Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Deri Anahtarlık Kılıfı

Bora A.

Önerilen Mesajlar

Millette kaç tane olduğu önemli değil, bende bir tane :kıhkıh::kop: :kop: :zha::D

Her neyse, Kastamonu'da da yok Beyaz Titanium, X paket, park paket ve sunrooflu. Bitek bende var. :D :D O yüzden şeyettirdiydim zaten. :D :D

Anahtarlık bir bende vardır ona eminim Kastamonu için konuşuyorum tabi :D :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Görünen hale göre bir şirket olması ve şirket sahibinin ya da yetkilisinin imzasının bulunması yeterli.Şirket Ltd şirket olmalı ..Yani adi ortaklık olmaz...Forumda şirketi olan yada şirket adına işlem yapmaya yetkili bir üyemiz varsa sorun yok gibi...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Millette kaç tane olduğu önemli değil, bende bir tane :):D :D :D :D

Her neyse, Kastamonu'da da yok Beyaz Titanium, X paket, park paket ve sunrooflu. Bitek bende var. :D :D O yüzden şeyettirdiydim zaten. :D :D

Anahtarlık bir bende vardır ona eminim Kastamonu için konuşuyorum tabi :D :D :D

Kastamonuda kim o kadar para verirde o arabayı alır senden başka zaten..Gaza geldin aldın ehehehhüüüü.....Gelüüüse gelüüüü gelmesüse gendi bülüüüü....

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Görünen hale göre bir şirket olması ve şirket sahibinin ya da yetkilisinin imzasının bulunması yeterli.Şirket Ltd şirket olmalı ..Yani adi ortaklık olmaz...Forumda şirketi olan yada şirket adına işlem yapmaya yetkili bir üyemiz varsa sorun yok gibi...

Anlaşıldı :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yahu ne yapıyor bu adamlar, sadece basit bir anahtarlık.. yakında zaten çin işi tezgahlara düşer focus anahtarlık, çinliler hızlı davranır..bakmak lazım belki vardır.. yazık, yok şirket, yok imza.. anahtarlık için, pöh:)))

Mustafa Anil tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O anahtarlıktan bende de var iki tane, 32 tl para verdim ama değdi, Sonuçta öyle herkeste yok. :) Koç burcunun özelliği de herkeste olan şeyi sevmez zaten. :D :D :D :D

Ümit, kusura bakma, bende Aslan burcuyum ama O anahtarlıktan bende de var. :):D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim röno içinde yaptırabilirmiyiz. Yalnız biraz daha iri ama ince bildiğin röno kartı işte. :yeah:

Kartlı sistemli start-stoplu renolarda olmaz....Çünkü direkt kartı sokuyosunuz yuvaya....Zaten eğer ellr serbest giriş öelliği devrsa anahtarı cebinizden bile çıkartmıyosunuz...Keşke öyle olsaydı da bu kılıfa gerek kalmasaydı....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kartlı sistemli start-stoplu renolarda olmaz....Çünkü direkt kartı sokuyosunuz yuvaya....Zaten eğer ellr serbest giriş öelliği devrsa anahtarı cebinizden bile çıkartmıyosunuz...Keşke öyle olsaydı da bu kılıfa gerek kalmasaydı....

Eller serbest özelliği var abicim. Kartı cebimden(bu aralar çantadan) bile çıkartmıyorum. Cebimde eskimesin diye dediydim :)

Bide uzun olduğu için dikkat edilmezse cepte kırılma vs. olabilir bizim kartlarda.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar...Anahtarlıklarımız, zaman içinde elimizin kirinden,terinden pislenir...Çizilir...Düşürürüz kırılır...Bazen düşürdüğümüz anahtar bize çok pahalı tamir masrafları çıkartır....2.Elde arabayı satarken temiz anahtarlığı olan araba isteriz....Bende anahtarlığımı korumak için şöyle bir anahtarlık yaptırttım....Orjinal gibi oldu....Eğer aranızda isteyen varsa yaptırtabilirim....Anahtar,arabaya giden ilk yoldur....Anahtarlarını korumak isteyenler bana sipariş versin...Şimdilik Siyah ve Kahverengi renk seçenekleri mevcut..1.Kalite deri....

thumb-230924.jpg

thumb-230923.jpg

thumb-230921.jpg

thumb-230919.jpg

Anahtarlıkta ince düşünülmüş bir ayrıntı da var...Çıtçıtın mtal kısmı anahtarınızı çizmesin diye içten bir koruma bandı mevcut...

thumb-230920.jpg

Anahtarları sustalı yada sustasız olanlar içinde imalat yaptırabilirim...Orjinal deri ve hiçbir yerde bu tür bir anahtar kılıfı yok...Çünkü anahtarın üzerindeki tuşlar görünsün diye o bölüm şeffaf plastikten yapıldı....

thumb-230924.jpg

Abi focus yazılı metal anahtarlığı bayiden mi aldın?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.