Jump to content

Mesut ç

Member
 • Content Count

  731
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Mesut ç last won the day on December 24 2018

Mesut ç had the most liked content!

Community Reputation

2,700 Mükemmel

About Mesut ç

 • Age 31
 • Rank
  Style

Profile Details

 • Age 31
 • Location:
  İSTANBUL
 • Car:
  13 FORD FOCUS 1.6 TDCİ Trend
 • Job:
  GRAFİKER
 • Gender:
  Bay

Recent Profile Visitors

611 profile views
 1. 7 kişilik araçlarda genelde bagaj bölümü koltuğa çevrildiği için bagaj sorun oluyor.çoçuklu bi aile olunca bebek arabası felan derken daha bi sıkıntı oluyor.kendi adıma ben olsam CARAVELLE nin otomobil geçenlerinden bakardım.8+1 her konuda işimi görür.illaki artısı eksisi olur oda size kalmış.
 2. örneği telefonlar için değil garanti için verdim.araba içinde aynı düşünüyorum.aksini düşünsem garantisi bitmemiş yada sıfır araba bakarım.
 3. garanti olmayabilir tam emin değilim ama sağlam olduğunu düşünüyorum kullananların anlattıklarından.elektronik işi şans bence.sonuçta garantisi olan telefonda elden düşüp camı kırılsa garanti karşılamıyor.eşime samsung a7 aldım garantisi süresi dolduğu ay bataryası şişti.garanti kısmı tercih meselesi ben bu telefon için garanti şartına bakmam şahsen.
 4. çok övüyorlar bu telefonu kendi telefonumun bozulmasını bekliyorum almak için
 5. Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS), son ÖTV ayarlamaları sonrasında, akaryakıtta karşılanan ÖTV miktarlarını açıkladı. Buna göre, benzinde 30, motorinde 40, LPG otogaz da ise ÖTV miktarı 20 kuruş olarak açıklandı. Söz konusu ÖTV karşılanmaları bittikten sonra indirimler pompa fiyatına yansıyacak. EPGİS'ten yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı: "Gün itibari ile son ÖTV ayarlamaları sonrasında akaryakıtta karşılanan ÖTV miktarları (KRŞ/LT) Benzin : 30 Motorin : 40 LPG Oto gaz : 20 Bu miktarlardaki ÖTV karşılanmaları bittikten sonra olası indirimler pompa fiyatlarına yansımaya başlayacaktır." kaynak:haberler.com
 6. yuvasını tam bilmiyorum ama tutturduysanız bi şekilde arkasına az bi sıcak silikonla sabitlerseniz işinizi görebilir.yuvayı lambayı tam bilmediğimden fikir yürütüyorum sadece.
 7. bence en sağlıklısı 450 kg dan fazla yükleme fabrika verileri 540 kg verebilir ama sonuç da bu da taksi.çok da yüklenmemek gerek.
 8. Türkiye’de, benzin ve motorin fiyatlarını da belirleyen Akdeniz piyasasında olağanüstü bir hareketlilik yaşanıyor. Benzinin, ton fiyatı bir anda 586 dolardan, 610 dolara fırladı. Son 1 ayda benzinin ton fiyatındaki artış 85 dolar oldu. Bu, iç piyasada yeni zam anlamına geliyor. Habertürk hazırlanın fiyat artışı geliyor.
 9. abi beni uzaklaştırarak gerçeklerden kaçamassınız.gerçekler muhakkak gün yüzüne çıkaçaktır.kaçabilirsiniz ama asla saklanamassınız
 10. abi bu çok daha tehlikeli.mazota 20 kr zamma hazır olun demedi demeyin.
 11. bahsettiğiniz koku bende de var ama garip şekilde bana güzel geliyor sanayide çalışmamın etkisi sanırım.ama bende bu kokunun motordan yada yakıttan olduğunu sanmıyorum.araba soğukken ilk çalıştırmada geliyor sonra sıkıntı yok.dpf tıkanıklığı da değil bence.çünkü aynı koku 34bn deki araçta da var 180bn deki araçta da var benim araç 83bn de bende de var.benım fikrim egzos ısınırken egzoza yapışan kurumların çıkarttığı koku.bi arızadan kaynaklandığını sanmıyorum.
 12. abi devlet bize hep kaldırıyor arada ben kaynıyorum hep. hem sıkıntı yapmayın pazartesi benzine zam gelir salı mazota çarşamba da benzine indirim gelir.benzin kullanan için bi sıkıntı yok bence --0 dakika sonra eklendi-- gerçi zam felan diyoruz ama silivride soğuk bu aralar

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.