Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bu Cumartesi Kim Şampiyon Olur?

Mustafa Anil

cumartesi şampiyon kim olur....  

44 üye oy kullandı

1. 1. cumartesi şampiyon kim olur....

Önerilen Mesajlar

Konu başlığından farklı seyler konuşuluyor Ama Mert :kıhkıh:

Furkan ile Samet görmesin bunları

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

Tamam işte Yakup bu şekilde giderse kiltlenmez :)

Birde ne zaman konu başlığından sapmadık ki bu forumda :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçen senenin puan durumunu bilmeden yorum yapanlara gelsin. Düşen takımla 20 puan varmış aramızda. http://www.tff.org/d...spx?pageID=1059

Ha düşsekde kendimiz düşecektik, yüz kızartıcı bir suçtan dolayı değil :)

Geçen senenin puan akışını kontrol etmeksizin sadece sonuçla ilgilenenler kalkıp nasıl olupta son 3-5 haftada takımlarının adeta şahlanarak düşme potasından kurtulduğunu irdeledikten sonra yüz kızartıcı suç hakkında fikir beyan etsin.. :kıhkıh:

6S liler hiç boşa bıdı bıdı yapmasın. Diğerleri de.. Fener maçı öncesinde Polat ile Tüpçünün yemekte ne konuştuğunu açıklamadıkları sürece yüz kızartması yada patates kızartmasından bahsetmek arasında bir fark kalmıyor bence..

Taraftarlıktan bağımsız olarak kişisel fikrimi yazmam gerekirse; yüz milyonlarla ifade edilen bir hacme ulaşmış ve denetim mekanizmalarının neredeyse hiç işlemediği ve dahası envai çeşit politikanın yürütüldüğü bir sektörde hiçbirşeyin temiz kalamayacağına inanıyorum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

orası öyle de, süper final de hak ettimi peki:)).. ben demiyorum, yorumcu söylüyor, evindeki 3 maçta galip gelemeyen galatasaray şampiyonluğu hak ettimi diyor??

Süper finalde evinde 3 maçtada galip gelemedi ama oyun olarak o 3 maçıda alabilirdi. Tabi hatice değil netice önemli olan.

Geçen senenin puan akışını kontrol etmeksizin sadece sonuçla ilgilenenler kalkıp nasıl olupta son 3-5 haftada takımlarının adeta şahlanarak düşme potasından kurtulduğunu irdeledikten sonra yüz kızartıcı suç hakkında fikir beyan etsin.. ;)

6S liler hiç boşa bıdı bıdı yapmasın. Diğerleri de.. Fener maçı öncesinde Polat ile Tüpçünün yemekte ne konuştuğunu açıklamadıkları sürece yüz kızartması yada patates kızartmasından bahsetmek arasında bir fark kalmıyor bence..

Taraftarlıktan bağımsız olarak kişisel fikrimi yazmam gerekirse; yüz milyonlarla ifade edilen bir hacme ulaşmış ve denetim mekanizmalarının neredeyse hiç işlemediği ve dahası envai çeşit politikanın yürütüldüğü bir sektörde hiçbirşeyin temiz kalamayacağına inanıyorum.

Son 3-5 haftadamı şaha kalkmışız, geçen sene hiç şaha kalkmadıkki. Ha eğer varsa ispat edin yada etsinler çekelim cezamızı. Öyle bıdı bıdı yapıp ağlamayız. Pfdk tarafından tescil edildiği halde ceza veremedi o beğenmediğiniz Tüpçü. O kadar tapenin cevabını veremeyipde, bir yemeğe takılmak da komik oluyor.

Aziz Yıldırım ve Tüpçü yüzünden ülke futbolu can çekişiyor hala çamur atma derdinseniz.

Pfdk kararlarında geçen sene yapılanlar gizlenmeye çalışıldığı halde, 2 yönetici teşebbüsten hak mahrumiyeti alıyor ve 1 futbolcu maç sonucunu etkilemekten ceza alıyor. Hemde Fener maçında ama klüpler temiz.

Uefa zaten toptan okkalı bir ceza verecek malesef.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

abi bu Sikorsky muhabbeti nedir ya Twitter'da almış başını gitmiş :kıhkıh: Kırıldım gülmekten... İlahi Takvimm... ;)

Medya yangına körükle gidiyor. Hafta sonu çok büyük olaylar olucak gibi görünüyor kim şampiyon olursa olsun.

İnşallah bir zarar ziyan olmadan şu lig hayırlısıyla biter. Bundan sonrada halı saha turnuvaları düzenleriz artık :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Medya yangına körükle gidiyor. Hafta sonu çok büyük olaylar olucak gibi görünüyor kim şampiyon olursa olsun.

