Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bu Cumartesi Kim Şampiyon Olur?

Mustafa Anil

cumartesi şampiyon kim olur....  

44 üye oy kullandı

1. 1. cumartesi şampiyon kim olur....

Önerilen Mesajlar

Mertol bey benim üslubum belli hep. Ama siz nasıl yazdıysanız bende o şekilde cevap verdim. Önce siz üslubunuzu gözden geçirin bence. Diğer fenerli arkadaşlara neden öyle yazmamışım acaba.

Ben rahatım, kişisel bir söylemim yok.

O zaman tekrar kontrol edin bakın bakalım kim kime ne yazmış. Demekki ne yazdığınızı bilerek yazmıyorsunuz. Tekrar rica ediyorum yazdıklarınızı okuyun, eğer ben size hakaretamiz bir kelime kullandıysam emin olun özür dilerim. Ancak madem bu kadar iddialısınız yukarıda yazdıklarınızdan dolayı sizden de aynı şekilde özür dilemenizi bekliyorum.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bjk-ts maçında bjk ye verdim gitti Ogün abi :P

Şu fb-gs maçlarına gelelim...

Şimdi ben Mertol abiye gidiyorum diyorum ki Mertol abi ben senden daha iyi motor bilgisi biliyorum.Mertol abide diyor ki hayır ben. Ne yapıyoruz aramızda bir maç bir sınav ile bilgilerimizi ölçüyoruz.tabiki Mertol abi yeniyor.ben diyorum ki ya benim ama avrupada motor bilgisi kupam var.Mertol abide haklı olarak diyor ki ama ben seni yendim.

Veya ben gidip Ogün Abiye kafa tutuyorum seni döverim diye.Ogünde ben çağları döverim diyor.Ben ogüne diyorum ki bak ogün az çok forumdan arkadaşlığımız var benim kupalarım birinciliklerim varrr ben seni döverim.Ogün diyorki hayır gel dövüşelim.Tamam diyorum.Dövüşüyoruz ogünden sağlam dayak yiyorum.Kendi evimdede yiyorum Ogünün evindede. eee ne oldu benim kupalarım?

FB-gs maçlarıda aynı.Son 15 senede kaç kez yendiniz kaç kez yenildiniz.Hatta bu zamana kadar olan tüm maçlara bakın.Her türlü FB önde.Buda demek oluyor ki FB daha güçlü gs ye karşı. Daha konuşmamın anlamı yok. TT arenada ilk maçınızda da yendik.Son arena maçındada yendik.Senelerdir kadıkköyde aldığınız en büyük skor beraberlik :D

Saygılar...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi ben Mertol abiye gidiyorum diyorum ki Mertol abi ben senden daha iyi motor bilgisi biliyorum.Mertol abide diyor ki hayır ben. Ne yapıyoruz aramızda bir maç bir sınav ile bilgilerimizi ölçüyoruz.tabiki Mertol abi yeniyor.ben diyorum ki ya benim ama avrupada motor bilgisi kupam var.Mertol abide haklı olarak diyor ki ama ben seni yendim.

Veya ben gidip Ogün Abiye kafa tutuyorum seni döverim diye.Ogünde ben çağları döverim diyor.Ben ogüne diyorum ki bak ogün az çok forumdan arkadaşlığımız var benim kupalarım birinciliklerim varrr ben seni döverim.Ogün diyorki hayır gel dövüşelim.Tamam diyorum.Dövüşüyoruz ogünden sağlam dayak yiyorum.Kendi evimdede yiyorum Ogünün evindede. eee ne oldu benim kupalarım?

FB-gs maçlarıda aynı.Son 15 senede kaç kez yendiniz kaç kez yenildiniz.Hatta bu zamana kadar olan tüm maçlara bakın.Her türlü FB önde.Buda demek oluyor ki FB daha güçlü gs ye karşı. Daha konuşmamın anlamı yok. TT arenada ilk maçınızda da yendik.Son arena maçındada yendik.Senelerdir kadıkköyde aldığınız en büyük skor beraberlik :D

Saygılar...

