Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Deri Anahtarlık Kılıfı

Bora A.

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar...Anahtarlıklarımız, zaman içinde elimizin kirinden,terinden pislenir...Çizilir...Düşürürüz kırılır...Bazen düşürdüğümüz anahtar bize çok pahalı tamir masrafları çıkartır....2.Elde arabayı satarken temiz anahtarlığı olan araba isteriz....Bende anahtarlığımı korumak için şöyle bir anahtarlık yaptırttım....Orjinal gibi oldu....Eğer aranızda isteyen varsa yaptırtabilirim....Anahtar,arabaya giden ilk yoldur....Anahtarlarını korumak isteyenler bana sipariş versin...Şimdilik Siyah ve Kahverengi renk seçenekleri mevcut..1.Kalite deri....

thumb-230924.jpg

thumb-230923.jpg

thumb-230921.jpg

thumb-230919.jpg

Anahtarlıkta ince düşünülmüş bir ayrıntı da var...Çıtçıtın mtal kısmı anahtarınızı çizmesin diye içten bir koruma bandı mevcut...

thumb-230920.jpg

Anahtarları sustalı yada sustasız olanlar içinde imalat yaptırabilirim...Orjinal deri ve hiçbir yerde bu tür bir anahtar kılıfı yok...Çünkü anahtarın üzerindeki tuşlar görünsün diye o bölüm şeffaf plastikten yapıldı....

thumb-230924.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ooooooo Hayırlı Olsun...

Hele şükür :D:claps:

Evet...Özel el yapımı Yakup...Gerçekten harika oldu....Hatta ilk faydasını bugün eşime anahrı verirken bir anlık dalgınlıkla yere düşürmemde gördüm..Hiç bişii olmadı....Harika oldu.... ^_^

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Deri kılıf da güzel ama asıl o Focus yazısı dikkatimi çekti, onu nerden edinicez :D

Onu edinemiceksin,çünkü lansman sırasında dağıtıldı ve bir daha da getirmediler....Araştırmalarım devam ediyor,ondan bulursam ondan da sizlere dağıtırım...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Resimleri göremesem de Bora Abi tavsiye ediyorsa mutlaka güzeldir..

1- Fiyatı ne kadar?

2- O Focus yazılı anahtarlardan Ocak ayında Ankara Tan Oto'dan hediye olarak almıştım. Aracı aldığınız bayilere sorabilirsiniz.. Bana 2 tane vermişlerdi. Biri bende birini de babama verdim..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Resimleri göremesem de Bora Abi tavsiye ediyorsa mutlaka güzeldir..

1- Fiyatı ne kadar?

2- O Focus yazılı anahtarlardan Ocak ayında Ankara Tan Oto'dan hediye olarak almıştım. Aracı aldığınız bayilere sorabilirsiniz.. Bana 2 tane vermişlerdi. Biri bende birini de babama verdim..

Alperen,ben herkese tavsiye ederim...Ben iki tane aldım,biri yedek anahtar için,diğeri asıl olan için..Gerçi yedek-asıl anahtar yok titanyumlarda,her ikisi de aynı ve 6 ayda bir değiştirilerek kullanılmasında fayda var....Tanesi 15 TL,Tanıtım fiyatı olaraktan....Gerçek deri olan ama başka markalara ait anahtarlıklar var,tanesini 35 TL. den satıyorlar....Focus için ben bulamadım hiçbir yerde,özel olarak yaptırttım....

Focus yazılı anantarlıktan ise yaptırtılabilir aslında,çokda öyle aman aman bişey diil..Fakat talep miktarı önemli..Eğer bolca isteyen varsa ücreti mukabilinde aynısından yaptırtabilirim.....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok güzel ve faydalı bir ürün olduğunu düşünmekle beraber, o kılıfa anahtarlığın şekli verilebilirdi diye düşünüyorum.

(Anahtar diyelim biz ona, anahtar olsun. )

Anahtarın halkalı olan kısmına doğru incelmesinden dolayı o bölgede kılıfta boşluk oluşmamış mı? Eğer böyle bir şey varsa bu beni çok rahatsız eder. Telefon kılıfı bile kullanamayan ben, sanıyorum böyle bir şeyi asla kullanamam.

Ama amacına kesinlikle hizmet eden bir ürün olmuş.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.