Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Klima Düğmelerini Değişimi Ve Göğüste Değişiklikler

Önerilen Mesajlar

Düğmelerin kalitesi güzel bence. Ben beğendim en azından beklediğimden iyi çıktı.

Şimdi bir de focus aldım mı tamam olacak :D

yanlız bu hikayeden çıkartılacak ders çok derin. :) ... ben de bunu denemek istiyorum, Kosifler'e uğrayıp "ham" Range Rover anahtarı alacağım (param ancak ona yeter) bakalım o anahtarın ucuna takacak araba bulabilecekmiyim :)

sen çok yaŞa emi cengo :) sabah sabah kopardın beni ... daha sipariş bile etmediği arabaya aksesuar toplayan başka birini bilmiyorum :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yanlız bu hikayeden çıkartılacak ders çok derin. :) ... ben de bunu denemek istiyorum, Kosifler'e uğrayıp "ham" Range Rover anahtarı alacağım (param ancak ona yeter) bakalım o anahtarın ucuna takacak araba bulabilecekmiyim :)

sen çok yaŞa emi cengo :) sabah sabah kopardın beni ... daha sipariş bile etmediği arabaya aksesuar toplayan başka birini bilmiyorum :)

Yalnız bir fark var . Focus , range gibi alamayacağım bir araba değil. 1. el veya 2. el 40 bin civarlarına alınabilecek bir araba..Sırf klima için tit almak zorunda kalmayayım diye bunu yaptım fakat otosan gene bana golü attı. Mayısta diye tvlere çıktılar mayısta getiremediler . Şimdi Style ı kaldırdılar . Ee ben cruise, sensörler ve kararan ayna istiyorum. Klima düğmesi değiştirmek kolay da onları ne yapacağım.

Otosan benden almayın kardeşim gidin astra alın demeye getiriyor aslında..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...
Guest Sadık Taşyürek

Bu klima düğmeleri çok daha şık duruyor. F2-2,5 ve 3 lerin manuel klimalıların hepsine lazım bunlardan :)

kesinlikle haklısın Yusuf, böyle şık ve küçük nüanslarla aracın havası bir anda değişiveriyor. :)

F2,5 örnek uygulama;

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu ürün Türkiye' de malesef yok.Benzeri ürünleri de araştırmıştım daha önce, ancak ondan da bir sonuç alamamıştım.Neyse ki Çin' den çok kısa sürede geldi.Bekleme süresince tatilde olduğum için ha geldi, ha gelecek tarzında gerilim de yapmadım kendime. ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar aklıma takılan bir sorunu paylaşmak istiyorum sizinle.

Başta klima şalterleri olmak üzere, Focus 2' de ön kokpitte yer alan görsellerin ışık rengini değiştirmek mümkün mü acaba ?

Mesela bende kadran aydınlatması, klima şalteri vs..hep yeşil renkte..

Yani onları beyaz yapabilir miyiz acaba ? :dirdir:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar aklıma takılan bir sorunu paylaşmak istiyorum sizinle.

Başta klima şalterleri olmak üzere, Focus 2' de ön kokpitte yer alan görsellerin ışık rengini değiştirmek mümkün mü acaba ?

Mesela bende kadran aydınlatması, klima şalteri vs..hep yeşil renkte..

Yani onları beyaz yapabilir miyiz acaba ? :dirdir:

Bende 4 sene focus 2 kullandım herşeyini beğenirdimde o iç yeşil renkteki ışıkları bir türlü sevemedim.Bir kaç defa bende değiştirmeyi düşündüm sordum soruşturdum hiç bir tamirci yanaşmadı o işe.En son bir elektrikçi arkadaşım yapalım dedi açtı baktı oda cesaret edemedi sen yaptırırsan focus 2 de muhtemelen ilk olacaksın gibime geliyor :) ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.