Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bu Cumartesi Kim Şampiyon Olur?

Mustafa Anil

cumartesi şampiyon kim olur....  

44 üye oy kullandı

1. 1. cumartesi şampiyon kim olur....

Önerilen Mesajlar

FB-gs maçına 1 verdim.bjk-ts maçınada 1 verdim. lazio-inter maçınada 1 ve son olarakta çaykurrize spor-akhisar maçına kg var yazdım 100 lira bastım Fenerin şansına. gs nin şansı yok mu var ama bu şans tavuğa çikolata yedirip kinder supriz yumurtlama şansı kadar :)

Şaka şaka alınmayın gs liler o kadar şansınız bile yok :D

şaka bir yana umarım kazananda kaybedende hakkıyla kazanıp kaybeder.Spor müsabakasından alakasız terbiyesizce ahlaksızca gaddarca olaylar çıkmaz umarım.Herşeyden önce saygı olsun.Fb kazanmış keybetmiş banane sanki tohumuna para verdim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Uefa'da TFF ve sizin gibi düşünmüyor maalesef. Ülke futbolunun avrupadan men edilme ihtimali umurunuzda değilse konuşmaya değmez bile zaten.

Bizimki düşünce değil ortada olan somut bir gerçek şu an. Galatasaraylıların temel sorunu bu zaten. Fransızcayı öyle özümlemişlerki hepsi kendini onların patronajına teslim etmişler.. N'olacak bu sizdeki örenilmiş çaresizlik durumu? :D

Seneye ŞL'ye bir türk takımı gidecekse bu GALATASARAY olacaktır.

Bunu Ünal Aysal bilem söyleyemiyorken senin bu kadar rahat dile getirmenin altında bir bilgi var mı yoksa üfürmecemi?

Yıkım derken son haftada kaybettiğiniz şampiyonluklarınızı kastetmiştim. :D Son örneği; "Bursa'dan gol haberi var 2-2 olmuş" gibi mesela. Bakalım bu sefer son hafta travmasını hangi takım yaşayacak. :D

Yusuf bey biz şampiyonuz zaten.. Olay puansa siz zaten onu kutlamıştınız diye hatırlıyorum. Siz kendinizi şampiyon gibi hissedebilirsiniz. Bizim için sorun yok o konuda. Geçen sene de Trabzon o hissi yaşamıştı aklınca. HAtta kutlamışlardı da... Ama nedense hala ağlıyorlar. :D

Ha birde içime sinmeyen ve kabullenemediğim bir durumda Fatih Terim'in cezasının ertelenme şekli. Tamam ceza ağır ve taraflıydı, daha ağır konuşanlara, sahaya giren taraftara vs. ceza veremeyip buna ağır ceza vermelerini eleştirmiştim ama haklı veya haksız bir ceza aldıysak bunu kabullenip çekmeliydik. Helede daha 6 gün önce itiraz ettiğimiz ve tahkime iptali için başvurduğumuz ama reddedilen, değişen 58.madde ile birlikte yeni eklenen ceza erteleme olan105.maddeden cezamızın ertelenmesini talep edip erteletmemiz hiç yakışmadı. Bunu sindiremedim ben. Keşke ertelenmesini talep etmeseydikde şampiyonluk gitmiş olsaydı ben razı olurdum şahsen.

Bence en az cezanın ertelenmesi kadar Fatih Terim in açıklaması da trajikti. Adam çıkışta ertelenmesini görüşmek için gittim dedi. Yani ben küfür etmedim falan filan yok. Savunmaya değil ertelenmesini talep etmeye gitmiş. Bugün PFDK a atıp tuan 6S li arkadaşlarımız bu çifte standart duruma laf etmediği sürece öyledir böyledir diye yazıp çizmelerine hiç gerek yok.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yılanın başını küçükken ezeceksin :kıhkıh: 9 puan kapan kapan gel sen son haftaya sonrada yok şöyle yok böyle :sofeer: ama olurda 6s şükrü saraçoğlunda o kupayı kaldırırsa taraftarın %80 i iner sahaya kupayıda alırr 6s lileride alırr sahildeki balonun içine koyup yollar :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yılanın başını küçükken ezeceksin :kıhkıh: 9 puan kapan kapan gel sen son haftaya sonrada yok şöyle yok böyle :sofeer: ama olurda 6s şükrü saraçoğlunda o kupayı kaldırırsa taraftarın %80 i iner sahaya kupayıda alırr 6s lileride alırr sahildeki balonun içine koyup yollar :D

Bi boş konuşma yaw :) görüyoruz oynadığınız top'u..bari şimdiden konuşmaya başlama.. ufff hepsi mi aynı olur arakadaş :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bi boş konuşma yaw :D görüyoruz oynadığınız top'u..bari şimdiden konuşmaya başlama.. ufff hepsi mi aynı olur arakadaş :)

Az kaldı Yakup sabret. Kupa şampiyonluk falan umrumda değil,sen ve senin gibileri susturacağız ya.hani şike yapmıştık yaa.başkanımız başımızda yokkende nasıl oynuyoruz şu kadroyla.bunu ispatlamak için kazanalım istiyorum bu maçı. tt arenadaki son 2-1 i hiç unutmayacağım zaten :kıhkıh: ondada böyle atıp tutulmuştu vs vs.. sonuç hüsran. Hiç ayrılamam derken kavuşmak hayal oldu misali :sofeer:

Herneyse şimdi elektronik ateşleme sisteminden ödev vereceğim sözlü olacağım.2 haftadır gece gündüz kasıyorum son 36 saattir uyku yok nescafe cola dayandım.Şans dileee 3. göbek akrabammm

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup yıllarca "önemli olan skor tabelası" diyen sizin teknik traktörünüz küfürbaz Fatih Terim değilmiydi? Şimdi ne olduda değişti?

