Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni transit konsepti: Tourneo custom concept

H. Cenk

Önerilen Mesajlar

Ama en üst donanımda sabri (öyle tahmin ediyorum)

B-Max ve Focus da da olacak bu yıl yani 2 ay içinde felan..

Benim su gicigima gidiyor.

Transit daha yeni geldi ama alabilecegi her donanimpa birlikte sync dahil. Focus geldi teeee 2 sene sonra anca geldi sync niye ? Transit musterisi synce layik biz degil miyiz ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim su gicigima gidiyor.

Transit daha yeni geldi ama alabilecegi her donanimpa birlikte sync dahil. Focus geldi teeee 2 sene sonra anca geldi sync niye ? Transit musterisi synce layik biz degil miyiz ?

Sabri aylardır haberleri yazıyoruz..

SYNC yıllardır var fakat ABD'de, Avrupa versiyonu ise daha yeni sunulmaya başlandı (B-MAX ile)..Focus veya Fiesta veya Mondeo gibi ayrım yok..

Şuan sürdüğün araçdaki donanımların çoğu 100.000 liralık Mondeo'da yok..O adam ne diyebilir ? o zamanki teknolojide yoktu..Zamanla hepsine ekleniyor.

Transit'e konmasındaki sebep layıklık değil 1 yıl sonra Tüm Ford'larda standart olacak nerdeyse..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sabri aylardır haberleri yazıyoruz..

SYNC yıllardır var fakat ABD'de, Avrupa versiyonu ise daha yeni sunulmaya başlandı (B-MAX ile)..Focus veya Fiesta veya Mondeo gibi ayrım yok..

Şuan sürdüğün araçdaki donanımların çoğu 100.000 liralık Mondeo'da yok..O adam ne diyebilir ? o zamanki teknolojide yoktu..Zamanla hepsine ekleniyor.

Transit'e konmasındaki sebep layıklık değil 1 yıl sonra Tüm Ford'larda standart olacak nerdeyse..

Yani dediğin benim gibi subatta focus alan bi alman full alsa bile sync alamadi mi ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Transit mi alacaz biz şimdi sync olsun diye. :D

İyiymiş, geniş geniş gezeriz işte.

Tekrardan Focus Tit, X tekno, plus vs gibi paketlere para çıkartamayacağıma göre.

Sync olsun istiyorsan transit verelim abi :D

Ukala satıcı ! :D :D :D :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Standart Donanım

Dış Özellikler : Gövde rengi ön tampon, Gövde rengi arka tampon, Gövde rengi kapı kolları,Gövde rengi yan aynalar, Gövde rengi bagaj açma kapağı, Yan basamaklar, Isıtmalı ve elektrik kumandalı yan aynalar, Isıtmalı ve elektrik kumandalı ve elektrikli katlanabilir yan aynalar, 16" Alüminyum Jantlar, Yukarı doğru açılan arka kapı, Sürgülü Çift Kayar Kapı, 3. stop lambası

İç Özellikler : Ön konsola entegre vites kolu, İki adet 2lt'lik içecek tutucu, Kapı içlerinde cepler, Ön konsol üstünde saklama gözü, 2 adet bardaklık, Ön konsolda 2 adet 12V elektrik soketi, Üç noktalı emniyet kemerli iki kişilik ön yolcu koltuğu, Üç noktalı emniyet kemerli arka yolcu koltukları, Halı taban kaplaması, 2 Yük Bağlama Noktası, Yolcu bölümü aydınlatması, Entegre yan perdeler, Yatabilen arka koltuklar, Karartılmış arka camlar, Katlanabilen ve sökülebilen arka yolcu koltukları, Kilitlenebilen torpido gözü

