Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Klima Düğmelerini Değişimi Ve Göğüste Değişiklikler

Önerilen Mesajlar

• 2 ay sonra...
  • 3 ay sonra...

bugün sahibinden aldığım klima düğmelerini değiştirdim..üzerinde focus yazıyor..

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-ford-focus-3-klima-dugmeleri-136678060/detay/

eski hali 

fmsk.jpg

yeni hali..

y5mj.jpg06p2.jpgzl35.jpg

oğuz mete tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Konu içinde yazıldı zaten, eskileri çekip çıkarıyorsun, yenileri itip takıyorsun. Yani evet kolay...

Ben beceremedim. Bez sarıp penseyle çektiğim halde gelmedi, üstelik yumuşak plastik de soyuldu öylece bıraktım. Nasıl yapacağım bilmiyorum.

Ben beceremedim. Bez sarıp penseyle çektiğim halde gelmedi, üstelik yumuşak plastik de soyuldu öylece bıraktım. Nasıl yapacağım bilmiyorum.

Bez penseyi kaydırıyor, kayarken de haliyle düğmeyi hasarlıyor. Çok sıksam kırılacak diye korkuyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

Aracımın fırın düğmesi diye tabir edilen klima düğmelerini değiştirme kararı aldım ve internetten siparişini verdiğim oval düğmeler bugün geldi.İlk 2 düğmeyi sorunsuzca yerinden çıkarıp yenilerini taktım ancak en sağdaki butona yenisini taktığımda ne sağa ne sola düğmede hiçbir hareket olmadı ve oldukça ağırlaştı.Geriye çıkarmayı denedim nafile..Acaba bu değişimi yapan diğer arkadaşlar da benzer bir sıkıntıyla karşılaştı mı?Kara kara düşünmeye başladım  :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.