İşte durumun özeti :D

Mertol abi bak honda motoru üzerine derecelerim var haberin olsun :D

(mertol abiden gelecek cevap: Git kumda oyna :D Abimi yormiyim kendim yaziyim dedim :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O zaman tekrar kontrol edin bakın bakalım kim kime ne yazmış. Demekki ne yazdığınızı bilerek yazmıyorsunuz. Tekrar rica ediyorum yazdıklarınızı okuyun, eğer ben size hakaretamiz bir kelime kullandıysam emin olun özür dilerim. Ancak madem bu kadar iddialısınız yukarıda yazdıklarınızdan dolayı sizden de aynı şekilde özür dilemenizi bekliyorum.

Sizde bir kontrol edin bence ama. Yazıklarımda sizi yada fenerli dostları kırıcı ve hakaret edici bir kelime yada cümle kullandıysam bende hem sizden hemde fenerli dostlarımdan özür dilerim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim hiçbir zaman bir iddiam olmadı ama bence senin yazdığın gibi de değil o konu.

Onların avrupada kupası varmış. E var napalım? Herşeyin bir ömrü olduğu gibi şampiyonlukların ve kupalarında bir ömrü var. Her sene yeni bir şampiyon oluyor ve yeni bir kupa veriliyor. Ötekiler ise tarihin sayfalarına ve müzelere kaldırılıyorlar. Oysa Fener her sene cimcomu yeniyor. Bu yeni birşey değil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim hiçbir zaman bir iddiam olmadı ama bence senin yazdığın gibi de değil o konu.

Onların avrupada kupası varmış. E var napalım? Herşeyin bir ömrü olduğu gibi şampiyonlukların ve kupalarında bir ömrü var. Her sene yeni bir şampiyon oluyor ve yeni bir kupa veriliyor. Ötekiler ise tarihin sayfalarına ve müzelere kaldırılıyorlar. Oysa Fener her sene cimcomu yeniyor. Bu yeni birşey değil.

Abi örnekleme verdim :P Ogün abiyede kafa tutacak halim yok :D

Ama bende geçmişte kazanılan başarılar hakkında biraz daha farklı düşünmelisin.Sonuçta geçmişte bunu başarmış.Alın teriyle yapmışlar.Haklarını yememek lazım. aaa ne oldu çok benzer kadroya 6-0 çaktık o başka mevzu :D

Tabiki güncel değil kupaları.ama sonuçta bunu yapmış bunu başarmış bir takım.Şu anda o takımdan eser yok.ne oyuncu kaldı o kadrodan ne birşey.tek kalan fatih terimin kazlığı :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Saygılar...

İstatistik mini etek gibidir, çok şeyi gösterir ama asıl gerekeni göstermez :D Ayrıca kadıköyde son 2 maçtada yenemediniz bizi :D :D Yarın avantajın çoğu sizde ama o bir gerçek.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tamamdır abiler :P Boşverin FB yi GS yi :D

Çarşı kime karşı :D Bir beşiktaş taraftarı olan Cevat abiden yorum bekliyoruz :D

Sıktınız ama arkadaslar yaa.. Ne kazancınız var Allah aşkına futboldan.. Bu sempatizanlığın size getirisi nedir? Fikrleri ve düşünceleri paylaşmak güzel ama bu konular yüzünden sinirlerinizi germek gereksiz.. Çarşı iste buna karşı Ogünüm.. Beceriksiz, pas, orta yapmak yapmaktan aciz futbolcuların üzerinden insanların birbirine girmesine karşı...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ama bende geçmişte kazanılan başarılar hakkında biraz daha farklı düşünmelisin.Sonuçta geçmişte bunu başarmış.Alın teriyle yapmışlar.Haklarını yememek lazım. aaa ne oldu çok benzer kadroya 6-0 çaktık o başka mevzu :)

Tabiki güncel değil kupaları.ama sonuçta bunu yapmış bunu başarmış bir takım.Şu anda o takımdan eser yok.ne oyuncu kaldı o kadrodan ne birşey.tek kalan fatih terimin kazlığı :)

E iyide Çağlar kupaları olduğunu kimse inkar etmiyorki. Vaar. Başarılarını da inkar eden yok. O kupayı aldıkları gün bende konvoydaydım. O farklı bir konu.

