suanda yeni araba alma fikri var ve sizede danismak istedim;

Almak istedigim arac renault megane coupe bugun renault bayisine gidicem sanirim makyajli kasa gelmis ona bakicam.Aracimi degistirmek isteme sebebim ise 100.000km`ye gelmesi(aslinda tamamen bahanesi kasinti tuttu :D ) ve coupe`nin tipini cok begenmem,Eger guzel bir giyat verirlerse sifir dusunuyorum ancak yuksek bir fiyat cekerlerse eylul ekim`i bekliycem.Bekleme sebeplerim ise coupe`nin makyajli kasasinin cikmis olmasi ve sifirlarini 55-56`ya kadar dusurmeleri kisacasi zaten olmayan ikinci elinin hepten dibe vurmus olmasi

Kafamda ki soru isaretleri ise;

Coupe kullananlarin dahil soyledigi focus sase dengesi ve direksiyon tepkilerinin daha guzel olmasi (renault`un direksiyonun cok ruhsuz olmasi daha yeni sattigimiz bir megane vardi ve cidden arac inanilmaz ruhsuzdu coupe de bu belki bir nebze daha iyilestirilmistir diye dusunuyorum.

Acikcasi araba alirken pek insanlara sorma gibi bir huyum yoktur ancak bu konuda kafam felaket karisik ve sizin de yorumlariniza ihtiyacim var yorumlariniz icin simdiden tesekkur ederim :) Bu arada eger megane coupe almazsam aracimi degistirmicem bir 60-70.000 daha beraber gideriz kiyamiyorum :)

Cihan Buğdaycı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

niye megane...dizel olduğu içinmi...renoda fırsat kampanyalarıda var aslında stok malları...düşünelim bakalım..neler olabilir bencede coupesi çok güzel duruyor ama sürüş dinamiklerini incelemek lazım..

Yayınlamıyor artık renault onları.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus cikmadan once bende megane coupe bakiyordum deli gibi en guzel yani uzerine deri koltuk navigasyon ekliyorsun geri kalan sensordur falan standart fiyatlarini hatirlamiyorum suan ama bi ara fullu 49 civariydi buarada icinde sikintidan olursun cok kotu ici ayrica ikinci elde sorun yasarsin

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çık kısa cevap vericem :)

Alma :)

Iste bir yanim diyor ki net alma diger yanim diyor ki al neyse bugun bakicam bakalim arabaya yanina ugrarsam tabi musait olursan :) ya beraber renault`a kufur edicez yada benim arabanin ilanini hazirliycaz :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

eğer heves ise al :) Ama kullandığın focus tit-x tdciden fazlasını bekleme :)

Yol tutuş iyi olsada yer yer focusunu aratacaktır.

Dış tasarımı benimde hoşuma gidiyor meganelerın özellikle sport tourerlar çok hoşuma gidiyor benimde. Hatta Cem abi yol tutuşununda çok dinamik olduğunu söylemişti.

Ama o iç bana aman allahım dedirtiyor.

Motorununda bir üstünlüğü yok. Yol tutuşununda bir üsnlüğü yok donanımında üstünlüğü yok.

Sadece güzel bir dış tasarım Berbat bir ( bana göre beğeni kişiye göre değişir ) iç tasarımı var.

Bide düşük km :) Aracın bakımlıysa 100bin km sıkıntı değil :) Benimkide 115binde ama saat gibi :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus cikmadan once bende megane coupe bakiyordum deli gibi en guzel yani uzerine deri koltuk navigasyon ekliyorsun geri kalan sensordur falan standart fiyatlarini hatirlamiyorum suan ama bi ara fullu 49 civariydi buarada icinde sikintidan olursun cok kotu ici ayrica ikinci elde sorun yasarsin

Liste fiyat`i 54 kusur gosteriyor eger 48-49`a birakiyorlarsa alinasi bir araba olur evet ici cok bunaltici ama sunroof ile beraber bir sikinti olmaz diyorum ikinci eli bizim arabalar gibi 2 gunde gitmez tabiki ama elbet alici buluruz :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

birde coupe tarzı araba alıcaksan benzinli ve beygirgücü yüksek olmadıktan sonra bana kimse alınmasın ama tırt geliyor...yani focus ecoboot kırmızı alsan çok daha şahane...megane coupe etkisi reklamının tam tersi özel efektlerden oluşuyor..hele o tampondaki aliminyum renkteki ayrımlar falan hep boyaları dökülüyor tabiki zevk...kimse karışamaz sadece içimi döküyorum konuşuyoruz..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.