Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Deri Anahtarlık Kılıfı

Bora A.

Önerilen Mesajlar

Çok güzel ve faydalı bir ürün olduğunu düşünmekle beraber, o kılıfa anahtarlığın şekli verilebilirdi diye düşünüyorum.

(Anahtar diyelim biz ona, anahtar olsun. )

Anahtarın halkalı olan kısmına doğru incelmesinden dolayı o bölgede kılıfta boşluk oluşmamış mı? Eğer böyle bir şey varsa bu beni çok rahatsız eder. Telefon kılıfı bile kullanamayan ben, sanıyorum böyle bir şeyi asla kullanamam.

Ama amacına kesinlikle hizmet eden bir ürün olmuş.

Öyle bir boşluk hissi yok...Gayet stabil yapılmış...aNAHTARIN GÖVDE YAPISI ÇOK EĞİMLİ,UÇLARI KESİLMİŞ BADEM GİBİ,O YÜZDEN ÇOK O BİÇİMDE YAPILMASI MÜMKÜN DEĞİL..hAA illa gövde ile aynı olsun dersen o zamanda anahtarın girip çıkması zor olur ....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sustalı mı istiyosunuz>?Focus 2,5 için yani...Tamamdır,onu da yaptırtabilirim....Değişik marka ve modeller için de sipariş vermek isteyen varsa söylesin arkadaşlar...Bu işte kar amacı gütmüyorum sadece forumdaşlara yardımcı olmak amacındayım....Ancak hem focus yazısı hem de anahtarlık siparişinin belli bir adete ulaşması lazım,sadece 1-2 tane için adamlara kalıp yaptırtmam mümkün değil,sonuçta kalıp ve malzeme maliyetini çıkarttırmam lazım...

Bora A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bir adet hem kılıf (sustalı), hem de focus yazılı anahtarlıktan istiyorum.. özelden mi mesaj yazalım adres için..ücreti ne ise gönderebilirim.. saygılar

Profil bilgilerini tamamlamayanlara hiç bişey yok bizden :kıhkıh:

NOT:

Face ile girişleri kayıtları kapatmayı düşünüyoruz bu sebepten

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mustafa beyin aracı Focus 3 ve stay donanım olduğu için onunki sustalı Bora bey.

Anahtarın girmesi çıkması zor olsa da sorun olmaz ki, zaten bir kere deri kılıfın içine soktukmu tamamdır. Güzel ve gayet uygun olmuşsa bir daha niye çıkartalım ki. Üzerindeki plastik parça nedir. Neden yapıldı acaba, bir bilginiz var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus yazısı siparişinin belli bir adete ulaşması lazım,sadece 1-2 tane için adamlara kalıp yaptırtmam mümkün değil,sonuçta kalıp ve malzeme maliyetini çıkarttırmam lazım...

Bunun için farklı bir başlık açıp talepleri sorgulayabiliriz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mustafa beyin aracı Focus 3 ve stay donanım olduğu için onunki sustalı Bora bey.

Anahtarın girmesi çıkması zor olsa da sorun olmaz ki, zaten bir kere deri kılıfın içine soktukmu tamamdır. Güzel ve gayet uygun olmuşsa bir daha niye çıkartalım ki. Üzerindeki plastik parça nedir. Neden yapıldı acaba, bir bilginiz var mı?

Üzerindeki şeffaf plastik kumanda düğmeleri görünsün diye...F3 ün style donanımlarında anahtarlık sustalı mı...Hımmm...Tamam o da kolay..Yalnız hem anahtar kılıfı hem focus yazısı birlikte siperiş edilecek anlaşılan.....O zaman sayı belirlemem lazım.....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bunun için farklı bir başlık açıp talepleri sorgulayabiliriz.

Yakup bunun için bir başlık mı çsakki..Focus yazılı anahtarlık ve anahtar kılıfı şeklinde...Bir sayı alıp bakalım sayıya göre maliyeti kurtarabilirsek yaptırtayım herkese.....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup bunun için bir başlık mı çsakki..Focus yazılı anahtarlık ve anahtar kılıfı şeklinde...Bir sayı alıp bakalım sayıya göre maliyeti kurtarabilirsek yaptırtayım herkese.....

Buyrunuz :)

http://www.focusclubtr.com/forum/48-stickeranahtarliksapka-vb-dagitim-organizasyonu/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bir adet hem kılıf (sustalı), hem de focus yazılı anahtarlıktan istiyorum.. özelden mi mesaj yazalım adres için..ücreti ne ise gönderebilirim.. saygılar

Eğer yeterli sayıda sipariş alırsam adresi ve ücretin gönderiliş şeklini bildireceğim....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.