Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Tramerde Jant Kapağı Ve işçilik ücreti

Önerilen Mesajlar

Merhabalar,

Uzun araştırmalar sonucu bir fiestada karar verdim. Araç bilgisi şu şekilde;

Model:2013

Km:16000

Paket: Trend

Tramer:1280TL

Tramer detayına baktığımızda Jant kapağı:90TL,  İşçilik:1190TL. Ve bu aracın iki kapısı lokal boyalı. Daha önce böyle birşey gördünüz mü? Yani bunu alsam bir sıkıntı olur mu sizce?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şöyle baktırmadım araç Kırşehirde ve ben ankaradayım SMB sorgularıyla elde ettim bu bilgileri. Beni kıllandıran neden 90 TL jant kapağına 1190TL işçilik yazdırırlar. İçime sinmesine sindi gibi ama bu durum kıllandırdı biraz ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

servis dışında bi yerde işlem yapıldıgında bu tur seyler oluyor.o 1190 tl muhtemelen boya kaporta yada başka işlemin ücretidir.sigortadan para almak için yapıyolar.experde değişen yada boyalı parçalar çıkar.o yapılan işin kaydıdır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Furkan Kaan Işık yazdı:

Merhabalar,

Uzun araştırmalar sonucu bir fiestada karar verdim. Araç bilgisi şu şekilde;

Model:2013

Km:16000

Paket: Trend

Tramer:1280TL

Tramer detayına baktığımızda Jant kapağı:90TL,  İşçilik:1190TL. Ve bu aracın iki kapısı lokal boyalı. Daha önce böyle birşey gördünüz mü? Yani bunu alsam bir sıkıntı olur mu sizce?

bunlar basit şeyler alın keyfinize bakın ,ufak boyadan birşey olmaz...Millet ne kadar kafaya takıyor boyayı trameri.Altı üstü 1280 tl lik tramer hiç bir sıkıntı olmaz bunu sıkıntı edecek kişi sırf fiyat kırmak için yapar yoksa önemsiz birşey

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

59 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

2 parça boya 1190 tutmaz, yürüyende işlem yapılmıştır.

nasıl tutmaz ya gidin bi kapıyı boyatın kaça boyayacaklar ben 2010 yılında 1 kapıyı 500 tl ye boyattım araç focus 2 idi,renk aytozu gri Yürüyende işlem olsa 1000 tl yerine 3-5 bin tl hasar çıkar .Lokal boya yerine tüm kapı boyalıdır...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

36 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Bak yine prim veriyorsun ?

kapı çizildi, dünyanın en iyi ustasını buldum adam 80000e boyarım dedi araba pert oldu, şimdi ortaya çıkmasın ortalık karışmasın diye yapıyorum abi çaktırma ? 

ben şimdi 2012de yapılmış yetkili servis faturasıda koyarım da uğraşmaya gerek yok...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Ozan Kar en yakın örnek benim sanırım. Geçen sene park halindeki benim focusa çarpıp kaçtılar çamurluk değişti. 600 TL mi 650 TL mi ne tramer kaydı var. çamurluk+boya için. 

O arada bir de aynı şekilde park halindeki eşimin poloya çarpıp kaçtılar. Tampon lokal boyandı, çamurluk boyandı, far kırılmıştı değişti 1550 TL tramer kaydı tuttu ki far sadece 1000 TL ye yakındı. Fiesta gibi bir arabada en az 1750 TL (jant kapağı 100-250 arasıdır eminim) ye 2 parça boya olmaz ya daha fazla parça boya ya da ek birşey vardır bence de. 

Yalnız bizim arabaların ikisi de opak, metalik boya fark eder mi bilmem ? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

nasıl tutmaz? Sizin fiyatlardan haberiniz yok sanırım...

Ben dışarıda kendi ustama kapıdaki hafif dalgalanmayı ve marşpiyeli yaptırıcam adam 1.500 TL fiyat verdi.

Tramerdeki rakam gayet makul, kullanın bakın hissiyatta bir şey yok ise takılmayın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, H. Cenk yazdı:

@Ozan Kar en yakın örnek benim sanırım. Geçen sene park halindeki benim focusa çarpıp kaçtılar çamurluk değişti. 600 TL mi 650 TL mi ne tramer kaydı var. çamurluk+boya için. 

O arada bir de aynı şekilde park halindeki eşimin poloya çarpıp kaçtılar. Tampon lokal boyandı, çamurluk boyandı, far kırılmıştı değişti 1550 TL tramer kaydı tuttu ki far sadece 1000 TL ye yakındı. Fiesta gibi bir arabada en az 1750 TL (jant kapağı 100-250 arasıdır eminim) ye 2 parça boya olmaz ya daha fazla parça boya ya da ek birşey vardır bence de. 

Geçen sene clknın çamurluk doğrultulup boyandı ya 300 ya 400 verdik. Clknın çamurluğu fieatanın 2 kapısındaki lokalden büyüktür. Metalik. 

Metalik fark etse bile çok farketmez. 

Hatta pazarlık vs daha ucuza bile yaptırırdım cepten yaptırcak olsam da eksper o kadar verdi. Onu da çamurluk olduğu için rot balans klips filanda yazdı.

--1 dakika sonra eklendi--
47 dakika önce, Mert Yürüyen yazdı:

nasıl tutmaz? Sizin fiyatlardan haberiniz yok sanırım...

Ben dışarıda kendi ustama kapıdaki hafif dalgalanmayı ve marşpiyeli yaptırıcam adam 1.500 TL fiyat verdi.

Tramerdeki rakam gayet makul, kullanın bakın hissiyatta bir şey yok ise takılmayın.

usta isterse 15000 ister ama eksper ödemez.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, H. Cenk yazdı:

benim önceki focus3 aracımın  arka kapısi değişikti 2500 tl hasar kaydı vardı,yine önceki aracımin ön camurluk değişikti ondada 2000 tl hasar kaydı vardı,eniste de focus 3 var o da köpeğe çarptı aracta tampon değişti,bir iki hortum ,sis farı,radyatör aracta 10 bin tl hasar kaydı var ama arabada hiç birsey yoktu  ,yine arka çamurluk ağzına boya yaptırdı sadece bundan dolayı da 450 TL hasar kaydi var,sizin hasarı ford servisi değilde dışardaki hasan usta yaptı sanırım o fiyata hangi yetkili servis değişim artı boya yapacak birde metalik boyanın fiyatı daha yüksek...

--3 dakika sonra eklendi--

bak bunda da ön kapı değişti arka lokal boyandı bunun hasar kaydıda 3500 TL 

20181127_221951.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.