Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Günün filmi

Tevfik

Önerilen Mesajlar

1 saat önce, Yakup Çağatay said:

Nerede o eski sinema insanları...

Şimdi 30 cm'den film izleyip yorumluyorlar :smiley2k: Gitmiyorlar sonra sinema artık bitti :D 

Sen gitmezsen biter tabi. :smiley2k:

sinemaya gitmemek için sebepler...

1.Büyük ve görsel efektli filmlerin 50 kişilik salonlarla son derece kötü kopyalarla gösterimi ve evimdeki ses sistemi kadar ses çıkmaması..artık görsellik ve ses önemli...

2.3d filmlerdeki gözlüklerin kalitesizliği ve gösterimde koyu gri bir görüntü nedeniyle..

3.Büyük çaplı filmlerde çoğu ergenin bıdırbıdır yanımda konuşması filmi yanındakine anlatması...

4.Önümde oturan çoğu bayanın alışveriş sitelerine girip güya hava yapcam diye gözümü alan flaş etkisi...

5.Arkamdaki dingiinin filmin etkisiyle devamlı ayağını sallaması nedeniyle koltuğumda 4d etkisi yaratmaya çalışması...

6.Sinema denilen olayın artık bitmiş olması...Bu yıl hangi film sizi koltuğa yapıştırdı sorarım...

7.İMAX daha yeni izmire geldi oda çok uzakta gidip gelmesi şudur budur..nerdeyse rakı balık yeme masrafına gelmesi..

8.Sinemada film oynarken haşır husur mısır ve kola sesleri eşliğinde duyulan rahatsızlık...

9.Bir türlü bitmeyen reklamlar yüzünden delirme noktasına gelinmesi...

10.Kafam kaldırmıyor arkadaş artık bütün bunları...:kıhkıh:

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sinemaya gitmemek için sebepler...

1.Büyük ve görsel efektli filmlerin 50 kişilik salonlarla son derece kötü kopyalarla gösterimi ve evimdeki ses sistemi kadar ses çıkmaması..artık görsellik ve ses önemli...

2.3d filmlerdeki gözlüklerin kalitesizliği ve gösterimde koyu gri bir görüntü nedeniyle..

3.Büyük çaplı filmlerde çoğu ergenin bıdırbıdır yanımda konuşması filmi yanındakine anlatması...

4.Önümde oturan çoğu bayanın alışveriş sitelerine girip güya hava yapcam diye gözümü alan flaş etkisi...

5.Arkamdaki dingiinin filmin etkisiyle devamlı ayağını sallaması nedeniyle koltuğumda 4d etkisi yaratmaya çalışması...

6.Sinema denilen olayın artık bitmiş olması...Bu yıl hangi film sizi koltuğa yapıştırdı sorarım...

7.İMAX daha yeni izmire geldi oda çok uzakta gidip gelmesi şudur budur..nerdeyse rakı balık yeme masrafına gelmesi..

8.Sinemada film oynarken haşır husur mısır ve kola sesleri eşliğinde duyulan rahatsızlık...

9.Bir türlü bitmeyen reklamlar yüzünden delirme noktasına gelinmesi...

10.Kafam kaldırmıyor arkadaş artık bütün bunları...:kıhkıh:

Sırf 9.madde yüzünden sinemadan nefret eder oldum. Her film öncesi yarım saat reklam nedir arkadaş. Gidip makinisti dövesim geliyo :)

Evimde o kadar reklam izlemiyorum ben.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Doğan Kurban said:

İhtiyarlık belirtilerinin hepsi sende var.

hah iyi olmuş ileti yazdığın birde senin gibi hulk gibi birinin oturması sonrası yaşanan boyun fıtığı ağrıları.....:kıhkıh:

21 dakika önce, Mehmet Demir said:

makinisti bulabilirseniz döversiniz..koca sinemayı bir makinist idare ediyor çoğu zaman.. konya da havadan yol var salonlar arası..adam oradan oraya koşturuyor :D

@Deniz Gecgel

birde havalandırmaların çalışmaması sonrası içerisinin son derece sağlıksız olması bilhassa kışın yazın klimaların çalışmaması...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13 saat önce, Alperen G. said:

Amerikan sinemasi dedigin sey eski yemekleri isitip isitip sofraya konmasindan baska birsey degil.. Iyice bunalttilar. Based on a true story olanlar biraz daha izlenebilir oluyor genelde...

Nerde o eski filmler... Barış Özcan'a bayılıyorum ya çok iyi analizleri var...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Alperen G. said:

Adamin sesi cok enteresan. Dublaj gibi :)

Bu arada Chris Nolan'in Batman serisi bambaskadir..

Nolan'ı tek geçerim bir çok konuda. C.Bale'ın oyunculuğu da çok iyi o seride tabi..

Adam belgesel yapımcısı, hikaye anlatıcısı, tasarımcı vs vs...

Youtube kanalını zevkle takip ediyorum. İzlenilesi videoları var hep...

Şunuda izlemeni öneririm bak @Alperen G.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 saat önce, Ahmet A. said:

Nolan'ı tek geçerim bir çok konuda. C.Bale'ın oyunculuğu da çok iyi o seride tabi..

Adam belgesel yapımcısı, hikaye anlatıcısı, tasarımcı vs vs...

Youtube kanalını zevkle takip ediyorum. İzlenilesi videoları var hep...

Şunuda izlemeni öneririm bak @Alperen G.

tanıştırdığın için çok teşekkürler Ahmetim çok yararlı oldu...

Fakat star wars güç uyanıyor ruhsuz tam anlamıyla bir TV filmi gibi geldi bana...hiç heyecanlanmadım hiç te beğenmedim..Tabiki beğenenler vardır...Ancak bana yıllar sonra remake yapılan ve yapımı ucuza gelsin diye konuyu amatör oyuncularla çekilen B sınıfı bir film gibi geldi botokslu Harrison Fordun suratı bile anlamsız geldi..bence bazı şeylerin üstüne çıkamıyorsan asla yapmayacaksın...Lucas para için çocuk filmi yapmalarına izin vermemeliydi...Yazık oldu bence disneyin eğlencelik ama konunun ruhuna felsefesine hiç uymayan hatta ihanet edilen bir film olmuş...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.