Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Günün filmi

Tevfik

Önerilen Mesajlar

hıııı cok güzelde....ozanım 3 binadan atlayışa ne diyonnnnnn bende beğendim...tam eğlencelik..

araba hasar alsa belki dicektimde uçuşların birinde çizik yoktu arabada :) son binada farı filan kırılmıştı gerçi :) aynen tam eğlencelik film 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Arkadaşlar başrolünü Jonny Deepin oynadığı komedi-macera karışımı MortDecai seyredilebilir ben o sparrow rolündeki sarhoş ve en küçük zorlukta kendini düşünüp tüyme mimik jest ve konuşmasına bayılıyorum...günün filmi olarak seyredilebilir...Tavsiye ... :claps:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Scarlett Johansson'ın oynadığı Lucy filmi evrim, insan kavramlarını biraz daha incelemek isteyebileceğiniz Fransız yapımı film. Daha önce pek Fransız sinamasını beğenmesemde o havadan çok uzak zaten. Sıkıcı değil, keyifle izlenir.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Scarlett Johansson'ın oynadığı Lucy filmi evrim, insan kavramlarını biraz daha incelemek isteyebileceğiniz Fransız yapımı film. Daha önce pek Fransız sinamasını beğenmesemde o havadan çok uzak zaten. Sıkıcı değil, keyifle izlenir.

Ama başkan sonunu güzel bağlayamamışlardı sanırım.Ben de beğenmiştim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evrim mi?  :blink:

Pek çok yerde yazdım-söyledim, yine söylüyorum, film bilmeden İslami Tasavvuftaki vahdet-i vücut inancını anlatmış.. Scarlett abla filmin sonunda bilinç %100 olduğuda Hallac-ı Mansur gibi "En'el Hak" diyecek diye bekledim biran için  ^_^

Ama başkan sonunu güzel bağlayamamışlardı sanırım.Ben de beğenmiştim.

İşin sırrı sonunda sayın abim..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evrim mi?  :blink:

Pek çok yerde yazdım-söyledim, yine söylüyorum, film bilmeden İslami Tasavvuftaki tevhid inancını anlatmış.. Scarlett abla filmin sonunda bilinç %100 olduğuda Hallac-ı Mansur gibi "En'el Hak" diyecek diye bekledim biran için  ^_^

Sen çok yanlış gelmişin müdür, arkanı saatli taşa verip 500km kadar git bence ;)

Doğan abi, gönder butonuna bastıktan hemen sonra beğenme rekoru varda ben mi bilmiyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.