Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Şu an ne dinliyorsunuz... ?

Tevfik

Önerilen Mesajlar

Yabancılar sorunsuz muymuş ? Birazda Türkçemizi tanısak daha iyi olur kendi özgün müziğimizi :) Yabancı müziği tanıyoruz ama kendi kültür zenginliğimizden haberimiz yok !

Biz böyleyiz işte habersiz :) Birazda siz paylaşın kültürümüzü öğreniriz. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

benim paylaşmamla öğrenilseydi kültürümüz , şimdiye forum paylaşımdan geçilmiyordu !

Çağlar bey, yazdıklarımdan ilginç sonuçlar çıkartıyorsunuz..

EVET yabancılar sorunsuz, türkler Sorunlu.. türkçe müzik paylaşmak başınızı çok rahat ağrıtır...Detay için nette arama yapabilirsiniz.

Müzik kültürü için paylaşmaya gerek yok tabiki..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alın Engin Bey bu video Avusturya basınından bir haber ne yazık ki bizim ülkemizde böyle bir konserden büyük bir kesimin haberi bile yok ama Avrupalı bir ülke ülkemizin sanatçısı Erdal ERZİNCAN'ı kendi ülkesine davet etmiş ama biz ülke olarak kendi sanatçımıza yabancı bir ülke kadar değer vermiyoruz ,kültürümüze sahip çıkmıyoruz bu da bizim eksikliğimiz olsa gerek diye düşünüyorum ben :)

Evrensel Müziğe en güzel örneği Avusturya vermiş :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alın Engin Bey bu video Avusturya basınından bir haber ne yazık ki bizim ülkemizde böyle bir konserden büyük bir kesimin haberi bile yok ama Avrupalı bir ülke ülkemizin sanatçısı Erdal ERZİNCAN'ı kendi ülkesine davet etmiş ama biz ülke olarak kendi sanatçımıza yabancı bir ülke kadar değer vermiyoruz ,kültürümüze sahip çıkmıyoruz bu da bizim eksikliğimiz olsa gerek diye düşünüyorum ben Evrensel Müziğe en güzel örneği Avusturya vermiş

E güzel işte paylaşımlarınızın devamını dileriz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Antalya'da 13.Piyano Festivali devam ediyor ve muhteşem performanslara sahne oluyor.

Açılış konseri festivalin sanat yönetmeni de olan Fazıl Say'ın yorumu ile Çaykovski 1.Piyano Könçertosu ve Fazıl Say'ın bestesi Mezopotamya Senfonisnden oluştu.

Geçen Cumartesi İspanyol ateşi Buika'yı dinledik, flamenkodan caza, souldan Küba'ya geniş bir repertuarı, isli ve hisli bir sesi olan şarkıcı güçlü sahnesi ile de çok keyifli ve etkileyici idi.

Yarın Chick Corea Trio'yu izleyeceğiz...

Şehirde müzik var!!!

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Şu an ne dinliyorsunuz... ? olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.