Konfor : Önden / Arkadan Üflemeli Klima (Isıtma-Soğutma özellikli), Hız Kontrol Sistemi, Ayarlanabilir Hız Sınırlandırıcı, Deri Direksiyon Simidi, Yol bilgisayarı, Yükseklik ve Derinlik Ayarlı Direksiyon, Isıtmalı Ön Cam, 230V / 150W güç dönüştürücü, Direksiyondan kumandalı Radyo/CD çalar, Yolcu bölümü hoparlörleri, Elektrikli ön camlar, Gecikmeli sönen ön farlar, Isıtmalı arka camlar, Far yükseklik ayarı, Ön / Arka park sensörü, Sürücü koltuğu kol dayama, Masa olarak kullanılabilen ikili yolcu koltuğu, Isıtmalı ve bel destekli sürücü koltuğu, 2 yöne ayarlı ikili ön yolcu koltuğu ve koltuk altında saklama alanı, 10 yöne elektrikli ayarlı sürücü koltuğu, Deri koltuklar, Otomatik yanan farlar, Yağmur sensörü, Geri görüş kamerası, Tourneo tipi yumuşak arka süspansiyon, Minibüs tipi iç döşeme, Sürücü koltuğu kol dayama, Polen Filtresi, Ekonomik sürüş için vites değiştirme uyarısı

Güvenlik : ABS+EBD ESP - Elektronik Stabilite Programı, Dinamik Tork Kontrolü, HLA (Yokuş Kalkış Desteği), TCS (Motor ve Fren Kontrollü Çekiş Sistemi) , HBA (Hidrolik Fren Desteği) , ARM (Aktif Devrilme Kontrolü), LAC (Yüke Duyarlı Kontrol), AYC (Aktif Savrulma Kontrolü), Ön sis farları, Sürücü hava yastığı, Yolcu hava yastığı, Perde ve Yan hava yastıkları, Immobilizer, Ön/Arka disk frenler, Uzaktan kumandalı merkezi kilit, Alarm, Anahtarla kilitlenen motor kapağı, Bor Metali ile güçlendirilmiş çelik yan barlar, Üç noktalı emniyet kemerli ön koltuklar, Üç noktalı emniyet kemerli arka yolcu koltukları, Sürücü dikkat takip sistemi, Şerit takip sistemi, Kayar kapılarda çocuk kilidi, ISOFIX çocuk koltuğu bağlantı noktaları, Rezistanslı arka cam ve arka cam sileceği, Gündüz farları, Ani frenlemede yanan dörtlü flaşörler, Sürücü emniyet kemer ikazı, Statik Köşe Lambaları

Lansman Paketi : Otomatik çalıştırma durdurma (Start / Stop), Ford SYNC

aylin bakır tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yanı arkadaşlar boşa para vermiyorsunuz güvenlik anlamında ve donanım anlamında gercekten dolu bır arac fiyatlarda ılerıkı donemlerde ıyıleştırme olurmu bilemem.uzerindeki fiyat ön sipariş fiyatı 5000 tl kapora yatırıp aracınızı ayırtabiliyorsunuz.ben bınek arac danısmanıyım tourneuo custom konusu var dıye paylaşmak ıstedım ılgılenenlere.

teslim zamanı ekim,

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

1. Tourneo güzel olmuş, bu aracı bir dahaki grup olarak gideceğimiz yurt dışı gezimde kiralamayı düşünüyorum bulursam.

2. Ford ticaride de "premiumu" zorluyor, en azından fiyat olarak, donanımı zenginleştirerek fiyat bindirmeyi de haklı gösteriyor. Tabii görüntü lüks sedan havasında, bir de binip gezmek lazım, rahat mı, sessiz mi?

3. Çift taraflı açılan kapı iyi, artık sağa yanaşıp soldan trafiğe koyunları salıvermek kolay olacak (Allah korusun diyorum şimdiden)

4. Connect'de EB ve otomatik, Transit'de SYNC, Focus'da avucunu yala! Neresinden bakarsan bak kendimi alıklanmış hissediyorum.

5. Aylin, bilgilendirme için teşekkürler ve de yeni avatar fotoğrafın çok güzelmiş!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.