Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

[Önemli] Pul değişimi için Servisten çağrılan Focus 3 TDCI Sahipleri için Mutlaka okuyunuz !

Rafet NAS

Önerilen Mesajlar

Bende kontrol ettim. Tapa mavimsi siyah bir metal görünümünde ve tek tapa var. Diğeri bir yerlere bağlı. Etis de kontrol ettim benimkinde de değişim gerekli yazıyor.

Acil Kampanya

2S424 - FOCUS & C-MAX EXHAUST SYSTEM BLANKING PLUG

Servise sordum, gerek yok ama yinede sistemden kontrol edelim dediler. Beklemede değişmiş sanırım, herhangi bir sarı metal parça göremedim. Benim araçta 23/9 da üretilmiş. Bu arada araç muayene tarihleri artık bu tarihe bakılarak belirleniyormuş. Ruhsatta ilk muayene için 23/9/2014 yazıyor. Buradan da üretim tarihini öğrenmek mümkün.

Engin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu güncellemeyi nereden kontrol ediyoruz? Etis.ford sitesinde bilgi yok.

Aracınız sorunsuz çalışıyorsa güncelleme için telaşlanmaya gerek yok.

Zaten servis zamanı rutin kontrol edilerek önerilen bir güncelleme varsa yükleniyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende kontrol ettim. Tapa mavimsi siyah bir metal görünümünde ve tek tapa var. Diğeri bir yerlere bağlı. Etis de kontrol ettim benimkinde de değişim gerekli yazıyor.

Acil Kampanya

2S424 - FOCUS & C-MAX EXHAUST SYSTEM BLANKING PLUG

Servise sordum, gerek yok ama yinede sistemden kontrol edelim dediler. Beklemede değişmiş sanırım, herhangi bir sarı metal parça göremedim. Benim araçta 23/9 da üretilmiş. Bu arada araç muayene tarihleri artık bu tarihe bakılarak belirleniyormuş. Ruhsatta ilk muayene için 23/9/2014 yazıyor. Buradan da üretim tarihini öğrenmek mümkün.

vay o zaman benim araba doğum günümde üretilmiş :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evet ben belirtmeyi unuttum...sanki bahsedilen silkelenme bendede var...bu nedenle bakım aralığını beklemeden güncelleme yaptırmayı düşünüyorum...birde nekadar etkiler bilmiyorum ama yakıttada farketiği yazılınca açıkcası beklemek istemedim....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evet ben belirtmeyi unuttum...sanki bahsedilen silkelenme bendede var...bu nedenle bakım aralığını beklemeden güncelleme yaptırmayı düşünüyorum...birde nekadar etkiler bilmiyorum ama yakıttada farketiği yazılınca açıkcası beklemek istemedim....

Anlaşıldı durum bulaşıcı, en azından ruhsal açıdan... :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim arabada yüklenen resimlere baktım ama orada tapa'dan ziyade kabloların bağlı olduğu, sensör olduğunu düşündüğüm başka bir şey gördüm. Bilen varsa yüklediğim resimde eksoz tapası yerine görünen şey nedir acaba?

3uyd8.jpg

3uyl3.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.