İnşallah bir zarar ziyan olmadan şu lig hayırlısıyla biter. Bundan sonrada halı saha turnuvaları düzenleriz artık :kıhkıh:

zaten bu ülkeyi medya yiyip bitiriyor. yöneticilerde sağolsun biraz gazı verdimi olaylar kontrolden çıkıyor. Haftasonu maç öncesinde ve sonrasında olay çıkacağını sanmıyorum. yeter ki her iki tarafın yöneticileri ve oyuncuları ortalığı germesinler... ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

zaten bu ülkeyi medya yiyip bitiriyor. yöneticilerde sağolsun biraz gazı verdimi olaylar kontrolden çıkıyor. Haftasonu maç öncesinde ve sonrasında olay çıkacağını sanmıyorum. yeter ki her iki tarafın yöneticileri ve oyuncuları ortalığı germesinler... ;)

Medya, yöneticiler ve futbolculara çok iş düşüyor zaten. Derbiler futbol bayramı aslında ama onu bile layıkıyla yaşayacak düzeyde değiliz malesef. Dediğin gibi yöneticiler ve oyuncular germezse statta olay çıkmayabilir. Ama GS şampiyon olursa mutlaka statta arbede yaşanır. Ama ben stattan çok toplu ve ortak izlenen yerlerde olay çıkabilir düşüncesindeyim. Ha birde şampiyonluk sevinci yaşayan taraftarlara, diğer şampiyon olamayan takımın medeniyetten yoksun(her takımda var malesef) taraftarları(taraftar denmez bunlara) saldıracaktır muhakkak.

Kazanılır kaybedilir, bu bir oyun sonuçta. Ne GS, nede FB ilk kez şampiyon olmuyorlar. Kazanmayı ve kaybetmeyi hazmeden bir toplum değiliz malesef. Hafta sonu şampiyon olursak sevinirim, Fenerli dostlarımada geçmiş olsun derim. Kaybedersek de tebrik etmesinide bilirim. Kendini bilen her taraftarın yapması gerektiği gibi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aziz Yıldırım ve Tüpçü yüzünden ülke futbolu can çekişiyor hala çamur atma derdinseniz.

Neden sadece bu ikisi?

A.Yıldırım'ın futbol ile ilgili olarak içeride yatmadığını tüm Türkiye biliyor, birinin damadının tekerine çomak soktu o nedenle içeride.Üstelik kanunsuz yollardan yapılan telefon dinlemeleri de cabası.

Geçen senede şahibe varsa bu senede de şahibe var; Trabzon-Beşiktaş ve Galatasaray şike yaptılar, play-off ta fenerbahçe'ye yenildiler. Hele ki Beşiktaşlı Egemen tam şikeci kendi kalesine gol atıverdi Fenerbahçe için.Aaaa unutmadan Galatasaraylı Ujfalusi de şikeci o da kendi kalesine gol attı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Neden sadece bu ikisi?

A.Yıldırım'ın futbol ile ilgili olarak içeride yatmadığını tüm Türkiye biliyor, birinin damadının tekerine çomak soktu o nedenle içeride.Üstelik kanunsuz yollardan yapılan telefon dinlemeleri de cabası.

Geçen senede şahibe varsa bu senede de şahibe var; Trabzon-Beşiktaş ve Galatasaray şike yaptılar, play-off ta fenerbahçe'ye yenildiler. Hele ki Beşiktaşlı Egemen tam şikeci kendi kalesine gol atıverdi Fenerbahçe için.Aaaa unutmadan Galatasaraylı Ujfalusi de şikeci o da kendi kalesine gol attı.

Evet evet şike yaptık biz. Bizi düşürsünler en iyisi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yusuf bey sanırım hala anlamadık. Biz çamur atma derdinde falan değiliz. Aksine ne yazdığımı dikkatlice okursanız hiçbirisinin temiz olmadığını düşündüğümü ve inandığımı açıkca dile getirmiştim zaten. Kusura bakmayın ama herkezin kirli olup birtek sizinkilerin paru pak olduğuna falan inanıyorsanız gerçekten iyi niyetin ötesinde bir noktadasınız demektir.

Ben tüpçüyüde sizin Polatı da Azizeyi de beğenmiyorum. Hatta sizin ağlak Ali Dürüstü de beğenmiyorum. Daha sayayımmı?

Şu tape kelimesine de acayip uyuzum. Teyp desek olmuyormu? Ya da bant kaydı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.