Evet Fener iğranç oynuyor bir süredir. Son TS maçı hariç aman aman bir futbol seyredemedik. Ama şu playoff ta ki sizin performansınızda gerçekten takdir edilmesi gerekecek kadar iyiydi. Ama sonuç?

Yıllar sonra cimcom böyle oynadı ama fener şampiyon oldu denmeyecek. Fenerbahçe taraftarı herşeye rağmen kenetlendi ve tüm olumsuzluklara rağmen başarılı bir sezon geçirdi diyecekler.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bizimki düşünce değil ortada olan somut bir gerçek şu an. Galatasaraylıların temel sorunu bu zaten. Fransızcayı öyle özümlemişlerki hepsi kendini onların patronajına teslim etmişler.. N'olacak bu sizdeki örenilmiş çaresizlik durumu? :)

Uefa'dan tokadı yiyince somutuda, çaresizliğide göreceksiniz. Fener'i kurtarmak için kırk takla atan fenerasyon ceza veremezse cezayı bağlı olduğun uluslararası kurumlar keser. Futbol aklı edirneden dışarı basmayan fenerlilerde bizi fransız zanneder :)

Bunu Ünal Aysal bilem söyleyemiyorken senin bu kadar rahat dile getirmenin altında bir bilgi var mı yoksa üfürmecemi?

Bilgiye gerek yokki, herşey ortada. Geçen sene siz şampiyon olmuştunuz ama Şampiyonlar ligine Trabzon gitti ^_^ Bu senede sizi avrupaya alacaklarınımı sanıyorsunuz :nazar:

Yusuf bey biz şampiyonuz zaten.. Olay puansa siz zaten onu kutlamıştınız diye hatırlıyorum. Siz kendinizi şampiyon gibi hissedebilirsiniz. Bizim için sorun yok o konuda. Geçen sene de Trabzon o hissi yaşamıştı aklınca. HAtta kutlamışlardı da... Ama nedense hala ağlıyorlar. :P

Maç oynandıda bizimmi haberimiz yok, nasıl şampiyonsunuz. :D Bursanın şampiyonluğunu kutladığınız gibi bizim şampiyonluğumuzumu kutlamaya başladınız :)

]Bence en az cezanın ertelenmesi kadar Fatih Terim in açıklaması da trajikti. Adam çıkışta ertelenmesini görüşmek için gittim dedi. Yani ben küfür etmedim falan filan yok. Savunmaya değil ertelenmesini talep etmeye gitmiş. Bugün PFDK a atıp tuan 6S li arkadaşlarımız bu çifte standart duruma laf etmediği sürece öyledir böyledir diye yazıp çizmelerine hiç gerek yok.

Adam bazıları gibi yapmadım etmedim diye kıvırmıyor en azından. :D Ha her nolursa olsun bu ertlenme talep edilmemeliydi. Bunuda önceki mesajımda yazmıştım. Sene başından beri fenerasyonun kime çifte standart uyguladığı gayet açık ama işinize geldiği gibi yorumluyorsunuz. Daha sahanızdaki son maçta sahaya taraftar indi neden ceza veremediller. Emre görüntülerden net olarak anlaşıldığı üzre siyahi oyuncuya renginden dolayı hakaret ve küfür etti. Önce bunu kabul etti, sonrada kıvırdı yok başka bir kelime dedim felan diye. En az 4 maç alması gerekirken 2 yada 3 maç aldı. Eski 58.maddeye göre, takım yöneticelerinin teşebbüsde bulunması dahi her bir maç için takımı bir alt lige düşürüyordu ama feneri kurtarmak için 58.maddeyi değiştiler.

Bu tartışmalar uzar gider, herkes kendine göre haklı ve taraf olduğu için duygusal bakıp duygusal yaklaşıyoruz. Biryere varamayız o yüzden.

Objektif olmak gerekirse her iki takımda takdiri haketti. GS geçen sene, çok kötü geçen bir sezonun ardından yeni kurulan bir takımla buralara kadar gelmesi, geçen sene takım içindeki o kadar sorunun altından kalkılıp, geçen yılki berbat futbola karşılık bu sene ligin en iyi futbolunu oynaması takdire şayan. Aynı şekilde Fenerbahçe'de 3 Temmuzdan sonra haklı yada haksız yaşadıklarına karşılık bu psikoljiye ve geçen yılki kadrodan iyi oyunclarının gitmesine rağmen her iki kupadada finale kadar gelmeleri takdire şayandır.

Yarın kim şampiyon olursa şimdiden tebrik ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.