Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Uzun zamandan beridir canımı sıkan bir eksik özellik olarak algıladığım aracımın içerisinden anahtar olmadiğında bagajı açamıyordum çunku icerisinde oyle bir dugme koymamışlar yapmayı düşünüyordum ve bugün yaptım çok kolay oldu hali hazırda sistem sadece iki kablo ve bir buton ihtiyacımız olan bagajdaki kablolara ek yapıp ön torpidoya kadar gizleyerek çekeceğiz. Öncelikle bagajımızı açıyoruz bagaj kapağından gelen kablolar sol alt tarafta desteli şekilde dir ayırtalım içinde sadece iki kablo 1. Sarı çizgili siyah kabli 2. Tamamen siyah dikkat edelim sadece siyah olan kabloyu bulalim ve her iki kabloyu ayırtıp cakmakla yakarak koparmadan soyalım ve 3 veya 4 mt lik o boyutlarda bir kablo bulalım ve ayırıp soyduğumuz kablolara ek yapalım ve test olarak soyduğumuz kablolar birbirine temas ettirelim bagaj açılıyor sa sorun yoktur devam edebiliriz, kablolarin baglantisini yapip elektrik bandiyla sardıysak gizleyerek döşemenin altından aracin sol tarafından ön tarafa doğru çekelim ve kablolarin ucuna herhangi bir buton bağlayalım ve nereye yerleştireceğiniz size kalmış Bu kadar Bagaj açma düğmeniz hayırlı olsun artık Sizinde bir bagaj açma düğmeniz var???

20180520_124513.jpg

20180520_133150.jpg

20180520_124532.jpg

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben ilk baş kontrol kalemi ile baktım kumandayla bagaji açtığımda elektrik veren kablo sarı yeşil olan kabloydu sadece o kablonun ön konsoldan bulup ek yapıp artı 12 v verecektim buton ile aynı butona bastigimsa kumanda ile acmis gibi elektrik gidecekti ve acilacak fakat daha sonra bagaj düğmesinin ora giden bir soket daha gördüm tornavida ucu ile soketin icindeki 2 pine temas edince baktımki kilit açıldi basit olarak bu daha mantıkli geldi o an öyle yaptım 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Elbette olur hatta daha güzel olur hathcback te bu arada bagaj kilitiji felan sökmenize gerek yok ben kabloyu ve elktriğin hangisinde oldugunu bulmak icin söktüm siz değerli focus club üyeleri bagaj içerisindeki sol taraftan direk alabilirsiniz sarı cizgili siyah kablodan sadece ön tarafa kablo çekeceksiniz ve alisveris sitelerinden yada elektronik malzeme satam yerden buton alacaksınız 

Screenshot_20180521-195909.png

İsmail Vural tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.