Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Tatilimizden Kareler

Bekir B.

Önerilen Mesajlar

• 2 hafta sonra...
Bir saat önce, Günal Yılmaz yazdı:

Bulgaristan - Golden Sands ve dönüşte 3 saatte ulaşabildiğim (600 mt yolu 3 saatte geçtim) gümrük kapısı. 

hotel.JPG

sinir.JPG

Sanırım Malko Tırnovo-Dereköy kapısı bu,yani o kapıyı Almancılar/Gurbetçiler neredeyse hiç kullanmaz,TL-Leva karşısında bukadar değer kaybetmişken bizim BG göçmenlerinin hala bukadar yoğun gitmesininide anlayamıyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Turhan Atasoy yazdı:

TL-Leva karşısında bukadar değer kaybetmişken bizim BG göçmenlerinin hala bukadar yoğun gitmesininide anlayamıyorum

Aynı şeyi bayramda yaşanan hareketlilik için de söylemek mümkün.

Bence hala büyük çoğunluk başımıza gelenleri ve gelecekleri anlamış değil. 

--19 dakika sonra eklendi--

Tatili boş verin, Pazartesi kareleri çok daha eğlenceli.

image.png

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

30 dakika önce, Turhan Atasoy yazdı:

Almancılar/Gurbetçiler neredeyse h kullanmaz,

Bayramın 2. günü itibarıyla Avrupa’ya dönüşe geçenler sınır kapılarında inanılmaz bir yoğunluk oluşturdu. Kapıkule 12 saat, İpsala 10 saat gibi beklemeler oldu. Dereköy 3-4 saat gibi nispeten iyiydi, bir çok kişiyi o tarafa yönlendirdik, birazda benim yüzünden yani ?

• Haha 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

28 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Bayramın 2. günü itibarıyla Avrupa’ya dönüşe geçenler sınır kapılarında inanılmaz bir yoğunluk oluşturdu. Kapıkule 12 saat, İpsala 10 saat gibi beklemeler oldu. Dereköy 3-4 saat gibi nispeten iyiydi, bir çok kişiyi o tarafa yönlendirdik, birazda benim yüzünden yani ?

Ahanda suçlu bulundu.Yakalayın!!?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Turhan Atasoy yazdı:

Sanırım Malko Tırnovo-Dereköy kapısı bu,yani o kapıyı Almancılar/Gurbetçiler neredeyse hiç kullanmaz,TL-Leva karşısında bukadar değer kaybetmişken bizim BG göçmenlerinin hala bukadar yoğun gitmesininide anlayamıyorum

Evet, Kırklareli Dereköy sınır kapısı. Gurbetçiler eskiden hiç kullanmazdı. Ancak bu bayram Türk tarafından Bulgara gidiş istikametinde 2 km ye yakın gurbetçi konvoyu vardı. Gürkan Bey sağ olsun ?

TL - Leva karşısında değer kaybetse de, bazen gitmek mecburi olabiliyor. 

Günal Yılmaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.