Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bu Cumartesi Kim Şampiyon Olur?

Mustafa Anil

cumartesi şampiyon kim olur....  

44 üye oy kullandı

1. 1. cumartesi şampiyon kim olur....

Önerilen Mesajlar

Hak olayı ligin bitiminde kendini gösterdi Zaten bu tartışılamaz.

Haklılık Birsey vermiyor maalesef.

Gs kendini verdigi an; cok rahat şampiyon olduğunu, kağıda da döktürür.

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu futbol kaosunun içinden hiç zarar görmeden çıkan GS nin bence çoktan şampiyonluğu ilan etmesi lazım idi..futbol işte top yuvarlaktır boşuna demiyorlar...

GS Saraçoğlu fobi sini üzerinden atıp akıllıca oynarsa şampiyon olur..Fener de seyirci desteği ile baskı kurup şampiyon olmaya çalışacaktır...

Ama ne olursa olsun bir Beşiktaşlı olarak bu sene futbol dan hiç zevk almadım varsa yoksa şike ..bundan sonra zevk alacağımı hiç sanmıyorum...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu futbol kaosunun içinden hiç zarar görmeden çıkan GS nin bence çoktan şampiyonluğu ilan etmesi lazım idi..futbol işte top yuvarlaktır boşuna demiyorlar...

GS Saraçoğlu fobi sini üzerinden atıp akıllıca oynarsa şampiyon olur..Fener de seyirci desteği ile baskı kurup şampiyon olmaya çalışacaktır...

Ama ne olursa olsun bir Beşiktaşlı olarak bu sene futbol dan hiç zevk almadım varsa yoksa şike ..bundan sonra zevk alacağımı hiç sanmıyorum...

Zaten etti ya :) Lig tv para kazansın diye ne hale getirdiler.. Gs yensin veya yenmesin. Seneye bu sistem gelmesin diye 18 takım imzaladı. -seneye yok-. Sırf ligtv istenilen parayı vermedi diye... Gs şampiyon olmazsa yazık olacak. Olan o.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 takımdan biri şampiyon olacak tamamda.

Bu sistem 33. haftadamı oldu ?

Bütün takımların puanı sıfır iken denmedimi bu sene lig bu şekil oynanacak diye ?

Neyin hakkından bahsediliyor şimdi ? 9 puan farkla ligi bitiren FB de olabilirdi BJK de TS de. Sonuçta bu şekil oynanacağı belli. Kimsenin hiç birşey ilan ettiği yok. İlanı maçtan sonra kazanan takım yapar.

Her iki takımada başarılar.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hak olayı ligin bitiminde kendini gösterdi Zaten bu tartışılamaz.

Haklılık Birsey vermiyor maalesef.

Gs kendini verdigi an; cok rahat şampiyon olduğunu, kağıda da döktürür.

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

Sezon başında play-off açıklandı mı? açıklandı,

Tüm takımlar bunu biliyormuydu, altına imza attılar mı? attılar.

Kimse ağlamasın şu saatten sonra, hakeden takım çıkar sahaya takır takır alır maçlarını şampiyon olur.

Cumartesi günü de iyi futbol oynayan kazansın, şampiyon olsun.

Kim olursa olsun şimdiden tebrikler, haftalardır heyecanlı bir derbi trafiği var ben futbol izleyicisi olarak destekliyorum play-off u.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sezon başında play-off açıklandı mı? açıklandı,

Tüm takımlar bunu biliyormuydu, altına imza attılar mı? attılar.

Kimse ağlamasın şu saatten sonra, hakeden takım çıkar sahaya takır takır alır maçlarını şampiyon olur.

Cumartesi günü de iyi futbol oynayan kazansın, şampiyon olsun.

Kim olursa olsun şimdiden tebrikler, haftalardır heyecanlı bir derbi trafiği var ben futbol izleyicisi olarak destekliyorum play-off u.

Kim ağladı ki ? Ben genel görüşü belirttim niye oldu fener hak etmedi diye bişey demiyoruz ki..

Gs hertürlü yenecek güçte 3 maçta da gördük..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kim ağladı ki ? Ben genel görüşü belirttim niye oldu fener hak etmedi diye bişey demiyoruz ki..

Tamam işte çıkacak yenecek şampiyon olacak, ben zaten hak etti kısmına takıldım, lig bitmedi nasıl hak etti zaten diyebiliriz ki.

Beşiktaş ta hak etti o zaman, bence.

Hem sizin uefa kupanız var boşver :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

BJK maçından sonra Ali dürüst baya bi ağladı kameralara :D

Yok işte ilk defa 9 puan farkla lig bitmesine rağmen şampiyon olamıyoruzda oyun varda düzen kuruluda bilmemne ?

Merak ettiğim şey şu ? Ligi 9 puan önde bitiren Fenerbahçe olsaydı. Ve Galatasarayla yine şampiyonluk maçı oynansaydı. Yine play off a karşı bu şekil demeçler verilecekmiydi ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tamam işte çıkacak yenecek şampiyon olacak, ben zaten hak etti kısmına takıldım, lig bitmedi nasıl hak etti zaten diyebiliriz ki.

Beşiktaş ta hak etti o zaman, bence.

Hem sizin uefa kupanız var boşver :D

Hiç ona sığınmadım ama aynen sadece bizde var :D Hepiniz susacaksınız :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

BJK maçından sonra Ali dürüst baya bi ağladı kameralara :)

Yok işte ilk defa 9 puan farkla lig bitmesine rağmen şampiyon olamıyoruzda oyun varda düzen kuruluda bilmemne ?

Merak ettiğim şey şu ? Ligi 9 puan önde bitiren Fenerbahçe olsaydı. Ve Galatasarayla yine şampiyonluk maçı oynansaydı. Yine play off a karşı bu şekil demeçler verilecekmiydi ?

Geç bu işleri :D Geç geç :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.