Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Şu an ne dinliyorsunuz... ?

Tevfik

Önerilen Mesajlar

Zoraki Radikal – The Reluctant Fundamentalist filminin açılış sekansında yeralan mistik etnik hatta birazcık ta blues/jazz ın ortadoğusu yada batının gospellerine inat doğunun geliştirdiği güzel bir parça filmin açılışına yerleştirilmesi ve filmde 11 eylül teröründe doğunun suçlanıp batının aslında körüklemesine yönielik ses getiren bir yapımdı...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zoraki Radikal – The Reluctant Fundamentalist filminin açılış sekansında yeralan mistik etnik hatta birazcık ta blues/jazz ın ortadoğusu yada batının gospellerine inat doğunun geliştirdiği güzel bir parça filmin açılışına yerleştirilmesi ve filmde 11 eylül teröründe doğunun suçlanıp batının aslında körüklemesine yönielik ses getiren bir yapımdı...

Solda ki birazcık kafayı kırmış, sağda ki yaşlı olanda kanlı kanlı bişeyler yemiş ammaaa resmen müzik ziyafeti vermişler :claps: 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ve adamın dibinin yeni albümü CİNEMA 23 ekimde geliyor sanırım sinemedaki kült filmlerle birlikte alınan unutulmaz parçaların Andrea Bocelli tarafından yorumu...örneği gladiatorden now you free....

ha benim son günlerde dinlediğim için yaşanılıp söylenen bir şarkı sogno albümünden...

sözleri beni anlatan bir şarkı da Teomandan...napiyim tabatım böle....

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Ne zamandır dinlemediğim eski dostum Mete Avunduk'un Standart FM ini açtım biraz. Gene gençlere iyi müzik nedir gösteriyor.

Ne zamandır dinlemediğim bu şarkıyı hatırlattı bana. En iyi DP şarkısı , çok şiirsel.

In the summer days we flew to the sun
On melting wings
But the seasons changed so fast
Leave us all behind
Blind

H. Cenk tarafından düzenlendi
Neden video çıkmıyor ? Çözdüm enterlamak lazımmış..
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Şu an ne dinliyorsunuz... ? olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.