Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sağlığımız ve Öneriler...

Tevfik

Önerilen Mesajlar

Ölücim mi doktooorrrr!!!

Dedikten sonra problemi anlatmaya başlıyayım :D

Evet çoğu erkeğin sorunu olan bir problemde bende var (yok yok o değil fesatlık gelmesin aklınıza hemen) AYAK KOKUSU

Askerden geldikten sonra başlayan ve hala geçmeyen bir problem. Sadece yazın en sıcak zamanlarında kesiliyor (temmuz - ağustos gibi) onun dışında sürekli devam ediyor. Artık işin tadı kaçtı, kullandığım ilaçlar da fayda etmiyor ilk fırsatta bir doktora görünmek lazım galiba. Buradan da yardımcı olabilecek, daha önce başına gelen ve kurtulan birileri vardır diye sormak istedim. Ayakkabılar ve çoraplar komple değişti fayda yok, ayağım terliyor diye terlikle işe gittim yine fayda yok. İlaç olarak lapitak, şu suya atılınca mor renk veren ilaç, duransol sprey (bunu ilk kullandığımda bayağı yakmıştı ayaklarımı) ama faydası olmadı. Bunlar işe yaramayınca sirkeye ve çayada yatırdım ayakları yine olmadı. Başka tavsiyesi olan var mı? Kesip atsam düzelir sanırım...

Bak kesin çözüm şu. Yengeden çamaşır mandalı alıyosun kişi sayısı kadar. Sonra herkese dağıtıp burunlarına takmasını sağlıyorsun. Evet mutlu son ayağını uzatıp keyif yapıyorsun
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Genelde öyle diyorlar ama hem kaşıntı olmuyor hemde bir sürü ilaç kullandım vede hepsini sonuna kadar kullandım, yarım kesmedim yani. Ama yine de değişen bir şey olmadı.

Mantarda mutlaka kaşıntı olacak diye bir şey yokmuşki :) En iyi çözüm eve gelir gelmez eski çorapları çıkarıp ayakları yıkayıp yeni çorap giymek olur herhalde abi ..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mantarda mutlaka kaşıntı olacak diye bir şey yokmuşki :) En iyi çözüm eve gelir gelmez eski çorapları çıkarıp ayakları yıkayıp yeni çorap giymek olur herhalde abi ..

Bazı tipler kaşıntı yapmıyormuş ama ayağımın altında da bir gariplik yok. Artık sadece yıkamakta yetmiyor, eve girer girmez banyoya atlayıp vücut şampuanıyla köpürtüyorum, yoksa sadece suyla geçmiyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Genelde öyle diyorlar ama hem kaşıntı olmuyor hemde bir sürü ilaç kullandım vede hepsini sonuna kadar kullandım, yarım kesmedim yani. Ama yine de değişen bir şey olmadı.

Bir dene bakalim. Insallah yararini gorursun.

http://www.prosaglik.com/ibrahim-saracoglu-ayak-kokusu-icin-atkuyrugu-kuru.html

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende de sağ omuzda sıkıntı var.. Üniversite zamanında halısahada kalecilik yapardım... Bi maç ısınmadan topu oyuna sokarken çok zorladım sanırım 3-5 gün ağrıdı omuzum... Geçince rahat ederim dedim... 6-7 yıldır hala zaman zaman ağrır... Kemiği oyuyorlar sanki bazen artabiliyor ağrı... Denizde taş sektiremiyorum mesela... Ağrıyor hemen...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende de sağ omuzda sıkıntı var.. Üniversite zamanında halısahada kalecilik yapardım... Bi maç ısınmadan topu oyuna sokarken çok zorladım sanırım 3-5 gün ağrıdı omuzum... Geçince rahat ederim dedim... 6-7 yıldır hala zaman zaman ağrır... Kemiği oyuyorlar sanki bazen artabiliyor ağrı... Denizde taş sektiremiyorum mesela... Ağrıyor hemen...

Doktora gitmeyi denedin mi hic?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.