Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

[Önemli] Pul değişimi için Servisten çağrılan Focus 3 TDCI Sahipleri için Mutlaka okuyunuz !

Rafet NAS

Önerilen Mesajlar

Geçmiş olsun ilk Önce. Ben bu konuyla ilgili başka bir başlıkta sormuştum gitmem mi gerekiyor her araçtamı var yoksa onlar mı çağırıyor diye hatta Bekir Bey yanıtlamıştı Öyle hatırlıyorum şimdi ben napiyim gideyim mi aramalarını mı bekleyeyim ?

Sabri evet yanıtlamıştım... daha Öncede dediğim gibi Önce ford otosan arayıp servis belirliyor ve birde onların aramasını beklemen gerekiyor.... ben aramalarını beklemeden en yakın servise gittim..camda sol alt kÖşede yazan numaradan kontrol ettiler ve evet değiştirmemiz derekiyor deyip değiştirdiler...kanımca onların aramasını beklemek yerine uğra ve rahat et.....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sabri evet yanıtlamıştım... daha Öncede dediğim gibi Önce ford otosan arayıp servis belirliyor ve birde onların aramasını beklemen gerekiyor.... ben aramalarını beklemeden en yakın servise gittim..camda sol alt kÖşede yazan numaradan kontrol ettiler ve evet değiştirmemiz derekiyor deyip değiştirdiler...kanımca onların aramasını beklemek yerine uğra ve rahat et.....

İste bende onu yapacagım eve geçince :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sase numarasindan bakicak Yakup sagolsun eve gidiyim bende fotografta yuklicem kesinlesir aksam. Rafet beyin durumundan telefon gelmesini beklemeden servise en kisa zamanda gidilmesi gerektigi cikiyor. Cok gecmis olsun tekrar Rafet bey...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet kardeşim gitmen gerekiyor :yeah:

2S424 - Focus & C-Max – Egzoz sistemi kör tapası

Değişecek

Hadi ya :D baktım sarı değil sevindim fotoğrafı yüklüyorum bide böyle bak sana zahmet ben yinede yarın sabahtan servise gidicem açıklama yapmama gerek var mı onlara egzoz tapası desem anlarlar mı?

imag0292d.jpg

Yedek link:http://i.imgur.com/7t5TB1U.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Rafet bey geçmiş olsun, maşallah soğuk kanlı davranmışsınız,

Sabri bey; Bak siyah diyorsun, belkide seninkide kaçırıyor olabilir, aman dikkat, servis elimizde parça yok falandderse (demez sanıyorum ama) ısrar edip hemen değişimini sağla, bulsun parçayı, temin etsin, seninde başına gelebilir Allah korusun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Rafet bey geçmiş olsun, maşallah soğuk kanlı davranmışsınız,

Sabri bey; Bak siyah diyorsun, belkide seninkide kaçırıyor olabilir, aman dikkat, servis elimizde parça yok falandderse (demez sanıyorum ama) ısrar edip hemen değişimini sağla, bulsun parçayı, temin etsin, seninde başına gelebilir Allah korusun.

Aynen yarin sabah ilk iş aricam servisi haberdar edicemki cok beklemeyeyim kisa bir islemmis galiba

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu sabah aradım servisi şase numaramı verdim ve herhangi bir kampanya olmadığını değişmesi gerekmediğini söylediler. Etis Forda baktım orda değişmesi gerektiği yazıyor dedim forumdan bahsettim getirin aracı burda bakalım dediler götürdüm sizinki güncel tapa değişime gerek yok dediler ne kadar aklım kalsada tamam dedim çıktım yetkili servis gerek yok değişime dedikten sonra birşey yapılamaz değil mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu sabah aradım servisi şase numaramı verdim ve herhangi bir kampanya olmadığını değişmesi gerekmediğini sÖylediler. Etis Forda baktım orda değişmesi gerektiği yazıyor dedim forumdan bahsettim getirin aracı burda bakalım dediler gÖtürdüm sizinki güncel tapa değişime gerek yok dediler ne kadar aklım kalsada tamam dedim çıktım yetkili servis gerek yok değişime dedikten sonra birşey yapılamaz değil mi?

Sen ne zaman teslim almıştın aracını ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.