Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Deri Anahtarlık Kılıfı

Bora A.

Önerilen Mesajlar

• 3 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 4 ay sonra...

Resimleri ben sildim,forumun altyapısına yük olmaması için..Zira kimse bu deri anahtarlık kılıfıyla ilgilenmedi,oysa gerçekten çok başarılı bir projeydi,elinizdeki anahtarlıklar kırılıp pislenip iğrenç hale hgelince göreceksiniz ne kadar hata yaptığınızı bu konuyla ilgilenmeyerek..Benim anahtarlar yepyeni duruyor..Kaç defa elimden düştü hüç bir şey olmadılar,ayrıca tertemizler..Temiz bir anahtarın aracın 2.el değerini ne kadar yükselttiğine inanamazsınıuz..Ama bizim Türk insanı böyle maalesef,arabanın boyasına bakarda mekanik parçalarının ve aksesuarının temiz ve sağlam olup olmadığına bakmaz....Konu halen açık olmasına rağmen bugüne kadar 10 kişi bile ilgilenmedi ne yazıkki....Sticker olunca yada focus yazısı hemen talep var ama....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Resimleri ben sildim,forumun altyapısına yük olmaması için..Zira kimse bu deri anahtarlık kılıfıyla ilgilenmedi,oysa gerçekten çok başarılı bir projeydi,elinizdeki anahtarlıklar kırılıp pislenip iğrenç hale hgelince göreceksiniz ne kadar hata yaptığınızı bu konuyla ilgilenmeyerek..Benim anahtarlar yepyeni duruyor..Kaç defa elimden düştü hüç bir şey olmadılar,ayrıca tertemizler..Temiz bir anahtarın aracın 2.el değerini ne kadar yükselttiğine inanamazsınıuz..Ama bizim Türk insanı böyle maalesef,arabanın boyasına bakarda mekanik parçalarının ve aksesuarının temiz ve sağlam olup olmadığına bakmaz....Konu halen açık olmasına rağmen bugüne kadar 10 kişi bile ilgilenmedi ne yazıkki....Sticker olunca yada focus yazısı hemen talep var ama....

resimleri tekrar yükleme gibi bir imkanımız var mı bora bey. merak ettim en azından görmek isterim. kullanışlıysa 2 adet sipariş verebilirim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

resimleri tekrar yükleme gibi bir imkanımız var mı bora bey. merak ettim en azından görmek isterim. kullanışlıysa 2 adet sipariş verebilirim...

Resimleri bir daha yüklerim ama akşama şu anda buradan yükleyemem bu pc de değil resimler....Akşam evden atarım...Bu arada sayı 20 den fazla olmadığı müddetçe sipariş veremiyoruz,vatandaş elle yapıyor,yani el yapımı özel ve gerçek deri olunca 3-5 tane işle uğraşmıyor kimse...Bana da numune diye yaptı fotolarını çekip koydum...Akşama görürsün....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

DERİ ANAHTARLIK KILIFI ŞÖYLE :

img0991ps.jpg

img0990x.jpg

img0988zo.jpg

Anahtarlığın sustalı olması halinde de ona göre bir kılıf yaptırtabilirim...Ancak siparişlerin sayısı az kalıyor maalesef..Oysa her şehirden sipariş alabilirim,herkese yollayabilirim buradan...Fakat bu işi önemsemiyor insanlar....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.