Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus sahiplerine

Mustafa H.

Önerilen Mesajlar

genelde tüm araçlarda sıkıntı olur.Aracımdan öyle yada böyle memnunum.

imkanım olsa artısı cruise control olan bir focus kullanmak isterdim.

Ne diyelim bunada şükür.

oda olur zafer bey trend de bir kişininn istemiş oldugu tüm özelliklere karşılı veriyor,önümüzdeki dönemlerde daha iyilerini almanız dileğimle

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 8 ay sonra...
walla kayınpederimde astra var otomatik.. kayınbirader kullanıyor genelde.. konya'ya gitmiştik, dönüşte o kullandı... daha ilk kilometrede "abi araba kaymak gibi kayıyor resmen astra'ya göre" dedi.. olayın özeti bu.. :)

Açıkçası; astra, golf 6, megane, 307; hepsini arkadaşlardan yahut test sürüşü; deneme fırsatı bulmuştum ama bu "kaymak gibi gidiyor" kısmı gerçekten doğru kıyaslayınca... tabi subjektif bir bakış açısı da olabilir focus sahibi olduğum için... ama hissiyat ortada.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Arkadaslar merhaba...Nisan'ın son haftası kısmetse ford bayiiden ford focus 2012 titanyum +tekno paket araç aldım.önceki aracım 2005 golf'tü.inşallah bu araçtan memnun kalırım.lütfen yorumlarınızı esirgemeyin.araç teslim alırken nelere dikkat etmem gerekir.cevaplarınızı bekliyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaslar merhaba...Nisan'ın son haftası kısmetse ford bayiiden ford focus 2012 titanyum +tekno paket araç aldım.önceki aracım 2005 golf'tü.inşallah bu araçtan memnun kalırım.lütfen yorumlarınızı esirgemeyin.araç teslim alırken nelere dikkat etmem gerekir.cevaplarınızı bekliyorum

Forumda arama yapın lütfen :yeah: 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı olsun. Boya kalınlığını kontrol edin. Paspas isteyin. Halı ve plastik. Lastik havalarını kontrol edin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Boya kalınlığı ne olmalıdır.araçlara göre değişim gösteriyormuş dediler

Böyle donanımlı araç kullanan varmı acaba.. Araç bana 62000 liraya geldi.rakam olarak nasıl.araç 2012 ford focus hb 1.6 tdci 115 beygir titanyum smart+tekno paket gece grisi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Boya kalınlığı ne olmalıdır.araçlara göre değişim gösteriyormuş dediler

Böyle donanımlı araç kullanan varmı acaba.. Araç bana 62000 liraya geldi.rakam olarak nasıl.araç 2012 ford focus hb 1.6 tdci 115 beygir titanyum smart+tekno paket gece grisi

genelde 150 mikronu geçmiyor orijinal boyolar ama bazen fabrika çıkışı daha yüksek değerlerde de çıkabiliyor ,ama dediğim gibi genellikle 120-150 arası falan çıkıyor ..Fiyat iyi gibi görünüyor geçtiğimiz temmuz ayında  hb focus titanyum o.park opak renk 56500 fiyat vermişlerdi bana  son fiyat,sizin aracınızında  tekno ,smart paketi ve metalik rengi düşünürsek fiyat fena değil :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Paspasları alın, sonradan vermiyorlar paspasları.Tüm modüllerde güncel yazılımları yüklemelerini isteyin. Pcm modülünü güncelleyince 250 km kadar araç kendini optimize ediyor. Vuruntulu çalışıyor sübaplar vuruyor. O yüzden gereksiz güncelleme istemeyin bence.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tüm modüllerde güncel yazılımları yüklemelerini isteyin.

O yüzden gereksiz güncelleme istemeyin bence.

Kafam karıştı, isteyelim mi, istemeyelim mi?

Araç yeni üretimdir, bu nedenle güncellemeleri sorun çıkmasına veya ilk bakım ziyaretine bırakmakta yarar var.

Önce bir araç yürüsün, daha ilk günden servisle bu konuda bir tartışmaya girmekten kaçınırdım ben olsam.

Çünkü büyük olasılıkla güncel olduğunu, kontrol için onun için ayrı bir servis randevusu verilmesi gerektiğini falan söyleyeceklerdir.

Hayırlı olsun tekrardan...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kafam karıştı, isteyelim mi, istemeyelim mi?

Araç yeni üretimdir, bu nedenle güncellemeleri sorun çıkmasına veya ilk bakım ziyaretine bırakmakta yarar var.

Önce bir araç yürüsün, daha ilk günden servisle bu konuda bir tartışmaya girmekten kaçınırdım ben olsam.

Çünkü büyük olasılıkla güncel olduğunu, kontrol için onun için ayrı bir servis randevusu verilmesi gerektiğini falan söyleyeceklerdir.

Hayırlı olsun tekrardan...

Laz aklı işte :) saat 20:00'yi geçti mi iyi çalışmıyor. Bakımlarda vs güncelleme istendiğinde pcm'yi güncellemiyorlar adaptasyon süreci sıkıntılı olduğu için. Pcm beyni fonksiyonlarında sorun yok ise demek istemiştim orda. Yani yüksek vuruntulu çalışma,çekiş düşüklüğü, ilk marş zorluğu vs gibi enjeksiyondan kaynaklanabilecek sorunlarda.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.