O kadrodan tek kalan şu an beğenmedikleri Emre. O da bizde oynuyor.. :)

Yusuf bey yazdığınızı okuyan son iki senedir siz yeniyorsunuz sanacak. Beraberliğe seviniyorsunuz onu anladıkta bu sizi galip yapmaz. Biz beraberliğe üzülüyoruz. İster sizin isterse bizim sahamızda olsun farketmiyor. 12 senedir bizi Kadıköy'de yenemediniz. İnşallah yarın yenersinizde kurtulursunuz bu döngüden.. Aksi halde şu öğrenilmiş çaresizlikten ne yöneticileriniz ne de taraftarınız kurtulamayacak. Ama gene yenemezde bu şampiyonluğu bize hediye ederseniz ağlamayın. Biz yensekte yenilsekte her şartta güleceğiz zaten.. Hatırlarsanız 2002 deki maçta teknik traktörünüz gene küfürbaz Fatih Terim'di. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

E iyide Çağlar kupaları olduğunu kimse inkar etmiyorki. Vaar. Başarılarını da inkar eden yok. O kupayı aldıkları gün bende konvoydaydım. O farklı bir konu.

O kadrodan tek kalan şu an beğenmedikleri Emre. O da bizde oynuyor.. :)

Yusuf bey yazdığınızı okuyan son iki senedir siz yeniyorsunuz sanacak. Beraberliğe seviniyorsunuz onu anladıkta bu sizi galip yapmaz. Biz beraberliğe üzülüyoruz. İster sizin isterse bizim sahamızda olsun farketmiyor. 12 senedir bizi Kadıköy'de yenemediniz. İnşallah yarın yenersinizde kurtulursunuz bu döngüden.. Aksi halde şu öğrenilmiş çaresizlikten ne yöneticileriniz ne de taraftarınız kurtulamayacak. Ama gene yenemezde bu şampiyonluğu bize hediye ederseniz ağlamayın. Biz yensekte yenilsekte her şartta güleceğiz zaten.. Hatırlarsanız 2002 deki maçta teknik traktörünüz gene küfürbaz Fatih Terim'di. :smiley2k:

Hep yeniyoruz diyorsunuz ya ondan dedim son 2 senedir yenemiyorsunuz diye. Yanlış yada yalan değilki. Kadıköydeki beraberliğe niye sevindiğimizi anlatmıştım daha önce. yarın yenersek 12 yıla bedel bir galibiyet olucak zaten. Bizim takım 14 yıl şampiyon olamamış yine ağlamamış yarın şampiyonluğu kaybedincemi ağlıycak. Siz merak etmeyin biz ağlamayız en azından ben ağlamam. yoksa her iki takımdada ağlayacak türde taraftarlar var bunu kimse inkar edemez. Ayrıca birçok mesajımda belirttim zaten kaybdersek tebrik etmesinide bilrim diye. Kadıköydeki son galibiyetimizdede teknik direktörümüz yine Fatih Terim'di.:claps: Ayrıca futbol oynayan yada izleyen küfürbaz olmayan kaç kişi varki? Sanki tek Fatih Terim'miş gibi sürekli onu ima ediyorsunuzda.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bjk-ts maçında bjk ye verdim gitti Ogün abi :)

FB-gs maçlarıda aynı.Son 15 senede kaç kez yendiniz kaç kez yenildiniz.Hatta bu zamana kadar olan tüm maçlara bakın.Her türlü FB önde.Buda demek oluyor ki FB daha güçlü gs ye karşı. Daha konuşmamın anlamı yok. TT arenada ilk maçınızda da yendik.Son arena maçındada yendik.Senelerdir kadıkköyde aldığınız en büyük skor beraberlik :smiley2k:

Saygılar...

fenerbahceyle ilgili pek yazmam cünkü cevap hakkı doguyor...sonrası tartışma ve kalpler kırılıyor...ama ben 2 lig takımıda olsa belediyesporlardan biride olsa hibçir macına fener bu macta kesin galip olur diyemeden izledim hep...sadece gs rekabeti ile avunuyoruz ama..başkada birşeyimiz yok...ama tabiki yarın sampiyon olmamızı istiyorum cünkü cok üzüldük demedik laf kalmadı...olay aslında ne fenerin ne başka takımın sistemin ve sistemi yöneten insanların beceriksizlikleri kişisel hırsları ve para kazanma kaygıları yüzünden olan taraftara oldu...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.